Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, wuzel napisał:

Konsultant nigdy od razu nie da Ci super oferty, przynajmniej w moim przypadku tak było.

 

Praktycznie zawsze tak jest. ;)  Dlatego warto śledzić to forum i niniejszy wątek (w przypadku Cyfrowego Polsatu). Tutaj na bieżąco można się dowiedzieć, co w danym czasie można "wyrwać" podczas rozmowy z konsultantem Działu Utrzymania Klienta. :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nitsurc

Jak dzwoniłem do DUK po wypowiedzeniu, to sam powiedziałem że interesuje mnie oferta Rodzinny HD 5 złotych 24/3 te 3 gratis.  W reakcji konsultant zażartował: ale Pan wymagający ? i po chwili doszliśmy do finalizacji. Logiczne że Operator woli jak płacimy więcej.

Edytowane przez maks27
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taka możliwość aby był pakiet Rodzinny HD + Sport HD + Eleven + Multiroom? Czy Sport HD jest dostepny dopiero od wyższego pakietu? Jak tak to ile bym mógł najmniej płacić mając Sport HD?

Pytam ponieważ na stronie icyfrowypolsat.pl pisze ,,Pakiet Sport HD można dokupić jako nowy lub obecny abonent, posiadając jako minimalny obowiązek pakiet Familijny Max HD lub wybrać go w ofercie dla przedłużających umowę z pakietem Rodzinnym HD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była taka opcja  Rodzinny HD + Sport HD. Umowa na 2 lata  cena 20 zł + 20 zł miesięcznie.  To jest oferta tylko dla przedłużających.Familijny Max HD w tej ofercie będzie kosztował 50 zł plus koszt sportu ,czyli chyba również 20 zł,nie pamiętam dokładnie. Oczywiście plus koszt MR i Eleven ,jeżeli będziesz chciał je utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, wuzel napisał:

To jest oferta tylko dla przedłużających.

@wuzel

Czyli przy wypowiadaniu umowy pół roku przed czasem nie mam co liczyć na taką możliwość?

Nie dałoby się z cyfrowym polsatem przy wypowiadaniu umowy pół roku przed końcem dało wynegocjować np. :

Pakiet Rodzinny HD (5zł) + Sport HD (20zł) + Multiroom (5zł) + Eleven (15zł)?

Jeżeli nie to ile pieniędzy najmniej bym musiał płacić miesięcznie wypowiadając tą umowę pól roku przed końcem żeby mieć sport HD z obojętnie jakim innym pakietem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2018 o 15:18, wuzel napisał:

Promocyjnie  pakiet Rodzinny HD , Familijny HD , Familijny Max HD możesz mieć w cenie odpowiednio 5 zł ,20 zł ,30 zł na miesiąc  ,w umowie na 24 miesiące.Do tego dolicz koszt MR i Eleven. 

@wuzel jeśli już coś piszesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo do pakietu Rodzinny HD za 5 zł nie ma możliwości dobrania MR a z Twojej wypowiedzi tak wynika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Nowy 123 napisał:

@wuzel jeśli już coś piszesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo do pakietu Rodzinny HD za 5 zł nie ma możliwości dobrania MR a z Twojej wypowiedzi tak wynika. 

Przedłużałem umowę prawie 2 lata temu ,także mogłem się pomylić. Nie mam problemu z przyznaniem się do błędu.Także przyznaję ,że się pomyliłem. Mea Culpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, podsumowując:

1. Składam wypowiedzenie pisząc list lub idąc do punktu CP.

2. Dzwonię i pytam się, czy dotarło wypowiedzenie, np. dzień-dwa później.

3. Jeżeli tak to mówię, że jestem skłonny przedłużyć umowę, jeżeli będę miał Pakiet Familijny HD + Multiroom x1 + Eleveny za 35-40zł.

Tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1. Jeśli zaniesiesz do punktu CP/Plusa to zgłoszenie jest z automatu zarejestrowane w systemie.

Ad.2. Więc dzwonić możesz nawet po 5 minutach (jak ci się nie pali to odczekaj z dzień, dwa - powinni sami zadzwonić).

Ad.3. Zawsze warto nieco z konsulem podyskutować, jeśli wasze propozycje i zapotrzebowanie będą rozbieżne to możesz powiedzieć, że interesuje cie to, to, na taki okres, z takim/i dodatkami.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, dawno mnie nie było w tym wątku, a kolega w święta poprosiłbym mu doradził w sprawie przedłużenia umowy. 

Obecnie ma kontrakt 12 miesięczny. Z końcem roku umowa wygasa. Wypowiedzenie nie złożone.

