Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, poselsuski napisał:

Temat wałkowany w kółko, co mniej więcej 4 strony :)

 

1. CZĘŚĆ starych pakietów jest dostępnych (powtarzam: część).

2. Generalnie konsultanci twierdzą, że nie są dostępne - trzeba się trochę uprzeć, żeby zostały zaoferowane. I to w DUK a nie na zwykłej infolinii.

3. Problemem jest cena, bo choć część starych pakietów dalej funkcjonuje, to ich ceny nie są już tak korzystne jak przy dawnych ofertach DUK (typu Rodzinny za 5zł, Familijny za 20 zł itd). Dlatego jeśli ktoś nie jest zainteresowany nową pakietyzacją, to w zasadzie w 99% przypadków lepiej pozostawić umowę na czasie nieoznaczonym. 

Całkowita racja. Lepiej nic nie ruszać.

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Bardzo dziwne bo niby nie ma tego pakietu w takiej cenie.

Pakiet jest, więc nie rób zamieszania i nie pisz głupot chłopie bo nie masz pojęcia co jest a czego nie ma.

2 godziny temu, mirko1801 napisał:

Miałem pakiet rodzinny za 5 zł. wypowiedzenie wysłałem i nie było możliwości utrzymania tego pakietu w dotychczasowej cenie. Umowa kończy się 4 maja. Było kilka telefonów z propozycjami przejścia na nową pakietyzację, ale już w innej cenie [droższe] za pakiet. Nie zgadzałem się i czekałem na zakończenie umowy. W piątek był telefon z DUK i miła pani zaoferowała mi ten pakiet [Rodzinny] za dotychczasową cenę [5 zł.] na kolejne 24 miesiące. Zgodziłem się na taki wariant. Pakiet ten odbieram na swoim module i tylko z tej przyczyny przedłużyłem dalej umowę. W innym przypadku moduł mogłem wyrzucić na śmietnik gdyż nie miałem możliwości używać tego modułu jako prepaid. Tak więc jest możliwość przedłużenia umowy na starych zasadach, tj. pakiet i cena.

Prościej było przejść na czas nieokreślony i płacić całe życie 5zl aż do śmierci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirko1801

Nikt tutaj po wprowadzeniu nowych pakietów takiej oferty nie uzyskał. Ale tak jak wcześniej wspomniano, mogłeś nic nie robić i przejść na czas nieokreślony. Pokaż jak możesz potwierdzenie warunków umowy.

 

@Bartolini1379

Pakiet Rodzinny za 5 zł? Od kiedy? Przecież nikt wcześniej nie pisał nawet, że taki dostał. Jest dostępny w DUK Rodzinny HD, ale za 20 zł, a nie za 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, czerstwy napisał:

Bardzo dziwne bo niby nie ma tego pakietu w takiej cenie.

A kto ci takie głupoty powiedział, że niby nie ma takiego pakietu w takiej cenie??? Jak widzisz i jest pakiet i jest taka cena.

 

14 godzin temu, czerstwy napisał:

Napisał wyraźnie, że dostał ofertę z DUK na ten pakiet w takiej cenie. Zresztą, wysłał wypowiedzenie, którego nie cofnął i umowę miał do 4 maja. Umowa na czas bezterminowy nie ma gwarancji stałej ceny.

Czerstwy, pytanie podstawowe widziałeś tą umowę? Nie! I znowu zaraz napiszesz że niby ktoś pisał że coś jest, a Ty tego nie widziałeś. Siejesz tylko ferment. A nie masz pojęcia o ofertach Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bartolini1379 napisał:

....

Prościej było przejść na czas nieokreślony i płacić całe życie 5zl aż do śmierci. 

To już zależy od umowy, więc nie generalizuj. Ja mam obecnie Rodzinny za 5 zł na umowie oznaczonej. Na nieoznaczonej cena wzrasta o 10 zł, więc nie mam opcji 5 zł do śmierci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bartolini1379 napisał:

A kto ci takie głupoty powiedział, że niby nie ma takiego pakietu w takiej cenie??? Jak widzisz i jest pakiet i jest taka cena.

 

Czerstwy, pytanie podstawowe widziałeś tą umowę? Nie! I znowu zaraz napiszesz że niby ktoś pisał że coś jest, a Ty tego nie widziałeś. Siejesz tylko ferment. A nie masz pojęcia o ofertach Cyfrowego Polsatu.

Widziałeś jeden dowod na taka umowę od czasu gdy zawitały nowe pakiety?Jak tak to czekamy na taki dowód.No jak na razie to udajesz znawcę wielkiego gdzie juz byłeś strofowany odpowiednio przez tych co pracuja w CP.Ale ty jak widać jesteś mądrzejszy od nich choć system z ofertami to widziałeś chyba w snach😂Jedynie Tweed77 pochwalił się taką ofertą ale w innych cenach.Tam umowa wypowiedziana wiec nie pisz bzdur o jakiś umowach bezterminowych tylko jest mowa o aneksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Widziałeś jeden dowod na taka umowę od czasu gdy zawitały nowe pakiety?Jak tak to czekamy na taki dowód.No jak na razie to udajesz znawcę wielkiego gdzie juz byłeś strofowany odpowiednio przez tych co pracuja w CP.Ale ty jak widać jesteś mądrzejszy od nich choć system z ofertami to widziałeś chyba w snach😂Jedynie Tweed77 pochwalił się taką ofertą ale w innych cenach.Tam umowa wypowiedziana wiec nie pisz bzdur o jakiś umowach bezterminowych tylko jest mowa o aneksie.

