Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam dwa pytania odnośnie ofert.

 

1. Jeśli teraz mam 12/3 to po złożeniu wypowiedzenia z powodu usunięcia Universalu mogę dostać znowu 12/3, czy jedynie 15/3 tak jak przy normalnym wypowiedzeniu?

 

2. Czy przy przedłużaniu dostępny jest moduł WiFi za 1zł tak jak w ofertach dla nowych klientów? Jeśli tak to mam nadzieję, że nie jest to traktowane jako oferta z wymianą sprzętu, a co za tym idzie tylko z jednym miesiącem darmowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam umowę 24/6, Pakiety: Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD,  Opcja ON THE GO na całą umowę, Evobox. To wszystko za 64,99 zł.

Złożę wypowiedzenie z powodu wycofania Universal Ch.

Chcę wziąć umowę 12/3, zachować dotychczasowe pakiety łącznie z ON THE GO na całą umowę za dotychczasową cenę 64,99 zł.

Czy w DUK mogę do tego dostać pakiet HBO (z HBO GO) na 3 miesiące gratis? Jeżeli nie to jakie inne gratisy są do ugrania? Nie interesuje mnie VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

Posiadam na wypowiedzeniu Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD (50% Smart Dom) + dekoder EVO - 34,99 zł

Czy będzie dostępna oferta Premium Max 24/7 (50% Smart Dom) - 49,99 zł z wymianą dekodera na bezczynszowy?

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

Posiadam na wypowiedzeniu Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD (50% Smart Dom) + dekoder EVO - 34,99 zł

Czy będzie dostępna oferta Premium Max 24/7 (50% Smart Dom) - 49,99 zł z wymianą dekodera na bezczynszowy?

Dziękuję za odpowiedź.

Tylko bardzo dokładnie sobie policz, czy Ci się kalkuluje taka wymiana. Już pokazywałem w tym temacie brak ekonomicznego uzasadnienia takiego ruchu. Dotyczyło to klasycznych ofert, gdzie okres bezpłatny jest krótszy przy wymianie dekodera. Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem w wariancie 12/3. Jak rozmawiałem z konsultantem to mówił, że w wariancie 15 miesięcznym jest 1 miesiąc bezpłatny. Czyżby coś się zmieniło ?

 

Jest tak przy przedłużaniu umowy z wymianą dekodera na inny model. Bez wymiany dekodera są 3 miesiące gratis, zarówno przy umowie na 12, jak i 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! :) Mam takie pytanko dot. możliwości, jak i tego co mogę uzyskać wysyłając wypowiedzenie. Jak wiadomo, z powodu usunięcia Universal Channel można wypowiedzieć umowę. Zacznijmy od tego, co teraz mam. 11.01.2017 umowa podpisana na Premium MAX + Evobox + 1x multiroom, wtedy było 6 miesięcy darmowych. Płacę teraz 109 zł/m-c. Jest możliwość uzyskać coś więcej, np. 24/7, 12/3, lub mniejszą opłatę miesięczną? Nie mam zamiaru zmieniać Evoboxa, jedynie dodałbym jeszcze jeden multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przedłużyłem umowę z CP , ale mam wątpliwości. Do tej pory miałem umowę 15 miesięcy z czego 5 miesięcy 0zł ,która kończyła się w styczniu. Miałem pakiet Familijny Max HD+Sport HD+Film HD + Cinemax HD + HBO + Multiroom. Za wszystko płaciłem 79,90 zł+ 5zł dekoder + 5 multiroom czyli 89,90zł. Teraz przedłużyłem na 15/3 lecz po okresie darmowym będę płacił 99,99. Miało być tak samo, a podrożało o 10 zł. Rozmawiałem z konsultantem i ponoć podrożało i nie da się tak jak wcześniej. Pozostaje tylko odstąpienie od umowy ewentualnie. Miał ktoś taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie FMax HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD, do tego 1 bezpłatny MR, dekoder główny HD 6000 (59,99 całość). Czy w związku z likwidacją Universal Channel mógłbym zejść na sam FMax HD z obniżeniem abonamentu do 29,99, wymienić dekoder na HD 7000 albo Sagemcoma, i zachować bezpłatny MR? Jeśli tak, jaka byłaby długość umowy i okresu bezpłatnego?

Edytowane przez rsw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich warunkach można teraz dostać pakiet rodzinny a na jakich familijny?

Dokładnie chodzi mi o to jak to wygląda jak chce:

1) sam rodzinny + multiroom na 15 miesiecy lub 24

2) rodzinny + inne pakiety + multiroom

3) sam familijny+multiroom 15 lub 24 msc

4) familijny + inne pakiety + multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam umowę 24/8, która kończy się w maju przyszłego roku. Czy w styczniu będę mógł już pisać rezygnację i liczyć na aneks 12/3? 

Troszkę szwankuje mi główny dekoder, który posiadam ok.5 lat. Czy wymienić go przed podpisaniem nowej umowy czy już po?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...