Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mefik napisał(a):

 ... Wypowiedzenie wysłane. 

 

Jak chcesz zostać przy tym co obecnie masz, to musisz wycofać wypowiedzenie.

1 godzinę temu, mefik napisał(a):

Przecież w tym pakiecie S nie ma prawie nic do oglądania w przeciwieństwie do Rodzinnego ...

 

Jak możesz tak pisać-przecież "TO" super oferta zapodana przez mentora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie e wiem czy w dobrym dziale pisze ale mam pytanie. Zauważyłem że umowa konczy mi się za 3 miesiące i obecnie mam :

Pakiet podstawowy:

Pakiet L

Pakiety i usługi dodatkowe:

Pakiet HBO HD HBO Max, Pakiet Filmbox Premium, Usługa Multiroom HD (3 dekodery), CUTV IP

Za 120zl. 

Nie śledziłem tematów jak się teraz przedłuża umowy czy wypowiada aby ugrać jak najlepsze warunki.

Jakie mam opcje na chwilę obecną żeby coś ugrać lepszego czy może nic lepszego niż to co mam już ugram itp. Co myślicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój aktualny pakiet to:

L + HBO + Filmbox + Eleven + Rozrywka + 2MR za ktoóre obecnie place 125zl/msc.

 

Chcialbym wymienic dekodery bo wszedzie mam HD5500s ale latanie z kartami, które często juz nie załapują jest denerwujące. Jakie warto wziąć ? 4K czy PVR ?

 

Chcialbym zostac przy tym samym, na co mogę liczyć?

 

Funkcja CatchUp bedzie odrazu z nowymi dekoderami i czy trzeba za nia dodatkowo placic?

 

Dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Doherty napisał(a):

Jakie warto wziąć ? 4K czy PVR ?

Jeśli oglądasz eleven1 to warto wziąć 4k choć większość meczy to tylko upscal. Jest też kilka innych kanałów 4k jak np NASA. Aktywacja dekodera 4k i  4k lite to ok 50-59zł od sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam głupie pytanie, czy jak przedłużam umowę z wymianą sprzętu na nowy, to stary oddaje kurierowi czy mogę do punktu? Pytam bo umowa jest na mnie ale telewizji używają rodzice, którzy mieszkają daleko ode mnie.

Oraz drugie pytanie, obecna umowa jest na Familijny Max HD + 1 multiroom łącznie za 40zł, ile obecnie kosztuje coś podobnego (pewnie pakiet M) po złożeniu wypowiedzenia i przy wymianie dekoderów na nowe?

Edytowane przez kkrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kkrys napisał(a):

Witajcie. Mam głupie pytanie, czy jak przedłużam umowę z wymianą sprzętu na nowy, to stary oddaje kurierowi czy mogę do punktu? 

 

Jeśli umowa przez infolinię to wymiana wyłącznie przez kuriera. Jeśli w salonie to wymiana w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam:

 

Pakiet L + Pakiet HBO HD HBO Max, CUTV IP, Usługa Multiroom HD, Pakiet Filmbox Premium, Pakiet Eleven Sports HD i płacę 105zł.

 

Dotychczasowa umowa na 24 miesięcy, do końca pozostało 7 miesięcy. Wiem, że mogę złożyć już wypowiedzenie. Zastanawiam się nad rezygnacją z pakietu Eleven, ponieważ nie ma już tego, co mnie interesuje. Mogę zejść z pakietu w dół? A jeżeli nie, jakie obecnie najkorzystniejsze warunki mogę otrzymać?

Edytowane przez zagiell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś te 6 miesięcy gratis potwierdzić, kto dostał je w ogóle? Bo mojego znajomego oszukali miał na aneks z marzec zobowiązanie na 130 zł, miał mieć 6 miesięcy gratis (wcześniej tydzień przed podpisanie zapewniali tel., na czacie, że tyle będzie miał), podpisał umowa tydzień później zdalnie, a co do czego okazało po 3 miesiące, że wcisnęli mu na umowa zdalna do podpisania tylko te 3 miesiące gratis ( nie czytał tego, zatwierdził umowa zdalnie) i potem reklamował jeszcze o te 3 dodatkowe miesiące to i tak nic nie dali, wszystkie reklamacje negatywnie i odrzucone, bo widział pan co podpisywał. Dobrze, pięknie jest tylko jak zachęcają do zakupu i kupujesz, podpiszesz umowa to potem klienta mają gdzieś i masz tylko płacić. Drugi znajomy dostał nowa umowa zdalna  do podpisania, to już ani miesiąca nie dali gratis. Więc z tymi miesiącami gratisowymi jest jakiś przekręt i kant i niesprawiedliwie to dzielą i dają. Nie ma na umowa to nic nie dają lub wciskają mówią, że będzie 6, 3, a co do czego nic nie ma, nawet przy zobowiązane powyżej 110 zł. I nie ma ma tu nic do tego suma zobowiązania na jaką  podpisało daną umowę, tylko co jest w tej umowie wciśnięte.  Dla każdego więc inaczej to traktują (indywidualnie) te miesiące gratis przyznają albo nawet wcale. Przykład teraz przy pakiecie S jest obecnie 12 miesięcy gratis na nowa umowa i przy zobowiązaniu potem tylko 30 zł, a przy wyższe zobowiązania można nawet jak opisałem nawet 1 miesiąca nie dostać, mówią co innego wcześniej, a w umowa jest co innego i wcale te miesiące nie ma gratisowe. Do każdej umowy, czy aneksów nowych nie ma wcale żadnych tych miesięcy gratisowych i można nic nie dostać. I nie wiem na jakiej zasadzie to dają, w zależności od konsultanta, promocji w danym momencie i.t.p ?

Temu się pytam czy ktoś dostał te 6 miesięcy gratis całe przy nowa umowa, aneks w ogóle i przy wyższym zobowiązaniu.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...