Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Flaga napisał(a):

Mam pakiet M oraz pakiet Rozrywka HD. Do końca umowy zostało 8 miesięcy. Chcę przedłużyć umowę na ten sam pakiet. Kiedy mogę przedłużyć umowę ? Na jakie warunki mogę liczyć? Na jaki okres mogę dostać darmowy Disney+ ? 

 

Nie wiem, czy ja ci dobrze doradzę, musisz kogoś sprzedającego pytać dokładniej, bo to zmienia cały czas jak ceny w sklepach, z promocjami też praktycznie co miesiąc, kiedyś pakiet M był 30 zł, obecnie 40 zł na miesiąc, rozrywka 10 kosztuje to wychodzi w sumie 50 zł, obecne zobowiązanie za to lub z sam dajmy pakietem Filmbox, bez Rozrywki.

Dla nowych klientów są obecnie do tego na pewno 3 miesiące gratis, dla stałych tak jak ty jesteś, w zależności  pewnie, czy miałeś już te miesiące gratis czy nie, jak miałeś to nic pewnie nie dostaniesz przy przedłużenie, jak nie miałeś może dadzą te 3 też.

6 miesięcy gratis na pewno raczej i  nie będzie przy twoim zobowiązaniu, bo będzie pewnie za niskie i jako stały klient, a nie całkiem nowy.

12 miesięcy masz obecnie gratis przy pakiecie S, potem drugi rok po 30  zł., ale to będzie niższy pakiet od M.

Odnośnie Disney+ jest na start przez rok w prezencie dla nowych klientów, ale jako stały nie wiem czy dostaniesz, musiałbyś dzwonić pytać i na jakie zasady to jest. Bo dla nowych całkowicie klientów i starszych jednak te oferty się różnią i są inne, czasami tylko takie same.

I jak masz dajmy  pakiet M za 30 zł. ja bym doczekał bliżej końca umowy, jeszcze ze 2,3 miesiące i nie chcesz nic mocno na razie  zmieniać, bo obecnie pewnie będzie trochę drożej jak teraz przedłużysz. Bo masz jeszcze pewnie ceny starsze sprzed prawie 1,5 roku. Przed Świętami Boże Narodzenie, może będą lepsze oferty dla stałych klientów też i bliżej końca umowy, będą dzwonić z ofertami na pewno do Ciebie sami też.

 

Chyba, że chcesz coś więcej jeszcze dodatkowo, w sumie kilka opcji będzie taniej i warto, można zadzwonić spytać co oferują, kto pyta nie błądzi.

Jak coś nie tak napisałem proszę o poprawki i kogoś kto orientuje w tym dobrze. Pozdrawiam 😀

Przedłużyć możesz umowę na nowe 2 lata i zwiększyć opcje zawsze w każdej chwili i szybko, gorzej jest i zaczynają problemy i schodki jakbyś po jakimś czasie chciał w drugą stronę wrócić lub coś zamienić. 🙂

I to powinno być moim zdaniem lepiej dopracowane w drugą stronę też do pakietów określonych dajmy w głównej, pierwszej umowie.🙂

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarioM napisał(a):

pierwszego roku taniej drugiego drożej?

Teraz tak nie ma. Możesz dalej płacić 50 i na umowie nieokreślonej czasowo, ale jak chcesz D+ to tak jak pisałem i średnio wyjdzie miesiecznie 56 zł z groszami.

@FlagaZa dwa mies. możesz przedłużać. Na dzień dzisiejszy to 50 zł po 6 mies. darmowych + 15 zł za D+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2023 o 08:36, as10A napisał(a):

Zrezygnować możesz zawsze w ostateczności. Ja miałem pakiet L + Sport Max+ 2 MR. 8 miesięcy ( w ICOKu) przed końcem umowy wysłałem wypowiedzenie i odesłałem 2 MR na Łubinową. Gdy było 7 miesięcy ( w ICOK) do końca, zadzwoniłem do DUK z pytaniem  czy dekodery doszły. Ściągnęli ze stanu po jakimś tygodniu. Oczywiście propozycji przedłużeniowych z podniesieniem pakietu nie chciałem, bo interesowało mnie tylko zejście na pakiet M bez dodatków. Po dwóch odrzuconych propozycjach udało mi się zejść na pakiet M i otrzymać 6 miesięcy za 0 zł. Myślę że jeśli będziesz uparty, to dostaniesz pakiet M + 1 MR i darmowe 6 msc.

Jesteś pewny, że mogę odesłać MR przed zakończeniem umowy i starać się o aneksowanie jej bez MR 7 miesięcy przed końcem jej zakończenia?

A jak sprawa się ma z przepisaniem umowy na kogoś innego? Jest taka możliwość bez utraty zobowiązań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MalinowyMambo napisał(a):

Jesteś pewny, że mogę odesłać MR przed zakończeniem umowy i starać się o aneksowanie jej bez MR 7 miesięcy przed końcem jej zakończenia?

 

Sam byłem zdziwiony, że pół roku przed końcem umowy mogłem obniżyć pakiet. Myślałem, że będę musiał czekać do trzech ostatnich miesięcy.  MR spokojnie odsyłaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedłużyłem dziś umowę na pakiet s (zejście z m) 12 miesięcy za darmo potem płatne i teraz pytanie czy nie wprowadził mnie w błąd konsultant? Bo powiedział, że srednio z rabatem smart dom będę płacić 6 złotych miesięcznie? czy w takim razie rabat smartdom się sumuje co miesiąc bo wtedy faktycznie tak wychodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Do końca umowy zostało mi 5 miesięcy.  Dostałem takiego maila:

 

"Szanowni Państwo,

cieszymy się, że korzystają Państwo z naszej oferty i równocześnie dziękujemy za okazane nam zaufanie.

W związku ze zgłoszonymi przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wątpliwościami, obniżyliśmy wysokości kar umownych określonych w Państwa Cenniku. Kary dotyczą sytuacji, gdy:

w czasie umowy utracą Państwo udostępniony Sprzęt,

po rozwiązaniu umowy nie zwrócą Państwo udostępnionego Sprzętu.

Wysokość kar mogą Państwo sprawdzić w Cenniku. Ich kwota będzie teraz niższa o 50%.>

Prosimy pamiętać, że zmiana nie dotyczy pozostałych opłat i innych warunków określonych w umowie.

Proponowaną zmianę znajdą Państwo w załączonym Aneksie. Hasłem do załącznika jest Państwa PESEL.

Jeśli akceptują Państwo zmianę, prosimy, aby podpisali Państwo Aneks i wysłali go nam pisemnie na adres:

Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a,
03-878 Warszawa

lub mailowo w formie podpisanego skanu na adres: kontakt@polsatbox.pl.

Mogą to Państwo zrobić również zdalnie za pomocą linku: www.linkakcept.polsat

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Na Państwa pytania lub wątpliwości odpowiedzą nasi pracownicy z Biura Obsługi Klienta (numer tel.: 222 127 222).

Dziękujemy, że są Państwo z nami. To dla nas wiele znaczy.

Łączymy pozdrowienia
Zespół Cyfrowego Polsatu"

 

Jeśli nie akceptuję tej zmiany to mogę złożyć wypowiedzenie i rozwiązać umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie po 18 miesiącach umowy. Mam praktycznie pełny pakiet (poza VOD i Disney. Płacę obecnie 140 zł. Na co mogę liczyć jeśli podpiszę kolejną umowę. Jeśli wezmę Disney+ przez jaki okres będzie darmowy ?

Edytowane przez derwisz65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...