Jump to content

kiler37

Users
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kiler37

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Witam.dostałem propozycję przedłużenia umowy na 24/6 (80 zł) .Z rozmowy tel wszystko było ok , ale po przeczytaniu aneksu, zwróciłem uwagę na zapis dotyczący pakietu eleven sports .Został on ujęty w zakładce PROMOCJE ,a treść brzmi :Okres promocyjny obejmuje- obniżoną opłatę Abonamentową za dostęp do pakietu ęleven sports hd przez cały okres umowy,chyba że jej warunki zostaną wcześniej zmienione. W obecnej umowie mam go jako pakiet dodatkowy .I mam pytanko- czy to jest norma w w ofertach ,czy mam dzwonić i domagać się innego zapisu w aneksie?
 2. Witam.dostałem propozycję przedłużenia umowy na 24/6 (80 zł) .Z rozmowy tel wszystko było ok , ale po przeczytaniu aneksu, zwróciłem uwagę na zapis dotyczący pakietu eleven sports .Został on ujęty w zakładce PROMOCJE ,a treść brzmi :Okres promocyjny obejmuje- obniżoną opłatę Abonamentową za dostęp do pakietu ęleven sports hd przez cały okres umowy,chyba że jej warunki zostaną wcześniej zmienione. W obecnej umowie mam go jako pakiet dodatkowy .I mam pytanko- czy to jest norma w w ofertach ,czy mam dzwonić i domagać się innego zapisu w aneksie?
 3. Witam, umowa do lutego,wyp złożone ,pierwszy tel z duk oferta 24/6 /80zł.(śr. 60 zł).czy można ugrać coś więcej? za te pakiety: Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD Pakiet dodatkowy: Katalog treści online Pakiet dodatkowy: Multiroom HD
×
×
 • Create New...