Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Obecnie kończy mi się umowa i dostałem propozycje przedłużenia. Chciałem zapytać czy te warunki są dobre czy można wynegocjować w tym przypadku coś więcej.

Więc tak:

- dekoder EVOBOX

- czas trwania umowy : 29 miesięcy

- 5 miesięcy gratis

- opłata miesięczna 64,99zł

- pakiet familijny HD + film hd + sport hd + eleven sport + cinemax

- przez pierwsze 5 miesięcy kanały HBO gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informację co mogę uzyskać maksymalnie przechodząc na SMART FIRMĘ. Obecnie posiadam jako osoba prywatna Familijny MAX+Sport+Cinemax+Film za 59,99. Złożyłem wypowiedzenie, umowa ważna do połowy grudnia. Posiadam telefony w Plusie w pakiecie Smart Firma i chcę teraz telewizję przenieść do Smart Firmy. Co mogę korzystnego wywalczyć łącznie z dekoderem EVO, bo obecnie mam PVR 7000. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39,99zł + 15zł

chodziło mi o Familijny HD a przez pomyłkę napisałem rodzinny HD, to ponawiam pytanie czy za Familijny HD + Sport HD + 2 MR da się to ugrać za 39,99 + 15 za dwa MR? jeśli Ktoś może odpowiedzieć na cito to byłbym wdzięczny bo za chwile mają dzwonić z CP (oczywiście złożyłem wypowiedzenie , 4 miesiące przed końcem umowy)

i jeśli do wzięcia jest to o co pytam to na jakiej długiej umowie i z iloma darmowymi miesiącami. PILNE !!! z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli rozumie że sport hd tylko z rodzinnym lub z familijny max hd, do familijny hd nie ma takiej opcji. A czy za 19.99 jest możliwy familijny hd? (sam bez dodatkowych pakietów) przy umowie długości 24 miesiące (czy krótsza też wchodzi w grę?), a jeśli chodzi o familijny max hd to 29,99 ? i też pewnie na 24 miesiące czy można krócej?  i jeszcze jedno przy umowie na 24 miesiące jest 3 miesiące za darmo (czy można negocjować więcej darmowych miesięcy?) jeśli chodzi o wypowiedzenie to już to zrobiłem i już dzwonili z CP ale nie miałem jak odebrać - jeśli może mi ktoś szybko odpowiedzieć na moje pytania byłbym wdzięczny, pozdrawiam i czekam na telefon z CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz więcej miesięcy gratis, to stawka abonamentu jest standardowa i dostępne są krótkie i długie umowy (12/3, 15/3, 24/6, 29/6 i świąteczne Premium Max 24/8. Chcesz niższy abonament za pakiet, to okres gratis jest krótszy i długa umowa (24/3).

Wszystkie powyższe konfiguracje są bez wymiany dekodera głównego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze jest jak dzisiaj pracownik duk próbował przekonać mnie do tego, żebym wziął pakiet PremiumMax w ofercie 24/8 gratis za 99,99 zł, mam Premium. Mówił jak to świetna super oferta dla mnie, gdy zadałem mu pytanie, że taką samą ofertę dostają obecnie nowi to powiedział, że przecież teraz skróci się moja umowa, nie będę nic płacił i to jest ta największa nagroda dla mnie stałego klienta. A tak na koniec to się obraził, że nie chcę jej wziąć. Strasznie nie lubię takich ludzi, którzy traktują nas jak bałwanów, którzy tylko czekają na to jak wciśnie się im wszystko co chcą.

 

Edit: inne oferty bez zmian, czyli Premium 24/3 za 79,99 zł, lub 29/6 za 89,99 zł.

Edytowane przez LWIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dziś gość do mnie dzwonił z CP i proponował 24/3 familijny hd + 2 MR za 54,99 zł i mówił że nie ważne czy 24/3 czy 12/3 to i tak ceny są takie same, oczywiście już umowę wypowiedziałem wcześniej, a czytając forum ktoś pisał, że taki pakiet to mogę dostać 19,99 + 15 dwa MR , ja już normalnie zgłupiałem.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dziś gość do mnie dzwonił z CP i proponował 24/3 familijny hd + 2 MR za 54,99 zł i mówił że nie ważne czy 24/3 czy 12/3 to i tak ceny są takie same, oczywiście już umowę wypowiedziałem wcześniej, a czytając forum ktoś pisał, że taki pakiet to mogę dostać 19,99 + 15 dwa MR , ja już normalnie zgłupiałem.      

Na 100% jest Familijny HD za 19,99 zł z umową 24/3. Taką wiedzę mam z forum i tak doradziłam mojej siostrze i moja siostra taką umowę dostała. Nie wiem jak jest z mulitiromami, bo mnie nie interesują, moja siostra też nie ma.

Zadzwoń sam do DUK i powiedz, że wiesz, że jest taka umowa i taką chcesz + cena za mulitiromy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie warunki się zdecydowałem :

- czas trwania umowy to 24 miesiące na pakiet Rodzinny HD i opcję Sport HD w cenie 39,99 zł,

- przez 6 miesięcy mam dostęp również do opcji Film HD i Max HD,

- pierwsze 6 miesięcy mam bezpłatne będę płacił dopiero od 7 miesiąca,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...