Jump to content

promilus

Users
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About promilus

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Mam pakiet Familijny Max HD (50zł) + 2x multiroom (15zł) + czynsz za dekoder Sagemcom (5zł). RAZEM 70 złotych. Do końca umowy pozostało pół roku (12/3). Chciałbym zatrzymać to co mam, dorzucić CP Go lub Iple i płacić mniej. Czas trwania umowy nie gra roli. Na co mogę liczyć?
 2. Obawiam się, że skoro właśnie weszli z nową ofertą IPTV, to za szybko nie ma co liczyć na więcej. Sam jednak będę czekał do skutku, bo od dawna nie było tak słabej oferty jak obecnie.
 3. W 2017 promocja weszła 20 marca (Wielkanoc wypadała 16 kwietnia), w 2018, gdy Wielkanoc była 1 kwietnia, to Polsat wprowadził nową ofertę już na Walentynki plus 30 marca dorzucił miesięczne otwarte okno. Zatem ja obstawiam marzec. Coś pewnie będzie, bo z 2 miesiące temu wycofali promkę "6 miesięcy gratis", by pewnie niedługo z nią wrócić. Też czekam
 4. Jestem zainteresowany pakietem sportowym za 60 złotych (właściwie 50, bo mam smartdom). Myślicie, że warto brać teraz, czy np. w najbliższym miesiącu pojawi się jakaś promocja wielkanocna? Wcześniej było 6 miesięcy za free, teraz tylko 3, więc bez rewelacji.
 5. Czy w punkcie APS można otrzymać lepszą ofertę od tej, która jest na stronie? Włączą mi np. HBO na miesiąc? Jestem zainteresowany pakietem sportowym za 60zł.
×
×
 • Create New...