Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.01.2021 o 17:43, mikolaj211 napisał:

Witam, posiadam pakiet Rodzinny HD za 20 zł z HD5500s od 07.2016. Umowa była raz przedłużona, obecnie ponad rok jest na czas nieokreślony. Chciałbym przedłużyć umowę, najlepiej zostawiając obecny pakiet (czy nie ma takiej opcji i musiałbym zmienić na pakiet S?), dekoder też najlepiej zostawiając stary. Na co mogę liczyć? Istnieją jeszcze takie opcje z przedłużeniem na 24 msc za 5zł/msc, czy to już przeszlość?

Trzymaj to co masz i cicho siedź,bo za 2dychy nikt lepszej oferty Ci nie da w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bartolini1379 napisał:

Trzymaj to co masz i cicho siedź,bo za 2dychy nikt lepszej oferty Ci nie da w Polsce.

W pakiecie S kompletnie nic nie masz, tylko niepełną naziemną plus kanały polsatowskie. To nie jest warte nawet 5zl.

2 minuty temu, poselsuski napisał:

@Bartolini1379Świetne masz te posty, wszystko na zasadzie: mordeczka w kubeł, żryj gruz, ciesz się że operator z łaski Ci coś daje. Czlowiek pyta w wątku o przedłużeniu umów o warunki przedłużenia umowy - do tego on służy. 

Ale jesteś mądry. Udzielam mu rady bo za 20zl nikt mu lepszej oferty w Polsce nie da. A ten co pyta o przedłużenie umowy to mógł pytać wcześniej to by miał już dawno ten pakiet cztery razy tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bartolini1379 napisał:

Ale jesteś mądry. Udzielam mu rady bo za 20zl nikt mu lepszej oferty w Polsce nie da. A ten co pyta o przedłużenie umowy to mógł pytać wcześniej to by miał już dawno ten pakiet cztery razy tańszy.

Dzięki za komplement. Co za różnica kiedy pyta? To co było to było, nie każdy pilnuje umowy jak pies budy. I co to za tekst, że dwie dychy nie dostanie nigdzie lepszej oferty? Facet ma na czole napisane, co ogląda, jakie kanały go interesują i tak dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, poselsuski napisał:

Dzięki za komplement. Co za różnica kiedy pyta? To co było to było, nie każdy pilnuje umowy jak pies budy. I co to za tekst, że dwie dychy nie dostanie nigdzie lepszej oferty? Facet ma na czole napisane, co ogląda, jakie kanały go interesują i tak dalej?

Zadajesz [beep] pytania, facet piszę konkretnie że ma Rodzinny za 20zl i najlepiej chciałby przy tym pakiecie zostać, więc w pełni mu to wystarczy. To niby kto ma lepszą ofertę od tego pakietu? Nikt. Więc niech cicho siedzi tak jak siedział od czterech lat i będzie zadowolony. Zawsze może sobie ewentualnie porównać to z pakietem M dorzuci 5 zł i będzie miał mała korektę w kanałach. Zyska daremne Eurosportu i Polsat Sport news, a straci kilka ogolnotematycznych programów. Są tacy co bez Wilde i kino Polska nie ruszają Rodzinnego bo w pakiecie M tego nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Skończyła mi się w listopadzie umowa FamMax HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD za co z Evoboxem płacę nadal 65 PLN, w tym 5 PLN za Evoboxa. Czy opłaca mi się wypowiadać umowę, czy jechać na tym co mam? Co mógłbym ewentualnie zyskać po wypowiedzeniu? Z tego co patrzę po kanałach to interesowałby mnie pakiet L. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shreek Porównywalnie do tego co masz to trzeba brać pakiet L + Filmbox, a to razem 70 zł, płatne w drugim roku umowy, w pierwszym roku 50 zł, więc średnia to samo (bez czynszu). Zyskasz to co Ci dadzą gratisowo w pierwszych 6-ciu miesiącach, np kilka pakietów Premium. 

Inna sprawa, teraz możesz wypowiedzieć umowę kiedy chcesz, z nową umową niestety nie. Decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę trochę się tu zamieszania zrobiło... Z tego dekodera korzysta mój Dziadek (ale formalnie ja jestem właścicielem i ja podpisywałem umowę), nawet ciężko mi powiedzieć jakie kanały ogląda dokładnie (on sam nie pamięta ich po nazwach). Jakich kanałów ogólnych brakuje w pakiecie S, a są w rodzinnym?

