Jump to content

bieniek3

Users
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bieniek3

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Nie wiem czy jest to jakiś wyjątek, nie wiem od kiedy, ale wiem tyle, że pozostając przy obecnym pakiecie głównym (60 zł + 10 zł multiroom) jeśli chciałbym pakiet PSP to abonament wzrasta o 5 zł, a jeśli dodatkowo będę chciał pakiet eleven to dochodzi jeszcze 10 zł. Jest to informacja potwierdzona z mojej strony, rozmowy z konsultantami mam rejestrowane na własny użytek. Niemniej jednak, może jest tak jak mówisz, ponieważ zwróć uwagę, że przechodząc przez konfigurator umowy z wybranym pakietem Familijny Max HD z kanałami PSP (tam jest też także i pakiet eleven) to abonament również wynosi 85 zł z multiroomem, ale podają, że dopłata za multiroom wynosi wówczas 5 zł, a nie 10 zł, które płacę obecnie. Takie trochę lawirowanie, ale skutek jest ten sam.
 2. Teraz to już po ptakach. Czyli rozumiem, że najkorzystniej (biorąc pod uwagę wymianę dekoderów) pozostaję mi czekać do końca umowy 27.02 i 28.02 złożyć zamówienie przez internet, zgadza się? A biorąc umowę na okres 15/1 to mimo to abonament będzie wynosić 85 zł a nie więcej ze względu na krótszy okres trwania umowy? A jakaś inna alternatywa poza cyfrowym polsatem? Jedyne co musi być to kanały podstawowe typu TVP 1/2, Polsat News, TV4 i kanały sportowe (piłka nożna, liga mistrzów/uefa, ligi europejskie). Póki co myślę cały czas nad ineą, potwierdziłem chęć skorzystania z światłowodu z dostępem do internetu 300Mbit, a w pakiecie z telewizją to miałbym 600Mbit i wyższy pakiet tv. Neostradę już wziąłem sobie na czas określony, by za te 5-6 miesięcy (mam nadzieję szybko to pójdzie) móc zrezygnować bez problemów.
 3. Witam, Obecnie posiadam pakiet główny: Familijny Max HD ...plus dodatkowo pakiet: - Cinemax HD (był w cenie bez możliwości rezygnacji) - Film HD (był w cenie bez możliwości rezygnacji) - Sport HD - Usługa Multiroom HD x1 Miesięczny abonament wynosi 69,99 zł, umowa do 27.02. Złożyłem już jej wypowiedzenie. Oferta, którą otrzymałem z DUK wygląda następująco: - Umowa na 24 mc, pierwsze 6 mc bez naliczania opłaty Pakiet główny: Familijny Max HD Pakiety dodatkowe: - Cinemax HD (w cenie, bez możliwości rezygnacji) - Film HD (w cenie, bez możliwości rezygnacji) - Sport HD - Usługa Multiroom HD x1 (+10 zł) - zostawiam obecne dekodery HD5000 i HD3000 Abonament miesięczny 69,99 zł (przyjmijmy, że 70,00 zł) Jeśli dodatkowo wybiorę, a bardzo bym chciał: - Polsat Sport Premium (+5 zł) - Eleven Sport (+10 zł) Abonament miesięczny wyniesie 85,00 zł Natomiast jeśli koniecznie chciałbym wymienić dekodery na nowsze, to wtedy zamiast 6 byłyby 4 miesiące bez naliczania opłat, plus opłata przy odbiorze (1 zł dekoder główny + 29 zł drugi dekoder). Jeśli natomiast poczekam do końca umowy, to mogę złożyć zamówienie przez internet i to wszystko znajduje się z ofertą Familijny MAX HD z pakietem Polsat Sport Premium za 80 zł, +5zł za multiroom x1 i mamy 85 zł, 6 bezpłatnych miesięcy i dwa nowe dekodery. Jest możliwość ugrania jeszcze czegoś? Bo właściwie jeśli nie chciałbym dodatkowych pakietów sportowych to jedyne co zyskuję to 6 miesięcy bez naliczania opłat. Najchętniej to bym zmienił pakiet na Rodzinny HD z dodatkowym Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium, ale znowu nie ma możliwości dodania pakietu Sport HD. Ciężko to widzę.
×
×
 • Create New...