Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@maniek357Dzięki, no tak, bo Ekstraklasa jest dostepna od L i Cinemax darmowy też.

43 minuty temu, darusch napisał:

widzę, że pojawiły się nowe pakiety. Interesuje mnie pakiet L + ekstraklasa , Polsat sport premium, eleveny, opcja on the go. 
Ile mogę ugrać? Jakie są dostępne warianty umów dla takiego pakietu?

Już możesz przedłużać, płatność- 12msc x 50 zł + 12msc x 100 zł. Średnia na całą umowę to 75 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowe 24 (21+3). Włączyłem sobie dziś pakiet PSP, którego nie mam normalnie.
Ogólnie wyszło drogo, bo 25 zł/msc. Wyskoczyło mi, że pakiet będzie aktywny od 19 maja, czyli od następnego okresu rozliczeniowego. Jednak kanały aktywne były jakąś godzinę po włączeniu. 

 

Czy w takim wypadku za te 25 zł będę oglądał od dzisiaj do  19 czerwca? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AreroxJak włączyłeś pierwszy raz PSP w tej umowie, to powinieneś mieć jeden pełny okres rozliczeniowy za darmo, więc do 18 czerwca włącznie nie płacisz, potem opłata. Podobnie jest z innymi pakietami dodatkowymi.

Przy kolejnym włączeniu danego pakietu jest za darmo do daty rozpoczęcia najbliższego okresu rozliczeniowego, jeśli w ogóle włączą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Bartolini1379 napisał:

Zawsze tak było. Oglądasz 7 tygodni, a płacisz za miesiąc tylko.

No OK, ale czy nie dochodzi do sytuacji, że np. ludzie włączają pakiet, oglądają dwa dni mecze i wyłączają?

W takim wypadku, jak okres rozliczeniowy mam np. 5 maja, włączę sobie 1 maja, pooglądam i wyłączę 3 maja? 

Jak to działa? Pytam z ciekawości, bo jeśli jest tak jak mówię, to CP trochę traci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arerox napisał:

W takim wypadku, jak okres rozliczeniowy mam np. 5 maja, włączę sobie 1 maja, pooglądam i wyłączę 3 maja? 

Jak to działa? Pytam z ciekawości, bo jeśli jest tak jak mówię, to CP trochę traci.

To jest jeszcze nic, gorzej w odwrotnym przypadku przykładowo jeśli okres rozliczeniowy jest 1 maja, a 5 maja chcesz włączyć dodatkowy pakiet, bo np. stwierdziłeś że chcesz obejrzeć ligę mistrzów na kanałach premium, to nie włączysz, bo zgodnie z ich chorymi zasadami musisz czekać prawie miesiąc do następnego okresu rozliczeniowego. Ten kto zaprojektował takie rozwiązanie musiał miec coś z głową nie tak. W normalnym przypadku tak jak jest np. w nc+ włączysz w wybranym dniu i od tego dnia masz aktywację i oglądasz do końca bieżącego okresu rozliczeniowego lub przez kolejne również jeśli nie wyłączysz. Ten wątek był już nie raz poruszany. 

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W maju pozostaje mi 6 miesięcy umowy.  Mój pakiet to Familijny Max HD, Sport HD, Film HD Cinemax HD, VOD. Sprzęt - EVOBOX PVR + 1 MR. Za wszystko płacę 80zł.

Chciałbym przejść na Pakiet M i na pewno chcę dokupić jeszcze jeden MR, tylko nie wiem co wtedy ze sprzętem? Czy musiałbym oddać EVOBOX PVR? 

Proszę o odpowiedź, czy mogę przejść na Pakiet M. A jeżeli nie, to na co mogę liczyć przy wypowiedzeniu umowy i ponownym przedłużeniu. Czy mogę zejść z ceny przy przedłużeniu umowy? Ponoć tak, ale doczytałem się, że muszę mieć 4 miesiące do finiszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Mój pakiet to Familijny Max HD + Multiroom. Za wszystko płacę 60 zeta. Do końca umowy zostały 4 miesiące.

Chciałbym przejść na pakiet L. Za ile to dostanę?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeczytałem ostatnie kilka stron wątku, coś mi się już wyklarowało ale chcę dopytać. Mam pakiet taki jak w stopce, 16 maja pozostanie mi 4 miesiące do końca umowy, chcę znacząco obniżyć pakiet więc złożę wtedy wypowiedzenie. Kilka pytań:

1. Chcę zejść na pakiet M i oddać jeden z dekoderów multiroom. Dobrze rozumiem, że zapłacę wtedy 50 zł abonamentu (30 zł za M + 10 zł multiroom 1 + 10 zł multiroom 2)?

