Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Gizior89,

Bo teraz widzę na stronie Polsat Box to 12 miesięcy gratis dają do pakietu S, do reszty pakiety M, L jest tylko po 3 miesiące gratis jak było u mojego pierwszego znajomego, bodajże tak samo jak miał od marca, a 6 miesięcy nie było wcale widocznie wtedy, chodź tyle zapewniali, że będzie i teraz też nie ma wcale tego.

Ale drugi znajmy podpisał nowy aneks do umowy na początku września teraz to te 3 miesiące nawet nie dorzucili mu na nowa umowa, aneks i będzie musiał chyba płacić po 110 zł od wrzesień, bo na umowa nic nie ma nawet o te 3 gratisowe miesiące. Więc pewnie z tym jak wcześniej opisałem, co do czego to minimalnie dają lub wcale i każdego traktują inaczej. A nie dają zgodnie wszystkim z daną promocją, dajmy obowiązującą w danym miesiącu na nowe zawierane wszystkie umowy i aneksy i od kwoty zobowiązania.

Bez tego wpisu w umowach i aneksach dajmy tego gratisu miesięcy widocznie nie będzie wcale, tylko sama suma zobowiązania i co jest w nim, a te miesiące gratisowe powinni włączać, wyłączać  podobnie jak robią w promocja z całymi pakietami, czy tez jakimiś kanałami na dany okres, tak powinno być, a to jest niestety inaczej mówią co innego, a okazuje potem inaczej na umowa i nie chcą tego potem dać wcale te gratisowe miesiące i ta dajmy promocja.

A kiedy dostałeś szczegółowo te 6 miesięcy gratis jak możesz podać w jakim miesiącu i na jakie zobowiązanie? Rozumiem przy nowa umowa lub nowy aneks na przedłużenie i kwota zobowiązanie wyższa lub równa jak 110 zł. Jak możesz oczywiście  podać?

Jeden dajmy dostanie to, czyli te gratisowe miesiące , a drugi dajmy nic i musi szukać potem wiatru w polu.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zenek55w sierpniu złożyłem wypowiedzenie. Napisałem nr karty głównej dekodera do @Cp.go i następnego dnia ktoś z PB zadzwonił do mnie i powiedział że dostanę 6m-cy za free. Rozmowa była nagrywana więc jakby mnie oszukali to sami na siebie bata by ukręcili. Mam to w sygnaturze, 1mr i do tego Disney+ za free. Abo 116zł od 7go miesiąca

P.S chyba abo musi być pow 100zł i pakiet sportowy do tego aby było 6m-cy free

Sorry, w lipcu złożyłem wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie można złożyć rozumiem od każdego danego nowego aneksu, umowa w ciągu przysługujące mi 14 dni od jego zawarcia. Ale może orientujesz, jak złożę te wypowiedzenie od ostatniego aneksu rozwiązuje mi cała umowa,  czy tylko ten ostatni aneks i wraca to dajmy do poprzedniego aneksu i początkowej umowy, czy też nie? Czy całkiem mi umowa rozwiąże i zapłacę karę umowną za poprzedni dajmy aneks, umowa, czy też nie? Proszę o odpowiedzi.

I czy potem mogę od razu zawrzeć dajmy nowa umowa na nowe warunki i z nowe pakiety gratisowe. Proszę o odpowiedzi pomoc.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gizior89

OK, napisałem do niego z prośbą o pomoc, na razie widzę go nie ma.  Dziękuję. Pozdrawiam

PS. u mojego znajomego jednego i drugiego było powyżej  100zł i pakiet sportowy, aby było te 6m-cy free,

i u jednego nie było 6 miesięcy gratis wcale, tylko te 3 miesiące,

a drugi co we wrzesień teraz podpisał, nic nie dostał nawet 1 miesiąc, chodź teraz na stronie Polsat Box pisze, że 3 powinien dostać przy pakiet dajmy L + Sport i zobowiązanie więcej jak 100 zł.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maks27

Czyli rozumiem dla starszych klientów tego nie ma i dla nowe dajmy aneksy dla nich. Do całkiem nowe umowy rozumiem tylko to jest dodawane.

