Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Ja właśnie dzisiaj przedłużyłam umowę 12/3 za 59,99 zł na te same pakiety, które Ciebie interesują. Z moich wyliczeń wyszło mi, że korzystniej jest wziąć umowę 12/3, a później 15/3 za 59,99 zł niż 24/3 za 49. 99 zł.

Moja 2 letnia umowa kończy się 28 stycznia. Jeśli jutro napiszę wypowiedzenie "ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy", zaniosę ją do punktu obsługi, zadzwonię do DUK że zaniosłem wypowiedzenie i proszę o lepszą ofertę, zaproponują mi 12/3 z tymi wyżej wymienionymi pakietami za 59,99 to ona zacznie obowiązywać od 28 stycznia czy już od 28 grudnia?

 

Jak Ty to załatwiłaś?

 

Tylko jeszcze mnie interesuje jak to jest, że jak wezmę teraz 12/3 - 3 darmowe więc zapłacę tylko za 3 miesiące po 59,99 i złoże wypowiedzenie (po 6 miesiącach) to wtedy mogę od razu dostać 15/3 nie czekając do końca tej umowy 12/3?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro złożysz wypowiedzenie w punkcie Plusa lub CP, lepiej w punkcie Plusa, bo czasami nie chcą przyjąć, strasząc jakimiś karami, a mają przyjąć i już. Mogą Ci oferować jakąś nową umowę, ale nie dadzą Ci tak korzystnej jak daje DUK, więc z nimi nie rozmawiaj, mają tylko wypowiedzenie wprowadzić do systemu.
Wypowiedzenie powinno być od razu w systemie (choć moje teraz nie było, pisałam o tym wcześniej na forum) to jeszcze tego samego dnia lub np. w sobotę dzwonisz do DUK i pytasz, czy Twoje wypowiedzenie dotarło i czy są dla Ciebie jakieś oferty utrzymaniowe.
I konsultant coś Ci zaproponuje, jeżeli nie będzie to, to co chcesz, to mówisz sam co chcesz. Nie ma nic korzystniejszego niż umowa 12/3 za 59.99 zł. I nowa umowa/aneks zacznie już obowiązywać od Twojego najbliższego okresu rozliczeniowego, czyli w Twoim wypadku od 28 grudnia. A dalej tak jak napisałeś. Umowy 12/3 i 15/3 są na przemian. Nie można mieć pod rząd dwóch umów 12/3. Pamiętaj, że w CP umowę zawsze wypowiada się 6 miesięcy przed końcem. No chyba, że usuwają kanał, który mamy gwarantowany w umowie, to wtedy można wypowiedzieć bez względu na to ile zostało do końca umowy i w wypowiedzeniu powołujemy się na usunięcie kanału, tak jak ja teraz bo usuwają kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że w CP umowę zawsze wypowiada się 6 miesięcy przed końcem. No chyba, że usuwają kanał, który mamy gwarantowany w umowie, to wtedy można wypowiedzieć bez względu na to ile zostało do końca umowy i w wypowiedzeniu powołujemy się na usunięcie kanału, tak jak ja teraz bo usuwają kanał.

I jak to jest, że od jutra za 6 miesięcy złoże wypowiedzenie, to przecież umowa powinna jeszcze trwać pozostałe 6 miesięcy? Tak pół roku przed końcem mogę złożyć wypowiedzenie? 

 

To teraz jak umowa kończy mi się 28 stycznia, to mam wpisać na wypowiedzeniu "ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy" czy "ze skutkiem na koniec najbliższego okresu rozliczeniowego" ? I nie ma kar za wcześniejsze wypowiedzenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę w CP wypowiada się kiedy chce.Najlepsze oferty są na ok 6 miesięcy przed końcem umowy 4 gdy sie zmniejsza zobowiązanie.Umowy 12/3 można mieć dwie pokoleji np gdy  wylatuje kanał gwarantowany.Tak ma być cyt.ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy".

