Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Maniu napisał:

Teraz tak, gdybym chciał zejść, pakiet M+HBO+Eleven=60 zł. Czy 4 miesiące przed końcem umowy dostanę to 3x0 + 21x60? No i co z OTG (na komórce często oglądam i się przydaje) i z dekoderem, zostaną za 0 zł?

Tak, dokładnie tak. OTG dostają wszyscy, bo teraz są tylko umowy 2-letnie i bez opłaty.

 

@BartiPost z 2 pażdziernika, tutaj str.732.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2021 o 09:58, maniek357 napisał:

Tak, sprawdziłem to na swojej umowie i faktycznie pierwsza aktywacja danej opcji dodatkowej jest gratis. Mimo, że przy włączaniu opcji w symulacji pokaże się opłata, to nie jest ona potem naliczana. Włączałem tak już HBO, PSP i Eleven i faktycznie działa. 

Dzwoniłem do CP i przy okazji spytałem o to. Konsultant powiedział, że pierwszy raz o tym słyszy i płatność jest od pierwszego miesiąca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, czerstwy napisał:

Bo osoba pracująca w DUK pisała że sa takie pakiety dostępne(wybrane)

 

 

2 godziny temu, Barti napisał:

@stan69

Dzięki za informację. :) To był jednak stan na 2 października ub.r. A jak wygląda sytuacja teraz?

 

Miesiąc temu sytuacja wyglądała tak, że dla mnie (rodzinny hd za 5 pln) były tylko L-M-S. Taka informację uzyskałem na infolinii przy próbie zmiany warunków umowy.

 

I dziwię się, że tak doświadczony forumowicz jak Czerstwy, nabiera się na jakieś posty "pracownika DUK".

:doh:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech stare wybrane pakiety są dostępne . Fakt, trudno je dostać ich opłacalność w wielu przypadkach jest wątpliwą, ale jak się ktoś uprze to możliwość taka jest. Bodaj w zeszłym tygodniu był tu przypadek gdy ktoś dostał przy przedłużeniu Rodzinny HD. 

 

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mojemu teściowi skończyła się umowa w czerwcu 2018 roku i od tego czasu jest na ofercie bezterminowej. Ja sam korzystam z oferty konkurencji także nie bardzo się orientuje jak w CP to wygląda. Teściu ma Pakiet Familijny Max HD z HBO za 69,99zł i dekoder HD 3000. Czy można coś tu ugrać cenowo? W ostatnim czasie rozdzwoniły się do niego telefony, z propozycją podwyżki do 80 zł i wymiana dekodera na nowszy za 100 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dodo84Teraz pakiet L 60zł + HBO 20zł. Płatne 1 - 12 msc po 50zł i 13 - 24 msc po 80zł. Średnio zyska 5zł msc i w pakiecie L będzie miał dodatkowo pakiet Sport HD. Obecną umowę może wypowiedzieć kiedy chce, jak przedłuży to za 2 lata. Więc są plusy i minusy. Dekoder nowszy to nie znaczy lepszy, jak teścia interesuje nagrywanie to niech wymienia. Ja mam ten HD 3000 już 6 lat i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, stan69 napisał:

@dodo84Teraz pakiet L 60zł + HBO 20zł. Płatne 1 - 12 msc po 50zł i 13 - 24 msc po 80zł. Średnio zyska 5zł msc i w pakiecie L będzie miał dodatkowo pakiet Sport HD. Obecną umowę może wypowiedzieć kiedy chce, jak przedłuży to za 2 lata. Więc są plusy i minusy. Dekoder nowszy to nie znaczy lepszy, jak teścia interesuje nagrywanie to niech wymienia. Ja mam ten HD 3000 już 6 lat i nie narzekam.

Właśnie myśleliśmy o wymianie dekodera na nowszy bo ten niestety się wiesza (Szczególnie na kino polska łapie stop klatki. Kilka minut jest ok a za jakiś czas dźwięk normalnie leci i przez około 5 sekund obraz jest nieruchomy). To rzeczywiście lepiej tego nie dotykać i niech zostanie jak jest. Dzięki  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2021 o 23:13, Barti napisał:

@Tsv

Pakietu Familijnego Max HD już na pewno nie dostaniesz. Obecnie dostępne są już tylko nowe pakiety: S, M i L.

Barti kłamiesz, dalej te stare pakiety są dostępne. 

W dniu 10.04.2021 o 23:41, Barti napisał:

No to jeśli się mylę to mógłbyś mnie tutaj poprawić, a nie bić jedynie pianę... :wacko: Bo odkąd weszły nowe pakiety to jakiś czas później te stare przestały być już dostępne. Tak przynajmniej słyszałem.

To źle słyszałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartolini1379

Krótko po tym, jak weszły nowe pakiety, słyszałem, że stare przestały być już dostępne. :roll:

A jeśli jednak jest inaczej, jeśli stare pakiety nadal są normalnie dostępne dla osób aktualnie przedłużających umowę to w sumie dobrze, bo ja też wolałbym pozostać przy moich dotychczasowych pakietach. :) Tyle tylko, że moja umowa kończy się dopiero za rok... :wacko: Wypowiedzenie umowy złożę za pół roku i mam nadzieję, że wówczas te stare pakiety wciąż będą dostępne. :roll:

Rozumiem, że wszystkie stare pakiety są wciąż dostępne dla przedłużających umowę z Cyfrowym Polsatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 18:59, j_krk napisał:

Posiadam Familijny Max HD + OTG + PSP + Sport HD + Cinemax HD + Film HD + Eleven (razem 80 zł). Do końca umowy 18 miesięcy (24/6).

 

Czy mogę dokupić multiroom (jeden dekoder), a jeśli tak, to na jakich warunkach?

 

Dzwoniłem w sprawie dobrania MR i dostałem propozycję nowej 24-miesięcznej umowy na pakiet L+PSP+Eleven (pani powiedziała, że starych pakietów już nie ma) za 100 zł/mc (jeden dodatkowy dekoder). Bez darmowych miesięcy, jedynie 3 pierwsze miesiące pełnej oferty w tej cenie (tj. dodatkowo HBO, Filmbox - który teraz mam w pakiecie - oraz VOD).

 

Albo więc powinienem był nalegać na stary pakiet, albo stare pakiety są dostępne jedynie dla kończących się umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Chciałbym się dowiedzieć, co mógłbym ugrać przy przedłużaniu umowy. Zostało mi 8,5 miesiąca do końca umowy. Przedłużać mogę jak zostanie 7 miesięcy, czy 6?
Aktualnie posiadam stary pakiet Premium Max (HBO, PSP, Eleveny, bez VOD) i dodatkowe 3 multiroomy (płacę 125 zł miesięcznie). Przede wszystkim chciałbym wymienić 3 dodatkowe dekodery na Evoboxy Lite, aby skorzystać z nowego systemu autoryzacji. Głównym dekoderem jest Evobox PVR i chciałbym go zostawić. Dodatkowo rozważałbym nad dodaniem pakietu Rozrywka HD, ale to musiałbym zobaczyć, jak to rozkłada się cenowo z nim i bez niego. Na co mogę liczyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet Familijny Max HD za 30 zł, 2 miesiące do końca umowy. Wg umowy opłata po okresie zastrzeżonym ma wzrosnąć do 40 zł, chociaż z tego, co czytam na forum, można liczyć na to, że zostanie po staremu. Gdybym jednak chciał ją przedłużyć to jakie mam opcje? Pakiet M 12x20+12x30 albo pakiet L 12x50+12x60? Czy jeszcze coś wchodzi w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...