Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem umowę z wymianą dekodera PVR 24/4. Minimalne zobowiązanie familijny HD 40 zł + 5 zł czynsz. Na miesiąc HBO a na 4 max HD. Dodatkowo na cały okres dostałem Cinemaxy w cenie- o tym chyba mało kto wspominał. Aha przy umowie 15/1 czynsz za dekoder to 10 zl, więc się nie opłaca.

Edytowane przez michal1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kiler napisał:

Czy coś lepszego niż Familijny za 20 złotych da się wyrwać przy złożeniu wypowiedzenia? Teść ma tez dekoder HD 5000, da się na lepszy wymienić?

Za 20 zł nic lepszego nie będzie.Dekoder można wymienić np na Evobox Lite, ale z aktywacją 29 zł i mniej 2 mies.darmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Jeśli teściu chce dekoder z nagrywarka a ma tylko jeden przewód pociągnięty to musi zastosować konwerter Unicable? Evobox PVR Lite obsługuje Unicable?

Ok, dzięki. Jeśli teściu chce dekoder z nagrywarka a ma tylko jeden przewód pociągnięty to musi zastosować konwerter Unicable? Evobox PVR Lite obsługuje Unicable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem ofertę na przedłużenie Familijny HD z Evobox PVR za 20zl, pierwszy MR za 10zl i drugi MR za 5zł. Z tym, że jeden MR mam na hd3000 a drugi dobieram nowy. Wyślą mi 2 Evoboxy lite za 58zl aktywacja i jednocześnie muszę oddać hd3000. Umowa na 24 mce z czego 3 za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Chciałbym zapytać w imieniu znajomego. Na dziś ma Familijny Max HD + Cinemax HD + Film HD + Sport HD + Eleven Sport + MR na dwa dodatkowe dekodery. Opłata 90 zł/m-c Koniec umowy w czerwcu. W punkcie obsługi powiedziano mu że konieczna jest wymiana dekoderów i że nie ma możliwości przy przedłużeniu zrezygnować z jednego dodatkowego dekodera MR, który nie jest mu już potrzebny. Że konieczne w tej sytuacji jest zakończenie tej umowy i podpisanie nowej.  Mam pytanie do kolegów. Czy da się to ogarnąć przez DUK po wysłaniu wypowiedzenia i ew. na co można liczyć z tym samym pakietem i jednym dekoderem mniej. Miłego dnia.

Edytowane przez gariwaldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gariwaldi napisał:

Dzień dobry.

Chciałbym zapytać w imieniu znajomego. Na dziś ma Familijny Max HD + Cinemax HD + Film HD + Sport HD + Eleven Sport + MR na dwa dodatkowe dekodery. Opłata 90 zł/m-c Koniec umowy w czerwcu. W punkcie obsługi powiedziano mu że konieczna jest wymiana dekoderów i że nie ma możliwości przy przedłużeniu zrezygnować z jednego dodatkowego dekodera MR, który nie jest mu już potrzebny. Że konieczne w tej sytuacji jest zakończenie tej umowy i podpisanie nowej.  Mam pytanie do kolegów. Czy da się to ogarnąć przez DUK po wysłaniu wypowiedzenia i ew. na co można liczyć z tym samym pakietem i jednym dekoderem mniej. Miłego dnia.

https://icyfrowypolsat.pl/rezygnacja-z-dekodera-dodatkowego-multiroom/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=11717]kfm877[/mention] przed przedłużeniem miałeś już Evoboxa PVR  ? Rozumiem że aneksowałeś bez wymiany dekodera głównego i dlatego Familijny HD w tej cenie.
 
Tak mam go już 3 lata (2 umowy, dwuletnia i roczna). Generalnie narzekać na niego nie mogę, poza kilkoma incydentami. I mam nadzieję że jeszcze 2 lata pociągnie. Na pewno więcej problemów będę miał z dwoma nowo zamówionymi do MR - Evoboxami lite. Wahałem się czy jechać na serii hd3000, hd5500 czy brać nowszy. Jako, że mam dość przekładek kart, bo z tego powodu też czasami przywiesza się Evobox PVR to padło na lity...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pakiet familijny max i telefon w smart dom za 70 zł. 4 mce do końca umowy. Chcę utrzymać dotychczasowy pakiet tylko wymienić dekoder (mini hd 2000) i dołączyć 3 multiroomy. Za ile mogę to uzyskać?

Dobrze widzę, ze dla nowych jest taka oferta za 70 (24/3)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...