Jump to content

jack2858

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About jack2858

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jack2858

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Dzięki. Wczoraj anulowalem ostatnie 6 miesięcy abonamentu za 99zl bez sportowych premium. Wziąłem nową umowę na 24m premium pakiet plus premium sportowe za 110 zł i 6 miesięcy gratis. Jakbym nie odkrył tego forum,to czekallbym do lipca na starych warunkach. A tak już we wtorek bez problemu ligę misiów obejrzę...
 2. Ja też dałem się wrobić. Odejść rok temu z Nc+.. Ale cóż ,jeszcze rok muszę wytrzymać. Żadnych umów na 36m nie podpisze. Miałem canal+,potem Nc+ i nie było tak,że jak dodali jakieś nowe prawa sportowe,to trzeba bylo nową umowę podpisać. Jak miałeś pakiet super premium,to po prostu to miałeś.
 3. Rok temu skończyła mi sie umowa z Nc+ ,więc wziąłem full pakiet z Polsatu na 2 lata będąc pewnym, że za rok bez problemu będę oglądał ligę mistrzów. .. Dzwoniłem i muszę przedłużać umowę na 3 lata i po 6 miesiącach miałbym płacić 10zl więcej, teraz płacę 99zl. Ni hu... Czekam jeszcze rok i wracam do Nc+. Po roku stwierdzam, że bardziej mi brakuje angielskiej niż ligi mistrzów, a jeszcze w Polsacie brak Eleven4.
×