Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przechodząc z pakietu wyższego na niższy, Rodzinny HD, otrzymam umowę 24/3, czy 24/6? oczywiście po wypowiedzeniu umowy. Po wstępnych rozmowach z DUK mogę otrzymać jedynie 24/3 na 4 miesiące przed wypowiedzeniem. Czy to prawda, czy negocjować 24/6, jeśli się należy? Obecnie płacę 90 zł miesięcznie.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Obecnie posiadam Familijny Max HD + Cinemax HD + Eleven HD. Płacę 35 zł (normalnie 60 zł, 25 zł rabatu SmartDom). Do końca umowy 5 miesięcy, wypowiedzenie złożone dzisiaj.

Chciałbym zrezygnować z Cinemax HD. Na jaką ofertę mogę liczyć z DUK? Szczerze mówiąc, mam zamiar zrezygnować z abonamentu niedługo i chcę maksymalnie ograniczyć koszt TV. Na co mógłbym liczyć?

Z góry dziękuję.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, stomqx napisał:

Chciałbym zrezygnować z Cinemax HD. Na jaką ofertę mogę liczyć z DUK? Szczerze mówiąc, mam zamiar zrezygnować z abonamentu niedługo i chcę maksymalnie ograniczyć koszt TV. Na co mógłbym liczyć?

Z Cinemaxów nie zrezygnujesz, są w cenie pakietu Fam.Max HD. Zresztą w usłudze rabatowanej (TV) nie należy nic zmieniać.

Nie wiem po co to wypowiedzenie, masz rabat do końca umowy i dłużej także po jej przejściu na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stomqx-złożyłeś wypowiedzenie.Zadzwoni konsultant,powiesz jakie masz oczekiwania. Może potraktuje cię indywidualnie i uzyskasz to chcesz, a potem napisz na forum. 

 Stan69  ma rację. Mając taki pakiet Familijny Max z Cinemax i Eleven i płacąc tylko 35 złotych.Wielu z nas marzy o takim pakiecie i w takiej cenie :-D

 

Edytowane przez rafalowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2020 o 08:11, rafalowski napisał:

stomqx-złożyłeś wypowiedzenie.Zadzwoni konsultant,powiesz jakie masz oczekiwania. Może potraktuje cię indywidualnie i uzyskasz to chcesz, a potem napisz na forum. 

 Stan69  ma rację. Mając taki pakiet Familijny Max z Cinemax i Eleven i płacąc tylko 35 złotych.Wielu z nas marzy o takim pakiecie i w takiej cenie :-D

 

Jednak czysto teoretycznie to płacę 35 zł, ale po rabacie w ramach Smart Dom. Normalnie płaciłbym 60 zł... A chcę w niedługim czasie przenieść abonament do innej sieci i nie będzie rabatu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Za każdym razem mogłem na Was liczyć i tym razem liczę, że pomożecie. Mam 2 konsultantów, którzy rozmawiali ze swoimi kierownikami i każdy z nich przedstawia inaczej swoja ofertę. Nie mam możliwości weryfikacji, który mówi prawdę (różnice są dosyć znaczące: jeden mówi, ze mogę już teraz przedłużyć umowę, drugi, że absolutnie nie, lepiej zaczekać do lipca/sierpnia). Każdy upiera się przy swoim. Zapisane mam na karcie ICOK, że zostało 7 miesięcy do końca umowy. Podstawowe zobowiązanie 20 zł (Familijny HD), do tego multiroom (pierwszy 5 zł, drugi 10 zł), CP Go OTG za 0 zł, czyli za całość płacę 35 zł. W tym przypadku mogę coś utargować (nie chodzi o cenę, tylko darmowe miesiące - wg jednego z konsultantów nie ma opcji 6/24 w tej taryfie, tylko 3/24, drugi jednak twierdzi, że jest, jeśli poczekam do lipiec-sierpień)? Każdy zarzeka się na "kierownika". :-) Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bobot79 napisał:

Za każdym razem mogłem na Was liczyć i tym razem liczę, że pomożecie. Mam 2 konsultantów, którzy rozmawiali ze swoimi kierownikami i każdy z nich przedstawia inaczej swoja ofertę. Nie mam możliwości weryfikacji, który mówi prawdę (różnice są dosyć znaczące: jeden mówi, ze mogę już teraz przedłużyć umowę, drugi, że absolutnie nie, lepiej zaczekać do lipca/sierpnia). Każdy upiera się przy swoim. Zapisane mam na karcie ICOK, że zostało 7 miesięcy do końca umowy.

 

W takiej sytuacji jak najbardziej możesz już przedłużyć umowę. :) Oczywiście pod warunkiem, że złożyłeś już wypowiedzenie. ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, stan69 napisał:

@arczi0044, tel.222 127 128.

Wszystko się zgadza, tylko ja szukam konsula, który bez ściemy przedstawi konkretną propozycję. Po telefonie do DUK odpowiedź, że jeszcze nie teraz, że muszą skonsultować z kierownikiem itp. Chyba przyjęli strategię przeciągania sprawy, a kolejny miesiąc trzeba opłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam moduł CAM CP, a na nim kończący mi się 12 lipca br. pakiet Rodzinny HD + Cinemax i Eleven Sports za 30 zł miesięcznie. Chcę zmienić pakiet na MINI HD (ponoć już nie istnieje, ale gdzieś na tym forum wyczytałem, że niby jest jeszcze oferowany) lub Rodzinny HD. Za ile można wynegocjować MINI HD lub Rodzinny HD bez Cinemaxów i Eleven Sports w umowie na 24 miesiące?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzwoniłem dziś na infolinię Cyfrowego Polsatu z zapytaniem, jaką umowę dostanę na pakiet Rodzinny HD. Zaproponowano mi umowę na 29 miesięcy za 25 zł za miesiąc (z tego 6 m-cy za 15zł). Nie zaakceptowałem takiej propozycji. Zadzwoniłem jeszcze raz i zaproponowano mi umowę na 24 miesiące po 20 zł za miesiąc. Na jaki numer telefonu trzeba zadzwonić?

a) 699 00 2222 (dzwoniłem na ten)

b) 222 127 222

 

Nie chcą dać za 5 zł.

Edytowane przez Barti
Pisanie całego postu pogrubioną czcionką jest zbędne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...