Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie

Biorąc pakiet Rodzinny za 20zł na start (24 mce), sześć miesięcy przed końcem zobowiązanie składam wypowiedzenie. Czy wtedy przy kontakcie z DUK dostanę Familijny (wyższy pakiet) za 20zł czy też żeby dostać ten Familijny za 20zł to musiałbym mieć wcześniej Familijny (39zł) a nie Rodzinny :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam Premium Max (99.99 PLN) i umowę, która się kończy w grudniu 2019, to rozumiem, że jedyną możliwością na dołożenie kanałów PSP jest nowa umowa. Trzy pytanka - będę wdzięczny za odpowiedź:

 

1.) czy pozostałe miesiące obecnej umowy będą w takim przypadku anulowane?

2.) czy abonament będzie wynosił 110 PLN?

3.) czy ta nowa umowa może być na 2 lata czy na 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Wczoraj anulowalem ostatnie 6 miesięcy abonamentu za 99zl bez sportowych premium. Wziąłem nową umowę na 24m premium pakiet plus premium sportowe za 110 zł i 6 miesięcy gratis. Jakbym nie odkrył tego forum,to czekallbym do lipca na starych warunkach. A tak już we wtorek bez problemu ligę misiów obejrzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podpisywałem umowę 5.01.2018(umowa 24/6 za 105zł z multiroom) czyli jak dobrze rozumie w lipcu tego roku będę mógł negocjować nową umowę?. 

I jeszcze jedno pytanko:na tą chwilę mam w icok saldo na ok +260 zł gdyż mimo darmowych miesięcy płaciłem uśrednioną kwotę abonamentu czyli dobrze by było żeby w lipcu saldo bylo zero gdy będą mi anulować 6 miesięcy obecnej umowy?. 

Na jaką umowę mogę liczyć: chętnie pozostał bym przy tym samym + dodatkowo PSP i jeszcze jeden mr(czyli w sumie dwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, krisss3114 napisał:

Witam. Podpisywałem umowę 5.01.2018(umowa 24/6 za 105zł z multiroom) czyli jak dobrze rozumie w lipcu tego roku będę mógł negocjować nową umowę?. 

I jeszcze jedno pytanko:na tą chwilę mam w icok saldo na ok +260 zł gdyż mimo darmowych miesięcy płaciłem uśrednioną kwotę abonamentu czyli dobrze by było żeby w lipcu saldo bylo zero gdy będą mi anulować 6 miesięcy obecnej umowy?. 

Nie, nie musisz tej nadpłaty teraz wykorzystywać - śmiało możesz ją zostawić na następną umowę. :) Ja tak robię jak ty i dzięki temu za zestaw: F. Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD+ESN HD+PSP HD+OTG płacę obecnie równe 50 zeta. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam pakiet główny: Familijny Max HD

 

...plus dodatkowo pakiet:

- Cinemax HD (był w cenie bez możliwości rezygnacji)

- Film HD (był w cenie bez możliwości rezygnacji)

- Sport HD

- Usługa Multiroom HD x1

 

Miesięczny abonament wynosi 69,99 zł, umowa do 27.02. Złożyłem już jej wypowiedzenie.

 

Oferta, którą otrzymałem z DUK wygląda następująco:

- Umowa na 24 mc, pierwsze 6 mc bez naliczania opłaty

 

Pakiet główny: Familijny Max HD

Pakiety dodatkowe:

- Cinemax HD (w cenie, bez możliwości rezygnacji)

- Film HD (w cenie, bez możliwości rezygnacji)

- Sport HD

- Usługa Multiroom HD x1 (+10 zł)

- zostawiam obecne dekodery HD5000 i HD3000

Abonament miesięczny 69,99 zł (przyjmijmy, że 70,00 zł)

 

Jeśli dodatkowo wybiorę, a bardzo bym chciał:

- Polsat Sport Premium (+5 zł)

- Eleven Sport (+10 zł)

Abonament miesięczny wyniesie 85,00 zł

 

Natomiast jeśli koniecznie chciałbym wymienić dekodery na nowsze, to wtedy zamiast 6 byłyby 4 miesiące bez naliczania opłat, plus opłata przy odbiorze (1 zł dekoder główny + 29 zł drugi dekoder). Jeśli natomiast poczekam do końca umowy, to mogę złożyć zamówienie przez internet i to wszystko znajduje się z ofertą Familijny MAX HD z pakietem Polsat Sport Premium za 80 zł, +5zł za multiroom x1 i mamy 85 zł, 6 bezpłatnych miesięcy i dwa nowe dekodery.