Gdybym jednak wybrał pakiet M, wtedy na co można liczyć? Na 24 msc po 15 zł są jakiekolwiek szanse?

 

W sumie za te 20 zł/msc zawsze mogę sobie wziąć Start+ u konkurencji, chyba gorzej nie będzie niż w rodzinnym i chociaż 3 msc gratis dostanę.

 

 

Edytowane przez mikolaj211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz full pakiet w Cyfrowym Polsacie na kwotę 100 z ł i chciałbym z niego zrezygnować, bo nie oglądam tych pozostałych stacji tylko HBO GO i na infolinii powiedzieli mi, że Pakiet podstawowy z HBO to 60 lub 80 zł.  Czy nie ma jakiejś tańszej oferty? Interesowałby mnie jakiś najtańszy pakiet z HBO GO. Wiem, że sam HBO GO kosztuje na ich stronie 25 złotych, a ile kosztuje najtańszy pakiet z HBO GO w Cyfrowym Polsacie? Bo właśnie nim byłbym zainteresowany. Proszę o pomoc. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mikolaj211 napisał:

Witam, widzę trochę się tu zamieszania zrobiło... Z tego dekodera korzysta mój Dziadek (ale formalnie ja jestem właścicielem i ja podpisywałem umowę), nawet ciężko mi powiedzieć jakie kanały ogląda dokładnie (on sam nie pamięta ich po nazwach). Jakich kanałów ogólnych brakuje w pakiecie S, a są w rodzinnym?

Gdybym jednak wybrał pakiet M, wtedy na co można liczyć? Na 24 msc po 15 zł są jakiekolwiek szanse?

 

W sumie za te 20 zł/msc zawsze mogę sobie wziąć Start+ u konkurencji, chyba gorzej nie będzie niż w rodzinnym i chociaż 3 msc gratis dostanę.

 

 

Jeśli chodzi o start+ to abonament masz 19,90 ale jest dzierżawa dekodera 2 zł do tego co miesiąc. A pakiet M prawdopodobnie by Ci dali średnio za 25zl. Rok za 20zl drugi rok za 30. Więc najlepiej zostawić Rodzinny za 20zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bartolini1379 napisał:

Jeśli chodzi o start+ to abonament masz 19,90 ale jest dzierżawa dekodera 2 zł do tego co miesiąc. A pakiet M prawdopodobnie by Ci dali średnio za 25zl. Rok za 20zl drugi rok za 30. Więc najlepiej zostawić Rodzinny za 20zl. 

 

Dzięki za info, czyli na M też cudó się nie ugra. 

W C+ jest dekoder TVBOX+ za 0 zł/msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Project_ALF napisał:

Mam teraz full pakiet w Cyfrowym Polsacie na kwotę 100 z ł i chciałbym z niego zrezygnować, bo nie oglądam tych pozostałych stacji tylko HBO GO i na infolinii powiedzieli mi, że Pakiet podstawowy z HBO to 60 lub 80 zł.  Czy nie ma jakiejś tańszej oferty? Interesowałby mnie jakiś najtańszy pakiet z HBO GO. Wiem, że sam HBO GO kosztuje na ich stronie 25 złotych, a ile kosztuje najtańszy pakiet z HBO GO w Cyfrowym Polsacie? Bo właśnie nim byłbym zainteresowany. Proszę o pomoc. 

Z powodu tego, że chcesz znacząco obniżyć abonament dostaniesz ofertę jak dla nowych. Pakiet S za 20 zł w umowie 24 msc w tym 3 msc za 0 zł i pełna oferta. Z pakietem M 10 zł drożej, więc przez 21 miesięcy płacisz po 30 zł, a 3 msc pełna oferta i 0 zł.

Do umowy S lub M dobierasz HBO HD HBO GO za 20 zł msc i płacisz w miesiącach 4-24. Na czas nieokreślony w ICOK to 25 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2021 o 19:39, poselsuski napisał:

Dzięki za komplement. Co za różnica kiedy pyta? To co było to było, nie każdy pilnuje umowy jak pies budy. I co to za tekst, że dwie dychy nie dostanie nigdzie lepszej oferty? Facet ma na czole napisane, co ogląda, jakie kanały go interesują i tak dalej?