Ale ten starszy klient, też był dajmy rok temu czy dwa nowym klientem i jak nie miał ta promocja wcale lub okrojoną do miesiąca? Podpisując nowy aneks na przedłużenie ta umowa powinno być tak samo i na te same zasady, bo tak samo się umowa potem cała wydłuża na dany okres od nowa. Bo po co ktoś wypowiedzenie ma robić, zrywać tylko po to żeby dostać te promocyjne miesiące?

A jak już zerwie ta umowa to będzie wolał iść do innego operatora lub tam gdzie te promocje są lepsze. Będzie dużo wypowiedzenia umowy takim sposobem.

I dużo papierkowa robota. Moim zdaniem bardziej opłaca dać te miesiące gratisowe od razu na stara umowa tak samo, z nowymi aneksami też ,jak leci i niech leci dalej jak to zrywać, pisać wypowiedzenia i do nowa potem podpisywać te umowy. Zwłaszcza jak ktoś zerwie z tego powodu, to już potem może nie wrócić do danego operatora tylko pójść, uciec całkiem do innego. Temu powinno być dopracowane przynajmniej w danym miesiąc w którym te nowe umowy, aneksy są zawierane i wszystko po równo dawane w zależności od pakietu i kwoty zobowiązania. Potem może być znowu zmiana po tym miesiącu lub czasie na jaki to będzie obowiązywała dana promocja. I jak ktoś dajmy dostał te 12 miesięcy gratis, to może o to ubiegać znowu po zakończenie cała 2 letnia umowa, dostał 6 miesięcy to może o to ubiegać dajmy dopiero po 1 roku dalsza umowa,  dostał  tylko 3 miesiące to może ubiegać o to po pół roku dalsza umowa, dostał 1 miesiąc gratis dajmy po 3 miesiące już, nie dostał nic to od razu i tak podobnie dalej. I jak zapewniali 6 gratis to tyle powinni dać, ale dalsze  1 rok żadne dajmy gratisy nie będzie i dopiero można o to ubiegać potem po tym roku dalszej umowy.

I w zależności od kwoty zobowiązania  na tej umowa powinno być dajmy do 50 zł 1 miesiąc, od 50 do 100 zł, 3 miesiące, a powyżej 100, 6 miesięcy.

12 miesięcy gratis dajmy jak jest dla zachęty przy tym najniższym pakiecie S, ale jak ktoś to zechce zwiększyć wtedy dodatkowo opłaca za te powiększenie w tym okresie promocyjnym 12 miesięcy.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką obecnie mogę uzyskać ofertę? Z tego co czytam to Disney+ można dostać za 0 zł na 12 lub 24 m-ce. Coś jeszcze? 

Mam pakiet L, 2xMR, Eleven, PSP płacę za to 90 zł (6*0+18*90). Umowa do lutego 2024 r., wypowiedzenie złożone, wiadomość do użytkownika cp.go wysłana. Wolałbym nie podnosić średniego zobowiązania. Ewentualnie jest sens schodzić w dół do pakietu M i dobrać do tego pakiet Dzieci oraz zostawić Eleven, PSP? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa jeszcze 3 miesiące. Wypowiedzenie wysyłane jutro. Obecnie 105 zł za:

Pakiet L
Pakiet Polsat Sport Premium
Usługa Multiroom HD
Pakiet HBO HD HBO Max
CUTV IP
Pakiet Eleven Sports HD

 

Czy jest szansa na 6 m-cy free i Disneya na 24? I za ile? Wszyscy piszą o kontakcie z CP.go. Faktycznie tak ogarnia tematy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, stan69 napisał(a):

@Zenek55Napisz krótko ale z sensem, jakie masz pakiety, a jakie chcesz mieć przedłużając umowę, jaki czas do końca obecnej umowy. 