Czerstwy umowa bezterminowa to umowa na czas nieokreślony chłopcze.

1 minutę temu, Bartolini1379 napisał:

Czerstwy umowa bezterminowa to umowa na czas nieokreślony chłopcze.

Pogubileś się w tym co piszesz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta poważnie?To chłopie odkrycie na miarę nobla.I poczytaj regulamin chłopcze jak coś tu piszesz😉Sam siebie cytujesz i sobie odpowiadasz😂Gdzie dowód umowy na Rodzinny za 5 zł bo do aneksu się odnosiłem?Edit A tu na temat Twojej wiarygodności tu twierdzisz że Rodzinny na nieokreślonej jest za 15 zł  

Tu natomiast że wszyscy kłamią że są stare pakiety  

Tu kolejny raz siejesz ferment i zamiesznie i już twierdzisz że ceny na umowie nie określonej nie wzrastają

 

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co już drzeć kotów. Generalnie nikt od momentu wprowadzenia nowych pakietów nie dostał aneksu starego pakietu w "starym wariancie cenowym". Ostatnie posty kolegi @Nowy 123pochodzą z połowy grudnia, czyli sprzed ponad 4 miesięcy. To sporo czasu, nie można całkowicie wykluczyć, że np. utrzymanie klienta nie przebiegało tak dobrze jakby chcieli i w jakimś stopniu przywrócili możliwość bardziej korzystnego utrzymania. Kolega @mirko1801pisał (jeśli dobrze zrozumiałem), że do końca umowy miał kilka dni i wcześniej twardo odrzucał oferty z nowej pakietyzacji. Być może istnieje więc możliwość, że dla najbardziej wytrwałych, pod sam koniec umowy oferty typu Rodzinny za 5 zł jednak na ostatnią chwilę się znajdą. No ale, tu przydałoby się zobaczyć screen z potwierdzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt pozyskania klienta jest o wiele, wiele wyższy niż koszt utrzymania. Nawet jeśli ktoś taki generalnie nie generuje przychodu, to zawsze w tej bazie jest, może kiedyś zechce zwiększyć pakiet, może wykupi PPV itd. No i statystyki wyglądają lepiej. Zresztą nie chodzi tu tylko o ofert za piątaka, bo jeśli hipotetycznie one byłyby dostępne to może jakieś inne "stare warianty" również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poselsuski

Mi zostały 2 dni do końca umowy i jedyna propozycja jaka dostałem na stary pakiet rodzinny to identyczna z tym, co dostał @tweed77, czyli rodzinny HD+Cinemax, 10 zł przez 6 miesięcy potem 20 zł, przez pierwsze 6 miesięcy dopełnienie do pakietu M. To było pod koniec kwietnia, także dopóki nie zobaczę potwierdzenia warunków na rodzinny HD za 5 zł to nie uwierzę, bo nikt na forum o tym nawet nie wspomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę historii: 16 Marca 2017 - nowe oferty przy umowie 24 msc/3 free:
- Rodzinny HD 4,99
- Familijny HD 19,99

- Familijny Max HD 29,99

 

14 luty.2018 - Ceny powyższych pakietów zostają wyrównane do pełnych złotych.

 

30.czerwiec.2018 - ceny pakietów w umowach zawartych po tej dacie - po przejściu na czas nieokreślony wzrastają  + 10 PLN,  Uparci - potrafili i po tej dacie uzyskać brak tej podwyżki przy negocjowaniu nowej umowy. 

 Według mnie @mirko1801 posiadał taką umowę, wypowiedział ją, a pod wpływem konsultantki wycofał wypowiedzenie i pozostał na umowie na czas nieokreślony. z ceną 5 PLN.

Edytowane przez klakier7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Pawel napisał:

Przecież regulamin znam dzisiaj.Nie muszę na nic czekać.On się już nie zmieni :D

U mnie mimo zapisu o podwyżce +10 zł cena nie wzrosła po przejściu umowy na czas nieokreślony. Ponoć u większości osób tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2021 o 20:27, poselsuski napisał:

@mirko1801Wrzuć screen z potwierdzeniem (bez danych oczywiście), bo jeśli to prawda to byłbyś pierwszym który to uzyskał od momentu wprowadzenia nowej pakietyzacji. 

Jak tylko będzie już aktualizacja na koncie iCOK to wrzucę screena. Dzisiaj jeszcze dzwoniłem i dowiedziałem się że, umowa będzie bezterminowa za 5 zł. 

W dniu 2.05.2021 o 21:57, Bartolini1379 napisał:

 

Prościej było przejść na czas nieokreślony i płacić całe życie 5zl aż do śmierci. 

Gdybym przeszedł na czas nieokreślony to opłata wynosiła by 15 zł. za ten pakiet. Dla mnie ten pakiet nie jest więcej warty niż 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dostałem, ani sms/link . Po prostu pani powiedziała, że anuluje moje wypowiedzenie, potwierdziłem to przez telefon i wtedy umowa przejdzie na czas nieokreślony z ceną 5 zł. za pakiet Rodzinny HD, który bez telefonu tej pani i gdybym nic nie robił kosztował by 15zł.

 

 

https://zapodaj.net/1dfe9bd3424f7.png.html

https://zapodaj.net/5f4b48a3a2a00.png.html

Edytowane przez mirko1801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...