Na pewno Bartolini1379 nie powinien mówić siedź cicho, bo ktoś ma cenę i ofertę zagwarantowaną w umowie. Natomiast można było wcześniej przedłużyć umowę i mieć Rodzinny za 5 zł miesięcznie. Sam przedłużyłem umowę bezterminową  na hasło zmiany w CP i można powiedzieć zrobiłem to prawie w ostatniej chwili przed zmianami. Familijny HD 20 zł miesięcznie w umowie na 24 miesiące. Bez darmowych, wymiana dekodera na moduł.

 

20 godzin temu, mikolaj211 napisał:

Jakich kanałów ogólnych brakuje w pakiecie S, a są w rodzinnym?

 

Z tego co pamiętam w Rodzinnym były TVP HD, TVP Seriale, Kino Polska, Reality, History i bodajże Comedy Central. Jest wykaz kanałów na forum, możesz porównać.

19 godzin temu, Project_ALF napisał:

Mam teraz full pakiet w Cyfrowym Polsacie na kwotę 100 z ł i chciałbym z niego zrezygnować, bo nie oglądam tych pozostałych stacji tylko HBO GO i na infolinii powiedzieli mi, że Pakiet podstawowy z HBO to 60 lub 80 zł.  Czy nie ma jakiejś tańszej oferty? Interesowałby mnie jakiś najtańszy pakiet z HBO GO. Wiem, że sam HBO GO kosztuje na ich stronie 25 złotych, a ile kosztuje najtańszy pakiet z HBO GO w Cyfrowym Polsacie? Bo właśnie nim byłbym zainteresowany. Proszę o pomoc. 

Masz może abonament w Plusie ? Tam HBO GO był za 20 zł miesięcznie aktywujesz i dezaktywujesz kiedy chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam rozumieć to obniżenie pakietu?

Teraz płacę 75zł za Pakiet Familijny Max HD Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD + 5 zł za dekoder.

 

Przy wyborze pakietu L + multiroom dostanę 6msc pełnej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się pozmieniało, aż ciężko się teraz połapać w tym. :)

 

Obecnie kończy mi się stara umowa, gdzie płacę 100zł/mies. (czyli ten dawny górny pakiet, aczkolwiek bez Premium Sport) + 5zł za najem Evoboxa PVR. 

 

Czyli teraz aby najlepiej na tym wyjść finansowo to nie mogę obniżać wartości pakietu tylko muszę utrzymać jego wysokość i wtedy pierwszy rok będę miał za 50zł a drugi za 100zł? Do tego przez pierwsze 6 mies. będę miał jeszcze większy wypas kanałów (np. Premium Sport albo i więcej)?

 

A co z dekoderem? Dalej będą liczyć 5zł czy już nie? Czy tak jak kiedyś muszę wnioskować o jego wymianę by zlikwidować czynsz... ale wtedy przytną mi zniżkę?

 

Tak czy owak rozumiem, że standardem jest teraz 24m i krótszych umów nie robią. Natomiast mogę pozostać na obecnym pakiecie poprzez wycofanie wypowiedzenia (pod warunkiem że nie mam multiroomu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, stan69 napisał:

Z powodu tego, że chcesz znacząco obniżyć abonament dostaniesz ofertę jak dla nowych. Pakiet S za 20 zł w umowie 24 msc w tym 3 msc za 0 zł i pełna oferta. Z pakietem M 10 zł drożej, więc przez 21 miesięcy płacisz po 30 zł, a 3 msc pełna oferta i 0 zł.

Do umowy S lub M dobierasz HBO HD HBO GO za 20 zł msc i płacisz w miesiącach 4-24. Na czas nieokreślony w ICOK to 25 zł.

Okey, czyli wychodzi, że płaciłbym maksymalnie 45 złotych (pakiet S + HBO, HBO GO), tak???

 

No widzisz, a mi na infolinii powiedzieli, że najniższy pakiet dla mnie to 60 lub 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF Mając na uwadze Twoją obecną umowę to tak proponowali następną.

