Jump to content

qbuss

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About qbuss

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Antena na dachu, kabel na strych gdzie znajduje się jakieś urządzenie od którego odchodzą kable do dwóch routerow, jednego na piętrze drugiego na parterze. W domu mam więc Internet od jednego dostawcy, ale dwie sieci.
 2. Ale pytasz o router czy dekodery? Oba są połączone kablami.
 3. Muszę kogoś do tego zawołać, bo ja się nie znam. Tak mi skonfigurowali przy instalacji i tak mam do dzisiaj, chociaż nie powiem - jest to bardzo denerwujące jak muszę się przełączać między sieciami jak idę na górę albo na dół.
 4. Racja, nie mam Ektraklasy. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć nt. dekoderów. Cz mogę wymienić tylko główny + jeden dodatkowy, a resztę zostawić stare (HD3000). Problem polega na tym, że w domu mam dwie sieci WiFi i nie mam wszędzie tej samej sieci.
 5. Przedłużyłem, ale jeszcze nie zaakceptowałem warunków. Dostałem 24/6, 125 zł. Mam chyba wszystko bez fikołków. Chciałem wymienić dekodery ale mam taką sytuację, że główny dekoder jest na dole w domu, a reszta dekoderów na piętrze. Te na piętrze mają inną sieć wifi niż na dole, więc pani konsultantka mi powiedziała, że nie będzie to działało. Ja się nie znam, ale czy aby na pewno? Czy ewentualnie mogę wymienić tylko główny dekoder a resztę zostawić tych staryc HD3000 i biegać z kartami? Dzięki Kuba
 6. Witam, W związku z usunięciem kanału CBS wypowiedziałem umowę. Na drugi dzień zadzwoniła do mnie konsultantka z nową propozycją. Aktualnie mam dekoder PVR HD 7000 + 3x MR HD2000, pakiet Pakiet Polsat Sport Premium Opcja ON THE GO Pakiet Film HD Pakiet Cinemax HD Pakiet VOD Pakiet Sport HD Katalog treści online Usługa Multiroom HD (3 dekodery) Pakiet Eleven Sports HD Zależało mi dodatkowo na HBO GO, natomiast mogłem zrezygnować z Cinemaxów i VOD. Dostałem wszystko z HBO za 115 zł w opcji 24/6. Zastanawiam się, czy to nie za dużo? Mogę też wymienić dekoder na Evobox za te same pieniądze, ale będzie tylko 24/4. Pytanie do użytkowników Evoboxa - warto wymieniać? W zasadzie w ogóle nic nie nagrywam. Z góry dzięki za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...