Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do @Specjalista Cyfrowy Polsat aktualnie mam Rodzinny HD + paczka Cinemax HD za 20 zł - rabat 10 zł w opcji Smart Dom czyli płacę 10 zł miesięcznie.

Jak przejdę na sam Rodzinny HD za 5 zł i do tego rabat Smart Dom minu 10 zł to będzie wychodziło że to Polsat będzie mi musiał dopłacić 5 zł za to że mam z nimi umowę ;)

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tweed77 napisał:

Jak przejdę na sam Rodzinny HD za 5 zł i do tego rabat Smart Dom minu 10 zł to będzie wychodziło że to Polsat będzie mi musiał dopłacić 5 zł za to że mam z nimi umowę ;)

A czy to nie jest tak, że aby skorzystać ze Smart Domu, to trzeba mieć pakiety w odpowiedniej wysokości?

Ja poza telewizją w CP mam też telefon w Plusie, ale Smart Domu nie mam.

Ponieważ skorzystałam z krótkiej umowy i gratisu (15/1) - to smart domu nie ma, tak usłyszałam w jednym punkcie CP. W drugim usłyszałam, że mam za mały abonament na telefon. Płacę za telefon 29 zł (mam rabat 10 zł za fakturę elektroniczną) i do smart domu brakuje mi 1 zł.

A w DUK konsultant mi powiedział, że mam sporo za mały abonament na telefon. Co konsultant to inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mialem umowe do 28/8 nie pamietam co tam bylo dokladnie ale placilem 65 zeta (icok mi teraz nie pokazuje) - aktualnie jestem na bezterminowej...

 

zastanawiam sie nad przedluzeniem umowy CP - potrzebuje pakiet ze sportem ale chce krotka umowe 12/1 lub 15/1/3 (teraz tez mialem krotka chyba 15/3)

wydaje mi sie ze LM nie daja na krotkie umowy - mam tez pakiet Comfort w NC+ do 01/2020 mam opcje wziasc sobie MP (superpremium 4k z MP za 99pln - umowa 24 m-ce)

 

co doradzicie ? wypowiedzenie moge napisac i wyslac do DUK e-mailem lub zaniesc do APS - zaden problem

potrzebuje 1 duzy pakiet i 1 maly - zostaje z dwoma operatorami (nie chce MR, nie chce dlugich umow)

albo duzy pakiet z CP i maly z NC+ lub odwrotnie SP z NC+ oraz CP zejscie na nizszy abo Familijny 5pln czy rodzinny za 20 ?

budzet na oba abonamnety 100-120 max

Edytowane przez cruzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam internet w CP za 79.90 na czas nieokreślony i telewizję Premium Max połączone w smart dom za 59.90 jeszcze 4miesiace umowy. Chciałbym jakoś ugrać sport (ekstraklasa,LM) wczorajsza oferta z infolinii->

Umowa na 36m pierwsze 12 za 75zl kolejne 24 125zl utrzymując internet ??

Interesuje mnie przede wszystkim krótsza umowa i cena w okolicy 100. Jak to ugryźć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Złóż wypowiedzenie umowy usługi TV. Po wypowiedzeniu powinna się pojawić oferta na 24 miesiące, w tym 6 miesięcy za 0 zł. Pakiet Premium MAX Plus z PSP za 120 zł (utrzymując Internet, na tv -25 zł rabatu w SmartDom, więc 95 zł) i do tego pakiet Ekstraklasa za 10 zł miesięcznie. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa 12/3 wypowiedzenie złożone 7mc przed końcem umowy. Nowa umowa 24/6 dodatkowo ekstraklasa za 20 zł, wymiana starego dekodera z MR - HD5000 na Evobox Lite plus dodatkowy MR z Evobox Lite. Zostaje podstawowy dekoder Evobox PVR. Wszystko w cenie 130 zł - mc plus aktywacja za dwa Evoboxy 58 zł.

Edytowane przez casual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z końcem roku kończy mi się umowa (premium + 2xMR za 109,99) liczyłem, że jak pojawi się liga mistrzów to za niewielką dopłatą będę mógł ją dokupić i tu przykra niespodzianka - mogłem dokupić LM ale przedłużając umowę na 36m-cy co mnie nie interesowało. Było to mało eleganckie z ich strony, na szczęście mam też c+ więc do marca miałem LM bez łaski (później wykupiłem LM za 30 zł w opcji włącz/wyłacz) Czy składając wypowiedzenie mogę liczyć na to, że w tej cenie otrzymam LM? Czy jest sens się z nimi kopać czy dać sobie spokój, zakończyć umowę i wziąć wyższy pakiet, już z LM w c+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Koledzy. Cóż mogę dostać  teraz po złożeniu  wypowiedzenia? Mam Pakiet Familijny HD za 40zł i 5mc do końca. Dziś dzwonił konsultant i zaproponował 29mc/6 wolnego czego oczywiście nie wziąłem. Zaproponował 15/1 i też odmówiłem. Teraz nie dają już 15/3 lub czegoś lepszego? Nie interesuje mnie wymiana dekoderów itp. Ten sam pakiet tylko w jakichś atrakcyjniejszych warunkach. Gdyby dali taniej to może i bym jakąś długa umowę wziął, ale 15/1 to i się nie uśmiecha bo to żadna oferta w zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam jeszcze 17 miesięcy umowy, ale potrzebuje kolejnego dekodera. Mam już dwa ale potrzebuje pilnie trzeciego. Umowa była zawarta na 24 miesiące z 6 gratis. Familijny max hd, sport, film, cinemax, eleven i Polsat Sport premium. Da radę coś wynegocjować z darmowymi miesiącami czy tylko gole 24 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Max2 napisał:

Familijny hd za 20 zł z umową 24/3,lub to co masz w umowie 15/3,lub 12/3.

 Czy ja dobrze zrozumiałem? Za 20zł/mc i 3mc wolnego mogę dostać ten sam pakiet który obecnie posiadam? czyli Familijny HD? Pytam się bo napisałeś 'lub to co masz' tak jakby te 20zł odnosiło się do innego pakietu chyba ze miałeś na myśli cenę czyli 40zł/15/3. 12/3 na pewno nie dostanę bo przecież już teraz miałem takie warunki. Dla świętego spokoju może i wziąłbym juz 24/3 ale aż mi się nie chce wierzyć że to  ten pakiet w tej cenie dają. Nie chodziło ci o jakiś niższy pakiet? Nie wiem jak tam on się nazywał, ale był bez większości kanałów które są w familijnym. Eurosportu chyba nawet nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, forresty napisał:

 Czy ja dobrze zrozumiałem? Za 20zł/mc i 3mc wolnego mogę dostać ten sam pakiet który obecnie posiadam? czyli Familijny HD? Pytam się bo napisałeś 'lub to co masz' tak jakby te 20zł odnosiło się do innego pakietu chyba ze miałeś na myśli cenę czyli 40zł/15/3. 12/3 na pewno nie dostanę bo przecież już teraz miałem takie warunki. Dla świętego spokoju może i wziąłbym juz 24/3 ale aż mi się nie chce wierzyć że to  ten pakiet w tej cenie dają. Nie chodziło ci o jakiś niższy pakiet? Nie wiem jak tam on się nazywał, ale był bez większości kanałów które są w familijnym. Eurosportu chyba nawet nie było

Jeśli miałeś 12/3 to dostaniesz 15/3...24/3 za 20zł możesz brać w każdej chwili,do tego masz on the go za free.Jeśli chcesz więcej kanałów to fam max hd za 30zł w umowie 24/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...