Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małą wątpliwość, jaki układ pakietów najlepiej wybrać...

Brat chce wymienić dekoder na Evoboxa pvr i nie chce czynszu za dekoder (tego 5zł).

Wiadomym jest, aby tak było, musi wziąć umowę 24/4 i minimum 70 zł abonament. I w tym minimum chciałby się zmieścić (ewentualnie 75zł przy fajnym układzie pakietów).

Opcja dobrze znana to:

Pakiet Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, Eleven = 70 zł

 

Jaki układ poza tym powyższym daje taką cenę ?

 

Interesuje mnie m.in. sam pakiet Familijny Max HD + HBO ?

Skoro cena na zasadzie "włącz/wyłącz" za HBO jest obniżona do 25 zł, to może powyższy pakiet też jest już dostępny za 70 zł ?? Skoro na wł./wył. ten układ wyszedłby za 75zł, to tym bardziej biorąc HBO na stałe do umowy, powinni te 5zł obniżyć.
Dziwne, jeśli nadal wołają za powyższy układ 80 zł ? Czy to się zmieniło ?? Dodatkowe pakiety na stałe w umowie, zawsze mają niższą cenę, niż na zasadzie wł./wył.

 

Myślę, że ktoś rozwieje mi tą wątpliwość ... być może zaoferuje inny układ pakietów, który dałby 70-75 zł ??
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, TOMI2 napisał:

Mam małą wątpliwość, jaki układ pakietów najlepiej wybrać...

Brat chce wymienić dekoder na Evoboxa pvr i nie chce czynszu za dekoder (tego 5zł).

Wiadomym jest, aby tak było, musi wziąć umowę 24/4 i minimum 70 zł abonament. I w tym minimum chciałby się zmieścić (ewentualnie 75zł przy fajnym układzie pakietów).

Opcja dobrze znana to:

Pakiet Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, Eleven = 70 zł

 

Jaki układ poza tym powyższym daje taką cenę ?

 

Interesuje mnie m.in. sam pakiet Familijny Max HD + HBO ?

Skoro cena na zasadzie "włącz/wyłącz" za HBO jest obniżona do 25 zł, to może powyższy pakiet też jest już dostępny za 70 zł ?? Skoro na wł./wył. ten układ wyszedłby za 75zł, to tym bardziej biorąc HBO na stałe do umowy, powinni te 5zł obniżyć.
Dziwne, jeśli nadal wołają za powyższy układ 80 zł ? Czy to się zmieniło ?? Dodatkowe pakiety na stałe w umowie, zawsze mają niższą cenę, niż na zasadzie wł./wył.

 

Myślę, że ktoś rozwieje mi tą wątpliwość ... być może zaoferuje inny układ pakietów, który dałby 70-75 zł ??
 

Słusznie, trzeba mieć 70 zł abonamentu w umowie dwuletniej by nie płacić czynszu, kwoty za pakiety na wł/wył (czas nieokreślony) tu nie wchodzą.Ktoś pisał o umowie Fam.Max HD + HBO HD,HBO GO+ OTG za 70 zł na 24/6, z wymianą będzie 24/4. Myślę że taka istnieje.

Powyższa umowa na 12/3 to 80 zł. ale przy niej wymiany nie zrobi. Zrobi wymianę przy 15/1, ale tu czynszu nie bedzie od abo.80 zł.           

@kemir71 pewnie masz jeszcze Eleveny lub VOD -y. Teraz umowa na 24 mies. po wypowiedzeniu na 3-4 mies.przed końcem obecnej.

Umowy 15/3 już nie ma. Możesz wziąć Fam.Max na 24/6 za 50 zł. lub Fam.Max za 30 zł.na 24/3.

W obu przypadkach pierwszy Mr 10 zł, drugi 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan69

Dzięki kolego za rozwianie moich wątpliwości... fajnie, że Familijny Max HD + HBO HD (+ HBO GO + On The Go) jest za 70 zł w umowie 24/4 z wymianą dekodera.

Za 70 zł jest to opcja do rozważenia, bo za więcej mijałoby się to z sensem ;)
Rozumiem, że pierwszy multiroom od tej kwoty abonamentu jest już za 5 zł ? :) No i w elastyczności będzie oczywiście Film HD i Sport HD :?::?:

Edytowane przez TOMI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj na infolinię ponieważ posiadam pakiet Familijny Max HD (24/3 za 30zł - środek umowy), chciałem dobrać Multiroom, jednak konsultantka twierdzi, że w mojej umowie nie można dobrać - musiałbym przejść na pakiet za 50zł i wtedy Multiroom 10zł - no ale wtedy płacę 60zl za całość, a nie 30zł.

Ma ktoś podobną sytuację? Faktycznie Multiroom w ofercie Familijny Max HD za 30zł nie jest dostępny?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czytnik

U mnie podobna sytuacja się zbliża, skoro nie ma 15/3, czyli jedyny rozsądny wybór pada na umowę 24/6.
Niestety trochę długi okres, CP naciąga nas na długie umowy, ale niech im będzie, na to jeszcze damy się naciągnąć ;);) 

 

P.S. Ktoś potwierdzi mi, to o co zapytałem powyżej ?? ;) Myślę, że tak jest, no ale... w tych czasach tyle kombinacji, że nic tak naprawdę nie jest oczywiste ;) heh

Edytowane przez TOMI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest taki wariant, Familijny Max HD + Cinemax za 50 zł w umowie 24/6 ?

Skoro jest Rodzinny + Cinemax za 20 zł i Familijny + Cinemax za 40 zł, to powyższy wariant też powinien być dostępny? Ale czy tak jest? Oczywiście mowa o dwuletniej umowie, bo w krótszych na pewno nie ma.

To będzie mnie interesowało już niedługo przy moim przedłużeniu ?

No i czy zostaje elastyczność Sport HD i Film HD ❓

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...