 

Jest możliwość ugrania jeszcze czegoś? Bo właściwie jeśli nie chciałbym dodatkowych pakietów sportowych to jedyne co zyskuję to 6 miesięcy bez naliczania opłat.

 

Najchętniej to bym zmienił pakiet na Rodzinny HD z dodatkowym Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium, ale znowu nie ma możliwości dodania pakietu Sport HD. Ciężko to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już po ptakach. Czyli rozumiem, że najkorzystniej (biorąc pod uwagę wymianę dekoderów) pozostaję mi czekać do końca umowy 27.02 i 28.02 złożyć zamówienie przez internet, zgadza się?

A biorąc umowę na okres 15/1 to mimo to abonament będzie wynosić 85 zł a nie więcej ze względu na krótszy okres trwania umowy?

 

A jakaś inna alternatywa poza cyfrowym polsatem? Jedyne co musi być to kanały podstawowe typu TVP 1/2, Polsat News, TV4 i kanały sportowe (piłka nożna, liga mistrzów/uefa, ligi europejskie). Póki co myślę cały czas nad ineą, potwierdziłem chęć skorzystania z światłowodu z dostępem do internetu 300Mbit, a w pakiecie z telewizją to miałbym 600Mbit i wyższy pakiet tv. Neostradę już wziąłem sobie na czas określony, by za te 5-6 miesięcy (mam nadzieję szybko to pójdzie) móc zrezygnować bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie mam to co w podpisie czyli Premium + 1xMR - z racji Smart DOM płace póki co 54,99. Pod koniec kwietnia bede rezygnowac z Netu który uprawnia mnie do korzystania ze zniżki Smart DOM (50%), telewizje mam juz na umowie na czas nieiokreślony- i teraz kombinuje tak

- czekam do zakończenia umowy na internet aby korzystac z smart dom bo raczej w tej cenie nie dostane tej oferty.

 - składam wypowiedzenie na TV w marcu aby weszło w życie z końcem kwietnia równo z internetem 

- i teraz pytanie na jaką ofertę mozna liczyć na sam TV? standardowe ceny ze strony w rozbiciu na 24/6, 12/3 lub 15/3?? czy coś innego ?

 

Generalnie celowałbym Premium MAX bez HBO + PSP + 2 x MR - - np jezeli wezme 24/6 to bedzie od 7 miesiąca 90 zł czyli średnio na 24 miesiące wyjdzie 67,50. To wszystko co mozna ugrać ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio otrzymałem sms od CP,w którym było napisane :

Juz jutro start fazy pucharowej rozgrywek Ligi Mistrzow UEFA! Przedluz umowe na 36 mies. i skorzystaj z oferty z pakietem Polsat Sport Premium, ktory mozesz miec nawet 12 mies. bez dodatkowych oplat. Ogladaj emocjonujace starcie Manchester United. vs. Paris Saint-Germain we wtorek o 20:50 na kanale Polsat Sport Premium 1! Szczegoly pod nr 222444666 (opl. zg. z taryfa Twojego operatora). 

Czy ktoś z was także otrzymał sms od CP o tej treści? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to jakiś wyjątek, nie wiem od kiedy, ale wiem tyle, że pozostając przy obecnym pakiecie głównym (60 zł + 10 zł multiroom) jeśli chciałbym pakiet PSP to abonament wzrasta o 5 zł, a jeśli dodatkowo będę chciał pakiet eleven to dochodzi jeszcze 10 zł. Jest to informacja potwierdzona z mojej strony, rozmowy z konsultantami mam rejestrowane na własny użytek.

 

Niemniej jednak, może jest tak jak mówisz, ponieważ zwróć uwagę, że przechodząc przez konfigurator umowy z wybranym pakietem Familijny Max HD z kanałami PSP (tam jest też także i pakiet eleven) to abonament również wynosi 85 zł z multiroomem, ale podają, że dopłata za multiroom wynosi wówczas 5 zł, a nie 10 zł, które płacę obecnie. Takie trochę lawirowanie, ale skutek jest ten sam.

Edytowane przez bieniek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...