Pakiety jakie posiada to: 

1) Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

2) Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD

Płacił za to obecnie 69,99 zł / m-c. 

 

Co może obecnie wynegocjować?

Chciałby żeby było taniej lub kilka miesięcy za darmo. Sprzętu nie chce wymieniać.

 

Z tego co pamiętam to teraz musi wziąć umowę na co najmniej 15 m-cy. Kiedyś były w niej 3 miesiące gratis. Dalej tak jest? Jaką minimalną cenę za powyższy pakiet można wynegocjować? Można liczyć na LM w cenie?

Żeby otrzymać powyższe to konieczne jest wypowiedzenie, czy można otrzymać to bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po upływie czasu oznaczonego termin zakończenia umowy zostaje zmieniony na nieokreślony. Zachęcam do wysłania wiadomości na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl z opisem sprawy. W mailu należy podać: imię i nazwisko, numer karty dekodera, a także telefon do kontaktu oraz preferowane godziny rozmowy. Konsultant zadzwoni i przedstawi nową ofertę do akceptacji.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A więc tak, aktualnie umowa skończyła się 12.12.2018 i jest na czas nie określony, aktualnie posiadam pakiet MAX czyli standardowo familijny HBO, Eleven i CP GO oraz dekoder Evobox. W tym miesiącu kupiłem drugi telewizor z tunerem sat i teraz mam pytania.
1. Gdybym chciał wziąć multiroom i moduł CAM będę musiał zwrócić Evobox?
2. Chce wziąć Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD+ Cinemax HD+ Eleven + Polsat Sport Premium za 80zł. Czy w trakcie będę mógł włączyć na 3 miesiące HBO?
3. Który dekoder do multiroomu jest najlepszy?
4. Na jaki okres mogę umowę wywalczyć?

Dzięki z góry za odpowiedzi.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@Gumis_81,

Ad.1. Nie ma możliwości używania w usłudze Multiroom modułu CAM, ani jako dekoder główni, ani jako dodatkowy.

Ad.2. W cenie cennikowej jak najbardziej.

Ad.3. W przypadku posiadania EVOBOX PVR jako dekodera głównego, do MR warto wybrać model HD5500s.

Ad.4. Jeśli umowę wypowiesz to możesz walczyć o różne długości umów i miesiące gratisowe - m.in. 12/3,15/3,24/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

Witam serdecznie, dawno mnie nie było w tym wątku, a kolega w święta poprosiłbym mu doradził w sprawie przedłużenia umowy. 

Obecnie ma kontrakt 12 miesięczny. Z końcem roku umowa wygasa. Wypowiedzenie nie złożone.

Pakiety jakie posiada to: 

1) Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

2) Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD

Płacił za to obecnie 69,99 zł / m-c. 

 

Co może obecnie wynegocjować? 

Chciałby żeby było taniej lub kilka miesięcy za darmo. Sprzętu nie chce wymieniać.

 

Z tego co pamiętam to teraz musi wziąć umowę na co najmniej 15 m-cy. Kiedyś były w niej 3 miesiące gratis. Dalej tak jest? Jaką minimalną cenę za powyższy pakiet można wynegocjować? Można liczyć na LM w cenie?

Żeby otrzymać powyższe to konieczne jest wypowiedzenie, czy można otrzymać to bez?

 

To co powyżej za 70 zł jest dostępne obecnie (CP zaokrąglił ceny o ten grosz do pełnej ceny) + dają pakiet OTG, czyli usługa Cyfrowy Polsat GO na urządzeniach mobilnych bez opłat do tego pakietu. Cenowo dokładnie za ten zestaw pakietów nie da się niżej. Przy dobraniu pakietu z LM + 10 zł, czyli 80 zł za wszystko. Jeśli chodzi o długość umowy to po 12 miesięcznej najkrótsza to teraz 15/3, choć nie wiem jak w kwestii dostępności tego rozwiązania przy braku wypowiedzenia. Przy opcjach z LM najkrótsza możliwa umowa jest obecnie na 24 miesiące, wtedy można liczyć na 6 miesięcy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto wypowiedzieć umowę! Jeśli ją przedłużysz już teraz to pozostałe miesiące obowiązywania obecnej umowy zostaną anulowane, a nowa umowa wejdzie w życie już pierwszego dnia twojego nowego okresu rozliczeniowego. :)

Umowę dwuletnią dostaniesz "bez dwóch zdań". ;)  Możesz też dostać krótszą, np. na 15 lub 12 miesięcy i w tym 3 pierwsze miesiące bez opłat.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może i za szybko drążę temat, ale chciałbym wiedzieć. Umowa kończy mi się w grudniu 2019r. Kiedy mogę (powinienem) złożyć wypowiedzenie?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...