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to jest, że od jutra za 6 miesięcy złoże wypowiedzenie, to przecież umowa powinna jeszcze trwać pozostałe 6 miesięcy? Tak pół roku przed końcem mogę złożyć wypowiedzenie? 

 

To teraz jak umowa kończy mi się 28 stycznia, to mam wpisać na wypowiedzeniu "ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy" czy "ze skutkiem na koniec najbliższego okresu rozliczeniowego" ? I nie ma kar za wcześniejsze wypowiedzenie umowy?

Pisałam wcześniej jak masz napisać wypowiedzenie.

Po pierwsze ma być adres na Cyfrowy Polsat,

Warszawa

ul. Łubinowa 4a

a treść taka:

Wypowiadam umowę o świadczeniu usług zawartą w dniu xxxxx, pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem 1- miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie.

 

I jest tak jak pisze czerstwy, można złożyć wypowiedzenie kiedy się chce, ale umowa skraca się o 6 miesięcy a nie o np. 7 czy 8.

Najkorzystniejsze oferty utrzymaniowe, otwierają się na 6 miesięcy przed końcem umowy, lub na 4 miesiące jak chcemy zmniejszyć pakiet.

I tak jak pisałam: czytaj to forum, to będziesz wszystko wiedział. Kiedy usuwają kanał też. Wszystko jest na forum w odpowiednich wątkach. Forum jest bardzo pomocne w wielu tematach np. przy problemach z dekoderem, czy wchodzi jakiś nowy kanał, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco wyżej jeden z Forumowiczów wspomniał o 24/3 z pakietami Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD za 49,99. Czy ta oferta dostępna jest z wymianą zwykłego dekodera na HD7000/Sagemcom, a jeśli tak, z jakim okresem bezpłatnym?

 

Jak już wielokrotnie tutaj podkreślaliśmy, umowy z obniżoną stawką abonamentu i krótszym okres bezpłatnym są tylko dostępne dla przedłużających umowy BEZ WYMIANY dekodera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie ze względu na Universal Channel, właśnie przedłużyłem umowę. 15/3, Premium Max tak jak wcześniej.

 

Witam, umowe przedłużałem 16 października umowa 15/1, Widzę teraz że jeden kanał wypada czy mogę ponownie złożyć wypowiedzenie i przedłużyć na nowych warunkach 12/3?  Co mam napisać w treści wypowiedzenia.

 

Za pomoc z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, widzę że wiele możliwości jest teraz żeby zrobić coś ze swoim abo w CP.
 
W tej chwili mam taki pakiet:
Familijny Max HD - 49,99 zł
Multiroom HD - 10 zł
Dekoder podstawowy - 5 zł
Pakiet Film HD - 10 zł
 
Cały abonament mam 74,99, pozostało mi 13 miesięcy (umowa zawarta 6/24) okres rozliczeniowy mam 30 dnia każdego miesiąca.

Po złożeniu wypowiedzenia na jaka opcję się najlepiej zgodzić? Co teraz będzie najkorzystniejsze w moim przypadku? 
 
Dzięki za porady!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na czym ci zależy. Ja chciałem umowę na 12 miesięcy. W twoim przypadku może to być umowa 12 m z czego 3 gratis, albo 24 z czego 6 lub 7 gratis. Co do kwot to chyba Familijny HD ktoś pisał, że można mieć za 10 zł taniej, ale nie jestem pewien. Bo ty dziś masz cenę bez promocji zresztą sam zobacz: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=2 - może próbuj sobie Pakiet Film w tej cenie co masz obecnie wszuflować gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet HBO HD HBO GO,

