Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, stan69 napisał(a):

@jahveNa nieokreślonym też będzie 90 zł. 

Zapytałem przez ICOK jakie będą warunki przy przejściu na czas nieokreślony, odpisali, że to samo co teraz tylko 100 zł na miesiąc..

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis +10zł na nieokreślonym jest już od dobrych kilku lat, a mimo to, cena nie wzrastała, czyli zapis nie był egzekwowany. Podobno dopiero dla umów zawartych od czerwca 2022, tak jak napisał @Cp.go cena ma wzrastać. Za rok się dowiemy, czy tak faktycznie będzie.

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Umowa na czas nieokreślony

Pakiet L + bo + filmbox + 3xmultiroom

Łącznie miesięcznie płacę 120zł aktualnie

Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane

Co mogę uzyskać po wysłaniu wypowiedzenia na przełużeniu tego pakietu? w sensie ile mogłoby mnie to kosztować, ewentualnie jakie gratisy (disney, darmowe miesiące itp) ?

 

Ewentualnie przy rezygnacji z mulriroom, zejście z pakietem oczko niżej (tak aby tylko eurosport był)  jakie są opcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie Tata ma oferte pakiet L+eleven + multiroom i płaci 85 zł, miesiąc do końca umowy, wypowiedzenie złożone.
Teraz chce tylko pakiet L, co mogą mu zaoferować?  dzwonili i na razie zaproponowali z multiroomem za 60 zł. bez żadnych gratisów typu ileś miesięcy za free czy D+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (po uprzednim wypowiedzeniu) przedłużyłem umowę (telefon z DUK) z L+HBO+MR (było 60 zł) na M+MR (6*0 zł +18*50 zł). Anulowano pozostałe 5 miesięcy. Tak więc jest możliwe 6 m-cy gratis, mimo obniżenia zobowiązania miesięcznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam obecnie pakiet M Sport z Evoboxem PVR i multiroom za 65 zł/mc. Najchętniej zostałbym przy tym samym, nie zmieniając dekodera. Zostało mi mniej niż pół roku do końca umowy. Co można uzyskać najlepszego? Przy pozostaniu przy tym samym pakiecie też można dostać 6 miesięcy gratis? Włączają też na jakiś okres dodatkowe kanały w promocji, np. HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, stan69 napisał(a):

Tata coś jeszcze ma, a za L+MR można ostatecznie się zgodzić za 60 zł.

 

@ondraszTe multiroomy po 10 zł masz ?

to ma na Icoku: 

Pakiet podstawowy:Pakiet L

Pakiety i usługi dodatkowe:Opcja ON THE GO, Usługa Multiroom HD, Pakiet Eleven Sports HD
Niewiem czy nie płaci za dekoder 5 zł dlatego taka cena.
A ile bez multiroomu ?  10 zł mniej?   rozumiem, że nie oferują darmowych miesięcy?
Jak wygląda ewentualna wymiana dekodera na inny? obecnie ma evobox'a pvr od wielu lat, coś lepszego jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stan69 napisał(a):

Z Eleven lub mr można zrezygnować.

rozumiem, że z elevenu i mr nie można zrezygnować, żeby mieć taka ofertę? tylko z jednego ?

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Przegapiłem termin przedłużenia umowy 6 miesięcy przed jej końcem.

Umowa kończy mi się 14.08. Obecnie płacę 70zł BRUTTO (L +2MR +HBO +OTG).

Przed chwilą prawie zgodziłem się na abo 91 zł/miesięcznie L +2MR +HBO +nPVR +CatchUP. Korzystam tylko z jednego MR...

Zreflektowałem się, że prawie tę samą ofertę mogę dostać w tej chwili bezpośrednio na stronie CP. Można liczyć na coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...