Główna umowa podpisana  we wrześniu 2022 ubiegłego roku na sam pakiet M ( bez gratisów żadnych ) i tak leciało do kwietnia tego roku na tym , potem było poszerzanie pakietów, aneksy jakieś, zwiększanie i  był ostatnio aneks w  maju tego roku, na zobowiązanie 140 zł., pakiet L, hbo, filmbox, sport max, rozrywka miało być 6 miesięcy wtedy gratis, oszukany zostałem , okazało potem co do czego po te 3 miesiące na umowa zdalna, że jest tylko 3 miesiące gratis, nie chcieli dodać te 3 miesiące gratis do 6 jak byłem zapewniany, że tyle będzie do tego, w 4 miesiącu naliczyli se już, pobrali 140 zł, chciałem zerwać wypowiedzieć z tego powodu umowa całkiem.

Obecnie całkiem nowy aneks podpisany 2 września teraz, wejdzie w życie 16 września, na 110 zł suma zobowiązania, pakiet L, SPORT MAX, rozrywka , bez multiroom,

żadnego miesiąca gratis do tego nowego aneksu na nowe 2 lata nie dostałem czemuś.

Chce wrócić do pakietu M co był na początku umowy i do głównej umowy i nie chce już ich tych żadnych miesięcy gratisowych i ich aneksów żadnych. Jak tak nieuczciwie to dają i robią.

Co mogę zrobić w obecnej sytuacji?

Wypowiedzieć wszystko, zerwać całkiem cała umowa, ile zapłacę kary umownej?

Czy da wrócić do głównej umowy na pakiet M i anulować te wszystkie aneksy?

Proszę o odpowiedzi pomoc.

lub proszę o uczciwe te 6 miesięcy gratis do tego nowego aneksu, lub 3 miesiące to w sumie będzie uczciwie te 6 miesięcy w sumie z poprzednim aneksem i jak nie da zerwać umowy bez kary lub zmienić na ten główny pakiet M co był na początku umowy we wrześniu 2022 rok. i w główna pierwsza umowa.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy są dwuletnie, tak zawarłeś pakiet M, a Ty zaliczyłeś kilka aneksów do niej, a tu nawet rok nie minął. Owszem, wyjątkowo mogą Ci dodawać pakiety bo tak chcesz, ale nie żądaj miesięcy darmowych w trakcie trwania umowy. Dalej trwa umowa na M z pożniejszymi zmianami, będziesz mógł ja wypowiadać za pół roku. Trzeba czytać co się podpisuje. Jeśli tych aneksów nie podpisywałeś to pisz reklamację w icoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dajmy z aneksem 2 września 2023 rok ta umowa ponowie wydłuża na nowe 2 lata. I jak tak? 6 miesiące gratisowe, gdzie?

Czyli teraz będzie z tym nowym aneksem do wrzesień 2025 rok.

A nie jak z pierwsza umowa na pakiet M do wrzesień 2024 rok.

Chce wrócić do pakietu M z pierwsza umowa. Rok umowy teraz we wrześniu minęło przecież, został rok jej. Ile kara umowna będzie wynosiła za zerwanie tego? Bo chciałbym zawrzeć całkiem nowa umowa i od nowa jak tak.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w umowie - darmowe miesiące, kara umowna (przyznana ulga). Wystarczy czytać. Jak się nie czyta, to się płaci. 

 

A dobre warunki przedłużeniowe opisywane w tym temacie (m.in. 6 darmowych miesięcy) są dostępne maksymalnie 6 miesięcy przed końcem umowy i pod warunkiem złożonego wypowiedzenia (ze skutkiem na koniec okresu podstawowego). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożone już wypowiedzenia odstąpienie w ciągu 14 dni od aneksu tego wrześniowego i wypowiedzenie od pakietu M i całej umowy zawartej we wrześniu 2022 rok, będzie zakończenie całej umowy jak tak. Bo oszukańskich promocji nie będą mi tu i innym wciskać w aneksach do podpisywania zdalnie.

