Jump to content

dembol23

Users
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About dembol23

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 1. Muszę zostawić pułap minimum 50 zł bo to jest P1 uprawniająca. Mam już Smart Dom
 2. Witam obecnie posiadam familijny max HD + multirom + czynsz evobox. Za 65 zł. Czy wy tej cenie mogę liczyć na większy pakiet. Wypowiedzenie złożone i już dziś pierwsze negocjacje były. Zostało 6 mc do końca umowy.
 3. To jeżeli nie będę nic robił z umową 2 i 3 czyli przejdą na czas nieokreślony to rabaty zostaną nadal ? ( 2 produkt -50% i 3 produkt -48,90 zł ) ?
 4. Witam, właśnie dziś przy rozmowie z DUK CP dowiedziałem się że mam Smartdom 4. Wow jak to możliwie. W tamtym roku przedluzalem telewizję na kolejne 12/3 obnizalem abonamet z 79,99 na 65 zł. Do tamtej pory korzystałem z SuperOferty pierwsza edycja. 50% na drugi i 48.90 zł rabatu na 3 usługę. I teraz pytanie co się stało. Dlaczego zmienili mi Smartdom? Czy nadal będę miał te rabaty na 2 i 3 usługę? Na dniach mam przedłużać telewizję.
 5. Dzisiaj kontakt z DUK ,bardzo słabo. Nie ma opcji takiej jak mam. FMHD+HBO+Cinemax. Miałem teraz umowę na 15mc.wiec chciałem przedłużyć teraz na 12mc. Jest taka opcja ale tylko z premium . Druga opcja to FMHD+HBO ale umowa na 24/6 za kwotę 75zl. . Czy lepszej oferty nie dostanę?
 6. witam, Obecnie posiadam pakiet Pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD, Pakiet HBO GO, Pakiet Cinemax HD + MR + czynsz za Evoboxa - 79,99 zł Do konca umowy 5 mc. Na jaką najlepszą ofertę mogę liczyć. Ile wynosił by ten pakiet + PSP ? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...