Co do pytania, to nie, za pakiet S płacisz 20 zł + 20 zł za HBO w umowie. Gdybyś chciał HBO na czas nieokreślony, to na włącz/wyłącz w ICOK za 25 zł, i tu 1-szy okres rozliczeniowy po włączeniu jest za darmo.

 

@rzeznik997 Według wytycznych CP, to obniżasz o 10 zł, właśnie chodzi o Eleveny. Teraz masz 70 zł + Mr i czynsz, a przy L to 60 zł + Mr i czynsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2021 o 10:15, stan69 napisał:

 

@rzeznik997 Według wytycznych CP, to obniżasz o 10 zł, właśnie chodzi o Eleveny. Teraz masz 70 zł + Mr i czynsz, a przy L to 60 zł + Mr i czynsz.

 

To nawet się zastanowię czy do M nie zejść, przy obniżeniu 3 darmowe miesiące pełnej oferty? A czynsz za dekoder można uciąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przedłużałem i generalnie zasady są dosyć proste jeśli chodzi o umowę przedłużeniową.

 

1. Umowy są teraz na 24 mies. Nie ma już zabaw typu 12/3 czy 15/3 (co już wcześniej zresztą zniknęło konsultantom z systemu).

 

2. Nie obniżać wartości dotychczasowego pakietu. Dzięki temu, że odpowiednio dobrałem pakiety (by utrzymać miesięczną wartość opłat z poprzedniej umowy) to mam cały pierwszy rok za 50zł/mies i dopiero w drugim roku będę płacił 100zł/mies (+5zł za dekoder - więcej info poniżej). Pakiety można dowolnie dobierać - np. jeśli nie zależy Ci na Filmboxie za 10zł to możesz zamiast tego poprosić o dołączenie np. pakietu rozrywka (dla dorosłych).

 

3. Jeśli płaciłeś wcześniej to nadal będziesz płacił za najem dekodera... ale od drugiego roku (przynajmniej na powyższym przykładzie utrzymania wysokości abonamentu - jeśli ktoś obniża to nie wiem jak jest). Przez pierwszy, promocyjny rok opłata ta nie będzie pobierana.

 

4. Możesz tez liczyć na jakieś tymczasowe bonusy na 6 mies. W moim przypadku dostałem Polsat Sport Premium na pół roku za darmo (ważne jest też to, że w przeciwieństwie do dawnego VOD nie trzeba tego samemu później wyłączać - po 6 mies samo przestanie działać i żadna dodatkowa opłata nie będzie naliczana). Jeśli ktoś teraz przedłuża to jest to o tyle ważne, że na tych kanałach lecą transmisje Ligi Mistrzów... a ponieważ finał będzie 29 maja to resztę tego sezonu możemy dzięki temu za darmo obejrzeć. Gorzej mają osoby wybierający kompletnie nową umowę zamiast przedłużenia starej gdyż bonus w ich przypadku wynosi tylko 3 mies.

 

5. Nie bać się pewnych mylących stwierdzeń: np. ich system z automatu może dać Eleven za darmo na jakiś okres choć w tym samym momencie dodaliśmy go do pakietu na cały okres trwania umowy za 10zł. Nie przejmować się tym. Eleven będzie normalnie działał przez cały czas i nie jest w tym przypadku tymczasowy.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas miałem umowę na 15 miesięcy z pakietami Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven + multiroom. Miesięcznie 80 PLN. 

 

Chciałem dokonać cesji umowy w związku ze śmiercią abonenta. W salonie mi powiedzieli, że nie można dokonać cesji i jedyne rozwiązanie to rozwiązanie umowy i podpisanie nowej na nowego abonenta. 

Od razu powiedzieli, że nie ma możliwości kontynuowania z obecnymi pakietami i jedyne co mogę wziąć to pakiet L + Eleven + MR w cenie 80 PLN/msc. W takim wypadku nie będę mieć pakietu Filmbox, który poprzednio był. Dodatkowo za wydanie dekoderów muszę zapłacić 78 PLN opłaty aktywacyjnej, a jedyny wariant umowy to 24 miesiące, w tym 3 darmowe miesiące. 

 

Czy naprawdę jest to jedyne rozwiązanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...