I więcej nigdy już ich nie wezmę, ani nie zawrę z nimi żadnej umowy, bo w lokalne kablówki miałby praktycznie wszystko za pół ceny u nich, czyli za 65, 69 zł maksymalny tam pakiet, pakiety i praktycznie wszystkie kanały. A tu zdzierają po 140 zł, 110 zł i więcej, nie wiadomo za co i ile za miesiąc i bloki reklamowe same, łajdacy wciskają  lewe aneksy i nawet nie umieją uczciwie promocji dać, przyznać uczciwie wszystkim po równo. i porobili podwyżki, inflację nie wiadomo jaką pakiet M rok temu kosztował 30 zł, teraz kosztuje już 40 zł. i praktycznie nic tam nie ma.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie sądziłeś, że będziesz sobie co pół roku aneksował umowę i dostawał za każdym razem pół roku gratis. Widziałeś co brałeś, przy każdym aneksie było 2 tygodnie na spojrzenie w umowę i ewentualną rezygnację. Nie bardzo rozumiem o co te pretensje. Ktoś siłą zmuszał brać te drogie pakiety po 110 czy 140 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można anulować aneks zawarty na odległość w ciągu przysługujące 14 dni, ale można też odstąpić razem od całej umowy w związku z tym, czyli ją całkowicie rozwiązać bez kary umowne.

Gdyż ten aneks jest częścią składową całej umowy, wydłuża ją ponownie na nowe 2 lata i zawiera pakiet M, który stanowi główną i pierwszą umowę.

Gdyby tego nie zawierał tego pakietu M ten aneks, czyli tego pakietu stanowiącego  główną pierwszą umową wtedy by nie można było i

wtedy by wróciło dopiero do dajmy poprzedniego aneksu lub umowy lub żeby było odstąpienie we wniosku od samego aneksu, a nie nie całej umowy.

Ale w tym przypadku powinna być możliwość w ciągu te przysługujące 14 dni odstąpienia zarówno od tego aneksu jak i całej umowy, gdyż aneks ten zawiera główną część składową tej głównej umowy, czyli pakiet M, i odstąpienie od tego aneksu w ciągu przysługujące 14 dni rozwiązuje całą umowę, wszystko zależy od złożonego wniosku, czyli  odstąpienie od samego aneksu, czy też rozwiązanie również bez kary całej umowy w związku z tym i taka możliwość też jest.

Aneks jest dodatkiem głównej umowy, tak samo ją wydłuża, zmienia, zawiera jej składniki, dodaje nowe dodatkowe i jeżeli zawiera główną część składową umowy tak samo całą ją rozwiązuje. Jeżeli by nie zawierał w sobie części składowej głównej umowy wtedy by nie można było rozwiązać tej całej umowy samej z tym aneksem lub żeby zawierał inne składniki, usługi dodatkowe nie powiązane z główną umową, usługą .

W tym przypadku zawiera i taka możliwość jest.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneks skutkuje rozwiązaniem umowy i zawarcie nowej. Więc u Ciebie @Zenek55 nie wrócisz do umowy na pakiet M  ponieważ  kolejny raz aneksowałeś umowę i możesz ostatni aneks wypowiedzieć jeśli zmieścisz się w 14 dniach. Masz to opisane w tym aneksie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet L jest pakietem wyższym i zawiera w sobie pakiet M z głównej umowy. Więc po co te dyskusje?

Gdyby tu chodziło o inne usługi telefon, internet i.t.p. nie można by było i niepowiązane z główną umową i nie zawierające tego pakietu z głównej umowy.

Wtedy wraca to do poprzedniego dajmy aneksu, umowy.

A tu do czego to ma wracać jak to zawiera w sobie?

Odstąpienie od tego aneksu w ciągu przysługujące 14 dni tak samo rozwiązuje ten aneks jak i może rozwiązać cała umowę bez kary.

Podobnie jak każdy nowy aneks przedłuża tę umowę o kolejne 2 lata i dajmy podwyższa te opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...