Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, stefan85 napisał(a):

jakby chciał skład wypowiedzenie to musiał być z czekać co najmniej 6 miesięcy

Przeczytaj trochę stron wstecz zamiast głupoty wypisywać;

Spoiler

(pomijając fakt, że wypowiedzenie można zawsze złożyć)

aby dostać 6m-cy za free to składasz wypowiedzenie pół roku przed zakończeniem umowy - następnego dnia dostajesz tel z BOKu i oferują Ci przeważnie to co miałeś za kilka złotych więcej (w zależności od pakietu) i pół roku za free

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie...umowa kończy mi się jakoś w grudniu...więc chyba w okolicach maja/czerwca będę mógł słać wypowiedzenie  i negocjować już nową umowę...?. W tej chwili mam pakiet L,HBO,Polsat Premium,Disney,Eleven,ekstraklasa i pakiet Relax do tego 2x multiroom i za to wychodzi bodajże 130 lub 140 zł. Jaka jest opcja przedłużenia tego lub zejścia na niższy pakiet...bez Disney,eleven,Relax...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Pakiet L, Eleven Sports, Polsat Sport Premium,Cinemax,Katalog Online, UsługanPVR Start, Usługa CatchUP, 
Multiroom.
Uśredniona opłata miesięczna 67,50zł.
(miesiące 1-12. 50 zł. miesiące 13-24. 85 zł. )
Gdyby umowa została na czas nieokreślony to 95 zł. miesięcznie.
3 miesiące do końca umowy , złożone wypowiedzenie.
Co można wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2024 o 13:45, Gizior89 napisał(a):

Przeczytaj trochę stron wstecz zamiast głupoty wypisywać;

  Ukryj zawartość

(pomijając fakt, że wypowiedzenie można zawsze złożyć)

aby dostać 6m-cy za free to składasz wypowiedzenie pół roku przed zakończeniem umowy - następnego dnia dostajesz tel z BOKu i oferują Ci przeważnie to co miałeś za kilka złotych więcej (w zależności od pakietu) i pół roku za free

A to nie jest tak, że jeśli wypowiedzenie złoży się bliżej końca umowy to te "6 miesięcy za darmo" będą liczone" od tego okresu kiedy wnioskujemy?

Jeśli mam umowę do 18 czerwca na pakiet S za 20 i Disney Plus za 15 i wypowiedzenie złożę teraz to ofertę dostanę tak że darmowy miesiąc zacznie się od kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Bushiken napisał(a):

Jeśli mam umowę do 18 czerwca na pakiet S za 20 i Disney Plus za 15 i wypowiedzenie złożę teraz to ofertę dostanę tak że darmowy miesiąc zacznie się od kwietnia?

Od nowego okresu rozliczeniowego wejdą nowe warunki o ile nie jesteś w plecy z aktualnymi płatnościami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maks27 tak to rozumiem jak napisałeś. ze od razu wchodzi nowa umowa. Wiec jaka to różnica czy wypowiedzenie się zloży pół roku przed końcem umowy czy miesiac wczesniej?  i tak czy siak dostanie sie tyle samo miesiacy darmowych. Chyba, że skladajac pol roku wczesniej szybciej konczymy starą umowe wiec wczesniej i częciej mamy darmowe miesiace i na tym ludziom zalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam nadal pakiet Rodzinny HD na czas nieokreślony za 5 zł i nie chce nic zmieniać, to ile kosztuje dołożenie Disney+ do mojego pakietu? 

Ile miesięcznie mógłby mnie kosztować pakiet Disney+? 

 

PS. Na koncie ica mam opcje Disney+ za 29 zł. Czy to błąd czy akurat mnie obowiązują jeszcze stare ceny? 

Edytowane przez Ralal89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam:

Pakiet L

Pakiet MAX SPORT

Canal+ Sport 3 i 4

Usługa Multiroom HD

Płacę 100 zł miesięcznie. Do końca umowy zostało 6 miesięcy więc dziś złożyłem wypowiedzenie przez ICOK. 

 

Interesuje mnie umowa na 24 msc Pakiet M sport + Multiroom. 

Nie mam TV 4k więc  jakie dekodery wybrać. Chciałbym wymienić oba. 

Czy Canal + Sport jest dostępny w tym pakiecie czy trzeba osobno dokupić?

Na jaką ofertę mogę liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2024 o 21:41, Pawel napisał(a):

Też mam 28,99 i za tyle włączyłem ostatnio. Miesiąc aktywacji jest darmowy, więc warto włączyć na początku okresu rozliczeniowego.

 

Też masz Rodzinny HD za 5 zł na nieokreślony? 

 

Te 28,99 zł to jest kwota na stałe dla obecnych starych abonentow, którzy mają bardzo stare umowy na czas nieokreślony czy to chwilowe lub jakiś błąd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ralal89 napisał(a):

 

Też masz Rodzinny HD za 5 zł na nieokreślony? 

 

Te 28,99 zł to jest kwota na stałe dla obecnych starych abonentow, którzy mają bardzo stare umowy na czas nieokreślony czy to chwilowe lub jakiś błąd? 

Mam Rodzinny HD na nieokreślonym. Nie rozkminiałem tematu czy to błąd na stronie czy nie. Taką cenę mam w wykazie na swoim koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mamy w tej chwili 

 

Pakiet L
Pakiety i usługi dodatkowe:
Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Usługa Multiroom HD (2 dekodery), Canal+ Sport3 i 4

za 100 zł

Umowa kończy się za 5 m-cy.

 

Co można dalej ugrać? Multiroom mogę zostawić ale najchętniej obu bym się pozbył. Polsat sport premium i eleveny niekoniecznie potrzebne.

Z dodatkowych do zostawienia jedynie Canal+ Sport

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...