Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

b)Dalej obowiązuje, że składamy je najwcześniej pół roku przed końcem kontraktu?

c)  Ile dają teraz darmowych m-cy przy przedłużeniu? O ile w ogóle jeszcze dają?

b- jeśli chcesz zmniejszyć pakiet to do końca musi być max 4 miesiące

c- 3,  tyle że ty chcesz PS Premium więc umowa min. 24 miesiące ale i do tego chyba też są 3 gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w styczniu jak zapytałem o niższy pakiet to proponowali 2 opcje:
1) Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Eleven Sports HD,  Polsat Sport Premium HD, Opcja On The Go, 2x Multiroom HD za 85/90 zł - umowa 24/6 (80 zł pakiety, 5/10 zł multiroom);
2) Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Eleven Sports HD, Opcja On The Go, 2x Multiroom HD za 80 zł - umowa 24/6 lub 15/3 (70 zł pakiety, 10 zł multiroom).

Czyli w skrócie z Premium MAX zabrali HBO i HBO GO i zaproponowali te dwie opcje. Przy 2 opcji jestem pewien że była mowa o utraconym rabacie na 1 multiroom który mam bezpłatny, w 1 opcji nie jestem tego pewien już teraz.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli udało im się z Tobą bo jesteś chyba pierwszy, który pisze o 12/1.
Widocznie słabo naciskałeś.
Nie naciskałem. Zależało mi jedynie na jak najniższym abonamencie za Familijny HD i jak najkrótszym okresie zobowiązania. Nie chciałem wymieniać sprzętu ani nie zależało mi na darmowych miesiącach w zamian za dłuższą umowę. Uważam, że 25zl za Familijny HD to dobra cena. A za pół roku jak wyślę wypowiedzenie to będziemy negocjować dalej. Może zjadą 5zl za MR :D Bo już za bardzo nie ma z czego ciąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 22:15, shevchenko1987 napisał:

To nie ja, to tato chce. ;) 

W takim razie trzeba jeszcze trochę poczekać z przedłużeniem. 

 

Dzięki za odpowiedź. :)

Tylko przelicz ojcu czy skórka za wyprawkę się opłaca- zapłaci dodatkowe 2 miesiące co daje 210zł by dopiero odrobić to w następnych ponad 8 miesiącach,ale to wasz wybór.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2019 o 22:27, yokoono napisał:

jakie jest minimalne zobowiązanie by przy wymianie dekodera na Evobox PVR nie płacić za niego czynszu?

Familijny max HD + HBO + cinemax za 70 zł i umowa 12/1?

 

(znalazłam, że 60 zł, ale nie wiem co to za pakiet?)

 

Za 60 zł masz pakiet Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Familijny Max HD (50zł) + 2x multiroom (15zł) + czynsz za dekoder Sagemcom (5zł). RAZEM 70 złotych. Do końca umowy pozostało pół roku (12/3).

Chciałbym zatrzymać to co mam, dorzucić CP Go lub Iple i płacić mniej. Czas trwania umowy nie gra roli. Na co mogę liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Mam 24/8 Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + HBO HD HBO GO + CP GO OTG + Eleven HD + 1xMR za 104,99 a w ICOK 7 miesięcy pozostały okres obowiązywania umowy. Chciałbym zrezygnować całkowicie z HBO bez wymiany dekoderów.

1. Mogę już składać wypowiedzenie?

2. Jest szansa na ponowne 24/8 czy tylko 24/6?

3. Na jaką najniższą opłatę mogę liczyć (okres zobowiązania bez znaczenia - liczy się taniej)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zsuetam 1.Składać możesz, ale zmniejszenie oferty to na 4 okresy przed końcem umowy.                                                                                                           2. 24/6 niepewne.                                                                                                                                                                                                                           3. Przy umowie 24 mies. to myślę, że 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2019 o 00:05, OlafS napisał:

Tylko przelicz ojcu czy skórka za wyprawkę się opłaca- zapłaci dodatkowe 2 miesiące co daje 210zł by dopiero odrobić to w następnych ponad 8 miesiącach,ale to wasz wybór.

A za to samo tylko bez Ligi Mistrzów co można otrzymać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 godzin temu, stan69 napisał:

@Zsuetam 1.Składać możesz, ale zmniejszenie oferty to na 4 okresy przed końcem umowy.                                                                                                           2. 24/6 niepewne.                                                                                                                                                                                                                           3. Przy umowie 24 mies. to myślę, że 80.

Dzięki za info. Poniżej tego będę się starał nie schodzić.

Żona mi robi dziurę w brzuchu o 2 x Evobox PVR. Słyszeliście o czymś takim? Obecnie mam 1 x Evobox PVR + 1 x HD2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Przy obecnie posiadanym pakiecie Premium (110zl)I dekoderach  Sagem Esi88  i dekoder dodatkowy hd5... dostałem ofertę na evobox pvr  i drugi dekoder na multiroom dzieki ktoremu nie trzeba będzie latać i wymieniac kart i wszystko za 95zl przy umowie na 24 przy 4 gratis.Oferta dobra czy warto negocjować  coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LukeX napisał:

Witam Przy obecnie posiadanym pakiecie Premium (110zl)I dekoderach  Sagem Esi88  i dekoder dodatkowy hd5... dostałem ofertę na evobox pvr  i drugi dekoder na multiroom dzieki ktoremu nie trzeba będzie latać i wymieniac kart i wszystko za 95zl przy umowie na 24 przy 4 gratis.Oferta dobra czy warto negocjować  coś więcej?

Co w skład pakietu Ci zaproponowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ma wygladac wypowiedzenie? Ja mam 

Minimalny obowiązek abonamentowy:
Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go)EVOBOX PVR.99,99 za pakiet.konczy mi sie 11.12.2019.Mialem do tej pory 24/6 Jak mam napisac wypowiedzenie i na co moge liczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelol1905 napisał:

Niedawno ktoś pisał, że można wysłać wypowiedzenie za pomocą ICOK. Czy mógłby ktoś napisać którą wybrać opcję, żeby można wpisać dowolną treść (oraz tytuł wiadomości).

Po zalogowaniu się do ICOK wybieramy kontakt z CP I klikamy kolejno - napisz do nas - telewizja - nr karty dekodera dotyczący wypowiadanej umowy - warunki umowy - okres podstawowy/wyp.umowy - wypełniamy formularz kontaktowy - piszemy treść wypowiedzenia - klikamy w podpis następnie WYŚLIJ. Poszło....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...