Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@k05

Jak naliczą karę to będą to zwracać, bo będzie wtedy niesłusznie naliczona. Jeżeli w ciągu 14 dni od zawarcia obowiązuje możliwość zerwania aneksu, umowy bez kara oraz podawania powodów tego zerwania  i odstąpienia pd warunków tej całej umowy, to chyba to obowiązuje u nich tak samo, a nie inaczej. Co inaczej jest u nich? I naliczają kary za odstąpienie od aneksu, umowy w ciągu przysługujące 14 dni?

Po drugie stracą klienta na zawsze, jak umowa się rozwiąże z karą  i wtedy nikt im nie będzie rachunków opłacał miesięcznie i nie podpisze z nim już drugiej nowej umowy od razu. Stracą automatycznie abonenta na zawsze.

Bo jeżeli ktoś zapłaci nawet karę i nie poinformują o tym, to więcej u nich nic nigdy nie weźmie.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 14 dni masz możliwość anulowania ostatniego aneksu i powrotu do poprzedniej umowy. Jeśli wypowiedziałeś umowę całkowicie, to jak najbardziej zapłacisz karę umowną. Lepiej spójrz do umowy ile ona wynosi, żebyś potem za głowę się nie złapał :) Z drugiej strony jeśli wszystko sam wiesz najlepiej, to po co w ogóle tu pytasz o cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Zenek55 napisał(a):

@k05

Jak naliczą karę to będą to zwracać, bo będzie wtedy niesłusznie naliczona. Jeżeli w ciągu 14 dni od zawarcia obowiązuje możliwość zerwania aneksu, umowy bez kara oraz podawania powodów tego zerwania  i odstąpienia pd warunków tej całej umowy, to chyba to obowiązuje u nich tak samo, a nie inaczej. Co inaczej jest u nich? I naliczają kary za odstąpienie od aneksu, umowy w ciągu przysługujące 14 dni?

Po drugie stracą klienta na zawsze, jak umowa się rozwiąże z karą  i wtedy nikt im nie będzie rachunków opłacał miesięcznie. Stracą automatycznie abonenta na zawsze.

Bo jeżeli ktoś zapłaci nawet karę i nie poinformują o tym, to więcej u nich nic nigdy nie weźmie.

Możesz odstąpić tylko z aneksu, a nie umowy, bo właśnie go zawierales jako ostatni. Nie wiem czego tu nie rozumiesz? 

Co do groźby odejścia. Serio myślisz, że na Łubinowej będą drżeć, bo pogrozisz im, że odejdziesz. Dostaniesz list z kwotą kary umownej do zapłaty i informacją o konieczności zwrotu dekodera. I tak to się zakonczy. ;)

Ale daj znać jaki wynik na "polu bitwy". Chociaż i tak przegrasz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale jak aneks zawiera w sobie główną umowę to tak samo jak można odstąpić od aneksu, tak samo od całej umowy i rozwiązać w ciągu przysługujące 14 dni bez kary i rozwiązuje z tym aneksem cała umowa. Podobnie jak przedłużała na nowe 2 lata z tym aneksem i podwyższa opłaty.

Mogę odstąpić od aneksu jak i od całej umowy w tym przypadku. Bo rozwiązanie tego aneksu skutkuje w ciągu te 14 dni skutkuje wypowiedzeniem, rozwiązaniem całej umowy, gdyż jedno w drugim się zawiera.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zenek55 napisał(a):

Zgadza się, ale jak aneks zawiera w sobie główną umowę to tak samo jak można odstąpić od aneksu, tak samo od całej umowy i rozwiązać w ciągu przysługujące 14 dni i rozwiązuje z tym aneksem cała umowa.

Właśnie jest odwrotnie. To główna umowa "zawiera" w sobie aneks. I dlatego można odstąpić od aneksu, a nie od umowy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneks ten tyczy całej umowy (zawiera ją w sobie w tym przypadku, jak wcześniej opisane)) i w papierach przy tym aneksie jest możliwość odstąpienia od całej umowy w ciągu przysługujące 14 dni bez kary i podawania powodów, a nie tylko samego aneksu. Jest oświadczenie o odstąpieniu od całej umowy w ciągu 14 dni, a nie samego aneksu. Gdyby główna umowa (lub poprzednie aneksy, które weszły już w życie), dotyczyła dodatkowo jeszcze czegoś innego niż sam pakiet M np. telefon, internet, disney+, netflix, inne nie powiązane usługi i.t.p w tym aneksie tego nie było, wtedy by wracało jedynie do poprzedniego aneksu i poprzedniej umowy co zawiera te dodatkowe usługi.