Pakiet Sport HD,

Pakiet Cinemax HD,

Pakiet Film HD

, Katalog treści online

Za to wszystko płacę teraz 79,90 Umowa podpisana 9,02,2017 na 15 miesięcy koniec za 6 miesięcy) czy mogę wypowiedzieć umowę z powodu usunięcia kanału Universal? I co mogę podobnego wynegocjować?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam CP od ok. 8 lat. Ostatnia umowa była na okres ok. 2 lat. Obecnie posiadam(łem) pakiet familijny max HD, Film HD, Cinemax HD, Sport HD, Vod + multiroom za 69,90. Umowa jakiś czas temu przeszła na czas nieokreślony. 4 Grudnia złożyłem wypowiedzenie umowy(dziwiłem sie, ze wcześniej nikt nie dzwonił, nawet jak sie umowa kończyła, ale niedawno wyszło, że mieli mój stary numer sprzed 2 lat). Wczoraj dzwoniłem co CP z pytaniem ile rachunków muszę jeszcze zapłacić i przy okazji konsultant zaproponował mi przedłużenie umowy na co się zgodziłem. Warunki umowy przyszły na maila. Zostałem poinformowany, że mam 10 dni na odstąpienie od umowy.  

Oto co mi zaproponowano po podkreśleniu przeze mnie, że nie interesuje mnie większy pakiet, tylko mniejszy rachunek.:

Familijny max HD, Film HD, Cinemax HD, Sport HD, dostęp do Polsat on the go + multiroom za 59,99. umowa 29/6. 

 

Moje pytanie: w jaki sposób moge wypowiedzieć umowę przesłaną mailowo? Czy przy takim wypowiedzeniu mogę uzyskac jakieś lepsze warunki? Co mogę od nich wyciągnąć? Nie ukrywam, że nie potrzebuję większej ilości kanałów a chciałbym obniżyć rachunek i zrobić możliwie najkrótszą umowę. Ewentualnie, czy mogę płacić to 59,99 ale na możliwie krótką umowę i z większą ilością kanałów niz mi proponowano? Lub czy moge za ten pakiet, który mi zaproponowano płacić mniej?

 

Proszę o pomoc.

Edytowane przez michal90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moje pytanie: w jaki sposób moge wypowiedzieć umowę przesłaną mailowo? Czy przy takim wypowiedzeniu mogę uzyskac jakieś lepsze warunki? Co mogę od nich wyciągnąć? Nie ukrywam, że nie potrzebuję większej ilości kanałów a chciałbym obniżyć rachunek i zrobić możliwie najkrótszą umowę. Ewentualnie, czy mogę płacić to 59,99 ale na możliwie krótką umowę i z większą ilością kanałów niz mi proponowano? Lub czy moge za ten pakiet, który mi zaproponowano płacić mniej?

 

Proszę o pomoc.

 

Pakiet: Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD można mieć za 59,99 zł.

Ponieważ poprzednią umowę miałeś długą, to teraz masz prawo do umowy 12/3. Ten pakiet (bez VOD) można mieć za 49,99 zł przy umowie 24/3. VOD w promocji można dostać na 3 miesiące za darmo, później trzeba wypowiedzieć, bo inaczej płaci się 10 zł.

W Twoim wypadku dochodzi chyba jeszcze cena multiromu.

W CP korzysta się na przemian z umów 12/3 i 15/3, warunek - wysłanie wypowiedzenia i zawarcie nowej umowy. Czyli umowa na 12 miesięcy w tym 3 miesiące gratis, opłacamy 3 miesiące i 6 miesięcy przed końcem umowy wysyłamy wypowiedzenie, umowa skraca się o 6 miesięcy, zawieramy nową na 15/3 miesięcy i tak w koło macieju. Bo nie można mieć pod rząd dwóch umów 12/3.

Jak będziesz czytał to forum, to będziesz wszystko wiedział.

Jak masz odstąpić od umowy to może niech się wypowiedzą mądrzejsi ode mnie, a jak się nie wypowiedzą to myślę, że możesz zadzwonić do DUK (tylko do DUK, nie do żadnej infolinii) i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
W tym miesiącu kończy mi się umowa na CP. Obecnie posiadam pakiet Familijny HD 39,99 zł, Eleven 15 zł oraz jeden dodatkowy dekoder multiroom za 10 zł. Interesuje mnie aby mieć 3 dekodery dodatkowe, pakiet Sport HD i dekoder Evobox. Jestem ich abonentem od 2014 roku. Jak mogę uzyskać lepsze warunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...