Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.08.2023 o 08:02, Cp.go napisał(a):

@mefik @Jjs107

S rok 10 zl drugi rok 20zl

m plus cinemax i nick rok 20 zl drugi rok 30zl

Przed chwilą padła propozycja pakietu z opcjami Cinemax i Nick za odpowiednio 20 i 30 zł pomniejszone o rabat Smart 11 zł czyli odpowiednio 11 i 21 zł.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2023 o 21:44, Gizior89 napisał(a):

... najlepszą ofertę ;) jak mi załatwił przedłużenie ...

 

Skoro taka super oferta, to może zrób zdjęcie (oczywiście zakryj dane typu pesel, nazwisko, numer karty) i wstaw na forum-wszyscy ocenią co mentor potrafi

W dniu 24.08.2023 o 17:59, czytnik napisał(a):

To że jesteś 20 lat abonentem to dla PB  niema znaczenia.

 

Dokładnie jak piszesz-od 13 lat posiadam i opłacam moduł prepaid i podpisując umowę na abo jestem traktowany jako mowy klient (mimo, że miałem wcześniej umowy na echostar 606, mini 2000). Dla nich liczą się tylko cyferki-statystyki czyli NOWY klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2023 o 18:06, maikel napisał(a):

Ciekawa sytuacja.Ja 2 m-e temu placilem 135pln za wszystko[bez rozrywki i vod] z multiromem.Po złożeniu wypowiedzenia mam to samo+disney gratis na całą umowę i 6m-y za 0 i 135-18 m-y.

Pomyłka-2 m-e temu płaciłem 125 pln,jesli wprowadziłem kogoś w błąd to prostuję.Po 6 darmowych miesiącach opłata wyniesie 135pln-jak na emeryta to PIKUŚ.😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oglądasz mecze na elevenie lub interesowałoby Cię np NASA 4k lub kilka innych to warto wymienić dekoder główny na 4k, ewentualnie dodatkowy/e na 4k lite ale jeśli nie to nie wymieniaj dekoderów. Pewnie dostaniesz 0.5roku za free i Disney+ na całą umowę po złożeniu wypowiedzenia

Jeszcze dodam że wymiana dekoderów na 4k może kosztować 59zł/szt

Edytowane przez Gizior89
Info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

Jeśli oglądasz mecze na elevenie lub interesowałoby Cię np NASA 4k lub kilka innych to warto wymienić dekoder główny na 4k, ewentualnie dodatkowy/e na 4k lite ale jeśli nie to nie wymieniaj dekoderów. 

Dzięki za odpowiedź

 

Wymiana dekoderów nie wchodzi w grę. 

 

Szczególnie EVOBOX PVR gdzie mogę nagrywać wszystkie kanały.

 

A dekoder 4K nie pozwala na to

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę żałuję, że w kwietniu wziąłem S za 0zł na 3 miesiące i 12 miesięcy Disney+ za 0zł, a później odpowiednio 30zł i 58,99zł. 

No, ale cóż - kto mógł wiedzieć, że takie zmiany będą. :)

W sumie w obliczu zbliżającej się podwyżki za Disney+ w indywidualnej subskrypcji to i tak się opłaca. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cp.go już media nawet rozpisywały się, że podwyżka Disney+ w Polsce od grudnia i wtedy cena w indywidualnej subskrypcji (bez umowy z CP) będzie wynosić 37,99zł w opcji miesięcznej i 379,99zł w rocznej. Zmiany cen bodajże od 6 grudnia.  I to w wielu krajach, nie tylko u nas. 

Ciekawe czy będzie miało to wpływ na ceny D+ w CP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...