2. Co z Evobox PVR? Mogę go mieć przy pakiecie M? Obecnie mam go bezczynszowo, rozumiem, że nawet przy zmianie pakietu na niższy nie dodadzą mi do dekodera czynszu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Do końca umowy pozostało mi kilka miesięcy i żywo zainteresował mnie właśnie ten wątek. Przeczytałem kilkanaście stron wstecz, ale niestety nie znalazłem informacji o możliwości przedłużenia mojego pakietu na kolejny, 24-miesięczny okres. Przechodząc do konkretów: mam pakiet Familijny HD za 20 PLN/miesiąc. Czy istnieje możliwość przedłużenia go na kolejny okres za tę samą cenę lub czy jest możliwość przejścia na Familijny MAX HD? Jeśli tak to ile by to kosztowało i czy jest szansa na zmianę dekodera? Nowe pakiety mnie nie interesują. Proszę o poradę wszystkich, którzy mają wiedzę na ten temat. Z góry serdecznie dziękuję.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BorderTyle przeczytałeś i nie wiesz, że starych pakietów już nie ma? Może ci się udać dostać Familijny ale za 30-40 zł, a Max za 50. Możesz pozostać z tym co masz na czas nieokreślony za 30 zł, pewnie masz tak w umowie. Nowy pakiet M jest w cenie - 12x20 zł + 12x30 zł i pełna oferta dla ciebie przez 6 mies. Możliwa wymiana dekodera tylko przy przedłużeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik @czerstwy twierdzi, że "stare" pakiety nadal są dostępne dla przedłużających umowę, o czym wcześniej napisał w swoim poście:

 

Tak więc, nie wiem jak jest z tym naprawdę, bo już różne wersje słyszałem na ten temat. :roll:

Ja do końca mojej obecnej umowy mam jeszcze daleko. Pozostało mi jeszcze 11 miesięcy, czy jakoś tak. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany w kółko, co mniej więcej 4 strony :)

 

1. CZĘŚĆ starych pakietów jest dostępnych (powtarzam: część).

2. Generalnie konsultanci twierdzą, że nie są dostępne - trzeba się trochę uprzeć, żeby zostały zaoferowane. I to w DUK a nie na zwykłej infolinii.

3. Problemem jest cena, bo choć część starych pakietów dalej funkcjonuje, to ich ceny nie są już tak korzystne jak przy dawnych ofertach DUK (typu Rodzinny za 5zł, Familijny za 20 zł itd). Dlatego jeśli ktoś nie jest zainteresowany nową pakietyzacją, to w zasadzie w 99% przypadków lepiej pozostawić umowę na czasie nieoznaczonym. 

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pakiet rodzinny za 5 zł. wypowiedzenie wysłałem i nie było możliwości utrzymania tego pakietu w dotychczasowej cenie. Umowa kończy się 4 maja. Było kilka telefonów z propozycjami przejścia na nową pakietyzację, ale już w innej cenie [droższe] za pakiet. Nie zgadzałem się i czekałem na zakończenie umowy. W piątek był telefon z DUK i miła pani zaoferowała mi ten pakiet [Rodzinny] za dotychczasową cenę [5 zł.] na kolejne 24 miesiące. Zgodziłem się na taki wariant. Pakiet ten odbieram na swoim module i tylko z tej przyczyny przedłużyłem dalej umowę. W innym przypadku moduł mogłem wyrzucić na śmietnik gdyż nie miałem możliwości używać tego modułu jako prepaid. Tak więc jest możliwość przedłużenia umowy na starych zasadach, tj. pakiet i cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu przedłużałem umowę na 7 miesięcy przed końcem umowy.

Miałem Rodzinny HD + paczka Cinemax HD za 20 zł ze zniżką Smart Dom to płaciłem 10 zł miesięcznie.

 

Po przedłużeniu mam tak że Rodzinny HD jako główny. Do tego paczka Cinemax HD oraz pakiet Nick ( Nickelodeon, Nick Jr, Nicktoons HD ) na całą umowę za 0 zł.

Dodatkowo kanały z pakietu M przez 6 miesięcy gratis.

Pierwsze 6 miesięcy za 10 zł a następnie 20 zł.

Jako że mam zniżkę Smart Dom to pierwsze 6 miesięcy za 0 zł następnie 18 miesięcy po 10 zł.

Wiadomo że na 6 - 7 miesięcy przed końcem znów negocjacja nowych warunków.

Czyli wychodzi 12 miesięcy po 10 zł ;) - 120 zł.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...