Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, neo_patryk napisał:

Jaki atak? Z skąd pewność, że Polsat nie przedłuży praw do LM? A nawet jeżeli nie przedłuży praw, czego efektem może  być zakończenie nadawania kanałów PSP, to abonenci mający te kanały gwarantowane, będą mieli podstawę do rozwiązania swojej umowy. Poza tym LM w tym przypadku to tylko wabik na abonentów.

Ty chyba mało rozumiesz pojęcie wprowadzanie reklamą w błąd ewentualnego klienta, już nie jedna firma dostała potężne kary za takie praktyki, w tym przypadku CP "sprzedaje" coś do czego faktycznie nie ma praw, wiem, mogą malutką * na dole umowy zaznaczyć że LM i LE  gwarantowane do sezonu 21/22, ale nawet jeśli nie to kanałów nie wyłączą i będą puszczać w pętli jakieś powtórki co już przy innych kanałach miejsce miało by klient nie mógł ze swoich praw skorzystać .

 

@Jakub471 Wystarczy: z końcem okresu podstawowego

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, kończy mi się jutro umowa z CP, posiadam obecnie:

 

Familijny MAX HD - 49,99 zł

1 x EVOBOX PVR

 

W jakiej cenie realnie mogę uzyskać przedłużenie Familijny Max HD? Umowa bez znaczenia na jak długo, co można najkorzystniej otrzymać w mojej sytuacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie jest minimalne zobowiązanie by przy wymianie dekodera na Evobox PVR nie płacić za niego czynszu?

Familijny max HD + HBO + cinemax za 70 zł i umowa 12/1?

 

(znalazłam, że 60 zł, ale nie wiem co to za pakiet?)

 

Edytowane przez yokoono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak wyszło że skończyła mi się umowa miesiąc temu z CP na pakiet Premium za który płacę  110zl.Posiadam dwa dekodery głowny  Sagem  Esi88 i dodatkowy hd3000.Dziś wysłałem wypowiedzenie.I zastanawiam się czy przedłużać czy przenosić się do konkurencji.Jeśli zostanę w CP chciałbym wymienić dekodery ale obstawiam że w takim przypadku  mogę zapomnieć  o darmowych miesiącach.Co realnie  można od nich dostać pozostawiając obecne dekodery i pakiet? Ostatnio trochę  nie jestem  w temacie i nawet nie wiem jaki dekoder byłby warty wybrania.Z góry dzięki za rady.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2019 o 05:50, kfm877 napisał:

15/3 a 12/1.

Zawsze biorę jak najkrótszą umowę. Za 6 m-cy powalczymy o Familijny HD za 20zł i MR za 5zl :)

 

 

Czy możliwe jest wynegocjowanie MR za 5 zł do Familijnego HD za 20 zł w umowie 24/3? Oczywiście po złożeniu wypowiedzenia, 6 miesięcy do końca obecnej umowy (Familijny HD za 20 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam obecnie pakiet Premium Max HD w cenie 100 zł, złożyłem wypowiedzenie. Chciałbym przedłużyć umowę i dobrać pakiet Polsat Sport Premium. Czy DUK może zaproponować mi umowę krótkoterminową typu 12/3, 12/5 bądź 15/5 z Liga mistrzów? Czy dobierajac ligę mistrzów najkrótszą ofertą z okresami promocyjnymi będzie 24/6? Jaką wysokość abonamentu można wynegocjować w takiej sytuacji. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jaką wysokość abonamentu mogę liczyć w takiej ofercie tzn. Premium Max (bez VOD) + Polsat Sport Premium na 24 miesiące. I jeszcze jedno pytanie czy przy umowie na 24 miesiące można wynegocjować więcej niż 6 miesięcy bez opłat? 

Edytowane przez blim88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sebap napisał:

Chodzi o gratisowe miesiące.

Ktoś to potwierdzi?

Ja 2 miesiące temu przedłużyłem 12/3. Nie sądzę, żeby coś się zmieniło, nie wyczytałem też tego w bieżącym wątku. Może typo lub błędna interpretacja wpisów przez kolegę, który to napisał. Najlepiej, niech @kfm877 się wypowie, skąd info o 15/3 vs 12/1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, blim88 napisał:

A na jaką wysokość abonamentu mogę liczyć w takiej ofercie tzn. Premium Max (bez VOD) + Polsat Sport Premium na 24 miesiące. I jeszcze jedno pytanie czy przy umowie na 24 miesiące można wynegocjować więcej niż 6 miesięcy bez opłat? 

Bardzo proszę o odpowiedź na powyższe pytania. Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, blim88 napisał:

A na jaką wysokość abonamentu mogę liczyć w takiej ofercie tzn. Premium Max (bez VOD) + Polsat Sport Premium na 24 miesiące. I jeszcze jedno pytanie czy przy umowie na 24 miesiące można wynegocjować więcej niż 6 miesięcy bez opłat? 

Premium Max + PSP to 110 zł, więcej darmowych jak 6 mies.nie dają.Umów 12/5, 15/5 dawno nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich abonentów CP ;) 

 

Proszę o pomoc w imieniu mojego ojca :)

 

Dotychczasowa oferta:

 

Oferta Premium Max:

 

1) Pakiet Familijny Max HD, 
2) Pakiet Film HD, 
3) Pakiet Sport HD, 
4) Eleven Sports HD, 
5) Pakiet HBO HD HBO GO, 
6) Pakiet Cinemax HD, 
7) Opcja On The Go,
8. Multiroom HD. 

 

Dedodery główny: Evobox PVR
Dedkoer dodatkowy: HD 5500s

 

Cena: 104,99 zł (w tym 6 m-cy gratis).

Czas trwania kontraktu: 24 m-ce.

Wygaśnięcie oferty: 31.12.2019r.

 

Interesowałaby mnie oferta ze strony: 

 

1) Pakiet Familijny Max HD
2) Pakiet Sport HD
3) Eleven Sports HD
4) Polsat Sport Premium HD
5) Pakiet Cinemax HD
6) Opcja On The Go
7) Multiroom HD

 

Cena: 80,00 zł brutto / m-c

 

Pytania: 

 

a) Czy na przedłużeniu da się to otrzymać taniej?

b) Czy nic się nie zmieniło w kwestii złożenia rezygnacji? Dalej obowiązuje, że składamy je najwcześniej pół roku przed końcem kontraktu? Czyli w moim przypadku - lipiec 2019?

c)  Ile dają teraz darmowych m-cy przy przedłużeniu? O ile w ogóle jeszcze dają? ;)

 

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...