Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe podsumowanie w tym wątku:

Obecny kontrakt z CP zawarty po raz pierwszy w maju 2016 (umowa na 24 miesiące + gratis Euro i nowy dekoder Evo) w pakiecie FAM max hd + sport + film + cinemax docelowo za 59,99 + 5 pln za Evo

Nie udało się zapłacić choćby jednego rachunku bo już w VIII 2016 wyleciał z oferty garantowany FightBox a podmiana na PS Fight nie była satysfakcjonująca. Efekt wypowiedzenie i przedłużenie:

Umowa 12 miesięcy z czego 3 za free (pakiet ten sam) o dziwo żaden kanał nie zniknoł z oferty więc w V 2017 po zapłaceniu 6 rachunków wypowiedziałem umowe abonencka (5 okresów rozliczeniowych do końca) i otrzymałem ofertę na 15 miesięcy z czego 3 za free:a Pakiet Fam max hd + film + sport + cinemax + eleven. Opłacone 4 rachunki i Universal Chanell HD daje nowe bonusowe miesiące (umowa na 12 z czego 3 za free i HBO w ofercie na 3 bonusowe miechy za free)

 

Uśredniając ostanie 17 miesięcy kontraktu z CP zapłaciłem 10 rachunków w sumie za niespełna 700zł.

Miesięczny koszt korzystania z TV w CP to 41zł mało tego HBO przez wiele miesięcy w gratisie bo zapominają praktycznie zawsze wyłączyć dostępu do HBO GO. W przeliczeniu dostęp do samego Eleven wychodzi poniżej 5pln/ miesięcznie gdy jest elementem pakietu!

 

PS

Co kilka miesięcy myślę o przejściu do kablówki ale jak bym nie liczył to tańszej oferty na rynku znaleźć nie mogę :P

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z pogranicza w sumie trzech tematów, ale chyba ten będzie najlepszy to jego zadania. Kolega z pracy ma Familijny Max HD, Film, Sport i Cinemax w 29 miesięcznej umowie, na tę chwilę 13 miesięcy do jej zakończenia. Dzisiaj zasugerowałem mu możliwość jej wypowiedzenia z uwagi na wycofanie Universal Channel. Kolega jednak niejako przy okazji chciałby wymienić swój obecny dekoderek hd 2000 na moduł CAM. I teraz rodzi się pytanie jak to najlepiej rozegrać?

1. Czy wypowiedzieć umowę i w czasie negocjacji aneksu poprosić o wymianę na CAM? Wtedy tylko umowa 12/1???

2. Iść najpierw do salonu i wymienić hd2000 na moduł a dopiero później wypowiedzieć umowę?

Z góry dziękuję za podpowiedzi

Edytowane przez mariusz5891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo  dobrze mu zasugerowałeś! Bo skoro umowa na 29 miesięcy a do końca jeszcze 13 to była zawarta w 2016 roku a wtedy kanał Universal był nie gwarantowany.Oby tylko kolega nie wysłał wypowiedzenia bo ci podziękuje serdecznie za karę umowną.

Doceniam sarkazm, ale wcześniej oczywiście poinstruowałem go, aby wszystko potwierdził zapytaniem przez ICOK, czekamy na odpowiedź ale w obliczu tego co piszesz to odpowiedź może być tylko jedna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W lokalizacji Y gdzie aktualnie mieszkam posiadam pakiet TV + dekoder dodatkowy multiroom. Po nowym roku czeka mnie przeprowadzka do miejsca Z.  W lokalizacji Y chciałbym zostawić 1 dekoder bez multiroomu a w miejscu Z potrzebuje tylko 1 dekoder. Czy jedyną opcją jest zrezygnowanie z multiroomu a w nowym miejscu podpisanie nowej umowy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam pakiet: Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HDza 69.90zł. Głównie zależy mi na sporcie, z tego co wiem to są dwie opcje: 1. To samo za 49.90 na 24/3. A na druga mam pytanie: Czy do pakietu familijnego HD za 19.90 można dobrać pakiet sport? oraz jak wygląda sprawa z opcją eleven przy przedłużaniu umowy? za ile da się ją wytargować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poniżej pytanko o ofertę.

