Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam umowę do marca 2018. I teraz pytanie, jeżeli zdecyduje się przedłużyć w dniu dzisiejszym umowę na nowych warunkach to od kiedy ta nowa umowa zacznie obowiązywać? Od dziś? Czy dopiero po terminie kiedy pierwsza umowa zakończy się? Czy może od nowego okresu rozliczeniowego?

Edytowane przez plicket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam obecnie pakiet Premium za 89,99 w umowie 12/3 (6 miesiąc teraz się zaczął), Evobox za 0zł, bez MR. Dotąd wypowiadałam zawsze 6 miesięcy przed końcem, nie obniżając pakietu. Teraz chce skorzystać z wyłączenia Universal Channel i być może zejść z abonamentu. Proszę o informację:

Czy przy wypowiedzeniu z uwagi na zmiany programowe otwierają się też oferty z niższym abonamentem od obecnego?

Co mogę dostać, jeśli zależy mi na zachowaniu SportHD i HBOGo? Jest jakaś konfiguracja poniżej Premium, która to uwzględnia? Biorę też pod uwagę dłuższe umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! 

 

5 grudnia kończy mi się umowa z CP. Dziś DUK złożył mi propozycję:

 

12/3 gratis potem 69 PLN za:

 

Przez 3 miesiące wszystko co mają w ofercie a potem zostaje

 

- Familly Max HD

- Cinemax HD

- HBO HD i HBO GO

 

...możliwość multiroomu za 5 PLN

 

co o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! 

 

5 grudnia kończy mi się umowa z CP. Dziś DUK złożył mi propozycję:

12/3 gratis potem 69 PLN za:

Przez 3 miesiące wszystko co mają w ofercie a potem zostaje

- Familly Max HD

- Cinemax HD

- HBO HD i HBO GO

...możliwość multiroomu za 5 PLN

 

co o tym sądzicie??

A co Ty byś chciał? Wszystko zależy od tego jakie kanały się ogląda.

Ja wolę:

Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD za 59,99 zł w umowie 12/3, lub to samo za 49,99 zł w dłuższej umowie 24/3.

Dla mnie ważny jest sport, a od 7 lat mam HBO i jak dla mnie, to nic tam ciekawego nie ma, więc chcę zrezygnować z Premium.

Na Cinamax też moim zdaniem nie ma nic ciekawego (powtórki z HBO), ale jest w składzie pakietu, więc niech będzie.

Mnie nie interesuje piłka nożna, więc mi Eleveny nie są potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Premium + Eleven + mutiroom. Wypowiedzenie z powodu Universal. Chciałbym wymienić główny na Evoboxa (z zestawem za 129zł) i wziąć jeszcze jeden dodatkowy multiroom. Celuję w 24/7 Premium Max. Zastanawiam się ile zapłacę za dwa dodatkowe HD 5500s. Aktywacja i opłata za udostępnienie ile mnie wyniesie oprócz 1zł aktywacji Evoboxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Oprócz opłaty za Evoboksa + zestaw Unicable, czyli 130 zł, za dwa dodatkowe dekodery zapłacisz 58 zł aktywacji.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Premium + Eleven + mutiroom. Wypowiedzenie z powodu Universal. Chciałbym wymienić główny na Evoboxa (z zestawem za 129zł) i wziąć jeszcze jeden dodatkowy multiroom. Celuję w 24/7 Premium Max. Zastanawiam się ile zapłacę za dwa dodatkowe HD 5500s. Aktywacja i opłata za udostępnienie ile mnie wyniesie oprócz 1zł aktywacji Evoboxa?

 

O sztywnych cenach za Multiroom HD co kilka dni pojawia się link do wpisu: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-627?do=findComment&comment=1310786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...