I wtedy dopiero operator za te dodatkowe usługi z głównej umowy, co nie rozwiązał ten dajmy dodatkowy aneks w ciągu 14 dni i one zostały, ich tam nie było w tym aneksie te dodatkowe usługi , może dopiero naliczyć karę umowną przy wypowiedzeniu z tym aneksem całej umowy.

Bo one wtedy zostają i nadal trwa na nie umowa i za to jest kara. I ten aneks nie rozwiązał po odstąpienie w ciągu 14 dni te usługi.

A tak kary w ciągu te 14 dni za odstąpienie od tego i całej umowy nie ma prawa żadnej naliczać.

Edytowane przez Zenek55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2023 o 21:29, stan69 napisał(a):

@mietekzuqwertylteraz będzie za 100 zł,6 mies.za free i D+na całą umowę. 

Z pak. m PSP jest za 20 zł, za dzieci dodatkowo 10 zł i multiroomy droższe, więc to bez sensu.

 Według konsultanta z DUK od 14.09 coś się zmieniło, bo najpierw przedstawił mi dzisiaj ofertę jaką mówisz a w podsumowaniu mu coś wyskoczyło i zaproponował Canal+ za 10 zł, żeby Disney+ był 0zł/24mc. Bez kompletu kanałów sportowych (PSP,Eleven,Canal+) nie ma Disney+ za 0zł/mc. Czyli w moim przypadku wychodzi średnio 82,5 zł/mc (6x0+18x110 - pakiet L-70zł, 3xkan.sportowe-30zł, 2xMR-10zł) :( 

Edytowane przez mietekzuqwertyl
uzupełnione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

@Zenek55nie czarujmy się, po prostu dałeś ciała i liczysz na to że ktoś na forum to odkręci za Ciebie. Masz 2 tygodnie na wykręcenie się z tego. Daj Znać jak Ci to poszło bo niezły bigos tu już narobiłeś na forum

Kara umowna od przyznanej ulga 1140 zł. w oszukańskim aneksie z 09.05.2023 rok. z niby 6 miesiącami gratis  , czyli około 900 zł i całkowite zakończenie umowy w dniu 16.10.2023 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okres Promocyjny obejmujący: 

- Obniżoną opłatę Abonamentową za _Pakiet Promocyjny Pełna Oferta TV w cenie abonamentu za Pakiet Podstawowy przez 6 miesięcy

- Obniżoną opłatę Abonamentową za _Pakiet Promocyjny Cinemax

- Obniżoną opłatę Abonamentową za Pakiet L , Pakiet FilmBox_12 m-cy w cenie 50 zł

Harmonogram miesięcznych Opłat:

1 - 12 m-c         50.00 zł

13 - 24 m-ce    75.00 zł

Czy jest taka oferta lub podobna?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stan69 napisał(a):

Czy to prawda ?

Bez kompletu kanałów sportowych (PSP,Eleven,Canal+) nie ma Disney+ za 0zł/mc przez całą umowę czyli 24 m-ce.

 

Chyba jest wymagane to uzupełnienie.

Edytowane przez mietekzuqwertyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mietekzuqwertyl napisał(a):

Bez kompletu kanałów sportowych (PSP,Eleven,Canal+) nie ma Disney+ za 0zł/mc przez całą umowę czyli 24 m-ce.

Miesiąc temu przy przedłużaniu umowy dostałem Disney za 0 na 24miesiące posiadając jedynie PSP i Eleven.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Obecnie posiadam Pakiet L, Usługa Multiroom HD (2 dekodery), CUTV IP w cenie 70 zł.

Wypowiedzenie jeszcze nie wysłałem.

Na co mogę liczyć jeżeli wypowiem umowę i chcę zostać z tą samą ofertą programową (bez wymiany sprzętu).

Nie zależy mi na Eleven, Disney+ , HBO itp

Dzięki za info 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie posiadam pakiet M+HBO. Pierwszy rok płaciłem 20 zł później 50 zł w ICOK napisane że zostało 7 miesięcy do końca. Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. Po wysłaniu wypowiedzenia na co mogę liczyć zostając przy tym co mam ewentualnie za ile i na jakich warunkach można dobrać Disney+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...