 

Obecnie mam umowę 15/3 Fam.Max HD + Sport + Film + Cinemax z Evoboxem za 64,90 PLN.

Złożyłem wypowiedzenie ze względu na koniec umowy (26.01.2018) i dzisiaj dostałem ofertę:

 

12 na 3 - Fam.Max HD + Sport + Film + Cinemax 59,90 plus 5 PLN za Evoboxa - czyli dokładnie to co mam teraz.

I tu pytanko - da rade coś urwać z tej ceny, np. kaucje za dekoder czy kilka PLN z abonamentu??

Jest się o co bić, czy klepnąć aneks na tym co proponują??

 

Z góry dzięki za wskazówki,

Pozdrawiam

Edytowane przez shreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rodzice mieli umowę na czas nieokreślony, 2 tygodnie temu złożyli wypowiedzenie. Dotychczas płacili za pakiet Familijny HD  wraz z najmem dekodera (stary model z nagrywarką sagemcom) 39,99 zł + 5 zł za najem. Dziś oferta z DUK - ten sam pakiet 24/3 za 19,99. Cena super ale mam pytanie, co z dekoderem. Konsultant mówił, że nie ma możliwości wymiany dekodera na inny ani też niższej opłaty za najem. Czy to prawda, czy można negocjować i co można wynegocjować jeśli chodzi o dekodery? Dekoder bez MR. Zależy im na dekoderze z nagrywarką. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rodzice mieli umowę na czas nieokreślony, 2 tygodnie temu złożyli wypowiedzenie. Dotychczas płacili za pakiet Familijny HD  wraz z najmem dekodera (stary model z nagrywarką sagemcom) 39,99 zł + 5 zł za najem. Dziś oferta z DUK - ten sam pakiet 24/3 za 19,99. Cena super ale mam pytanie, co z dekoderem. Konsultant mówił, że nie ma możliwości wymiany dekodera na inny ani też niższej opłaty za najem. Czy to prawda, czy można negocjować i co można wynegocjować jeśli chodzi o dekodery? Dekoder bez MR. Zależy im na dekoderze z nagrywarką. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Może zadzwoń do DUK i zapytaj przy jakiej umowie w sytuacji Twoich rodziców można nie płacić czynszu za dekoder. Z tego co wiem, to jak się przy zawieraniu umowy dostaje dekoder bez czynszu, to później przy przedłużeniach umów, jest już bez czynszu.

Ja też mam Sagemcoma ESI-88 (od początku) i na razie nie zamierzam wymieniać. Bo ten najnowszy evbox niby jest dużo lepszy, a jak sobie trochę o nim poczytałam, to wielu też na niego narzeka. Mnie na razie ESI-88 pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zadzwoń do DUK i zapytaj przy jakiej umowie w sytuacji Twoich rodziców można nie płacić czynszu za dekoder. Z tego co wiem, to jak się przy zawieraniu umowy dostaje dekoder bez czynszu, to później przy przedłużeniach umów, jest już bez czynszu.

Ja też mam Sagemcoma ESI-88 (od początku) i na razie nie zamierzam wymieniać. Bo ten najnowszy evbox niby jest dużo lepszy, a jak sobie trochę o nim poczytałam, to wielu też na niego narzeka. Mnie na razie ESI-88 pasuje.

Czynsz zostaje. Zlikwidować go można przedłużając umowę z wymianą dekodera i płacąc nową aktywację. Dotychczasowy dekoder oczywiście trzeba oddać. Przy Twoich rodziców pakiecie ruch totalnie nieopłacalny. Pomijam fakt, że przy tym pakiecie oferty z dekoderem PVR są tylko z czynszem.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...