Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Za miesiąc kończy mi się umowa z CP na TV - Familijny, Film, Sport, cinemax + 2xMR za 74,99 (po rabacie SmartDom 45zł.). Do tego jest Internet (konczy się za 3msc) na kwotę 49,99zl. za 30GB + 10zł. LTE no limit. Obie umowy wypowiedziane. Podpisałem umowę z NC+, natomiast w CP chcialbym zostawić niski pakiet do sypialni np. Rodzinny + może zostać internet, ale juz w nizszej kwocie, gdyż nie interesuje mnie już SmartDom. Na co mogę liczyć?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej posiadam pakiet PREMIUM MAX za 99,99 zł z dekoderem Evobox w umowie 12/5. Jednak teraz byłbym zainteresowany utrzymaniem Cyfrowego Polsatu z najniższym możliwym pakietem z kanałami Polsat Sport, Polsat Sport Extra (mogą być w wersji SD). Interesowała by mnie umowa 15/5. Jaką cenę za najniższy pakiet zawierający te kanały mógłbym wynegocjować? Czy wogole jestem w stanie zejść z abonamentem z najwyższego pakietu na taki, który posiada te kanały w wersji SD? Proszę o informację.

Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli płacimy abonament  zgodnie z cennikiem (FMaxHD + HBO za 70 dych) to rozumiem, że podczas przedłużania umowy można to wynegocjować za 60, tak?

Edytowane przez filolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżenie jest możliwe tylko przez DUK. Z tego co pamiętam, to do końca umowy musi być mniej niż 4 miesiące, aby obniżyć zobowiązanie. Zacznij od złożenia wypowiedzenia.

 Ja przedłużając umowę (wysłane wypowiedzenie z powodu usunięcia fightklubu) utargowałam z DUK obniżenie abonamentu. Miałam Premium za 89,99, na Premium za 79,99, bo wcześniej na tym forum przeczytałam, że niektórzy za Premium płacą 79,99 zł.

Sama do DUK zadzwoniłam, sama powiedziałam co chcę i dostałam to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że później w trakcie rozmowy z konsultantem w sprawie przedłużenia umowy nie można wynegocjować obniżki wysokości abonamentu za ten sam, posiadany już pakiet.

Z wyjątkiem obniżenia Premium HD z 89,99 na 79,99 czy Mini HD z 14,90 na 4,90 (te dwa przypadki przerabiałem). Oczywiście, takie ceny za te pakiety są (były) ogólnodostępne dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sobotę złożyłem wypowiedzenie w APS z powodu usunięcia kanału CBS Drama. W ICOK jeszcze nie widać wypowiedzenia.

Obecny pakiet F Max + Film + 3 x Multirom, Główny dekoder to PVR HD 7000. Okres rozliczeniowy do 14 dzień miesiąca  umowa jeszcze na 9 miesięcy ( pierwsza). Mimo braku wypowiedzenia dziś sam wykonałem telefon do DUK i oferta którą otrzymałem dość mizerna. 

Za  pakiet Premium i utrzymanie 3 x multirom oraz wymiana na EVO otrzymałem nast. propozycję :

Umowa 15 miesięcy, pierwsze dwa 69,99 potem 104,99 jak wyłączę VIOD. Evo tylko za wymianę PVR 7000 a wolał bym wymienić któryś z multiroom ale podobno się nie da.  Po lekturze tego wątku wyczytałem że mogę mieć  umowę 15 w tym 3 darmowe za 79,99 + 15 multiroom. 

Do 14 nie wiele czasu .. Mam czekać aż umowa pojawi się w ICOK ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zakończenia umowy 3 miesiące. Opcja rozwiązania umowy z powodu usunięcia CBS Drama (okres rozliczeniowy do 17 dnia miesiąca). Obecnie Familijny HD ze zniżką 10zł czyli 29.99. Celuję w Familijny Max HD + HBO HD + HBO GO + Multiroom. W standardzie dla nowych cena wynosi 69.99zł + 5zł multiroom i pół roku za darmo. Co można ugrać i jak najlepiej działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej posiadam pakiet PREMIUM MAX za 99,99 zł z dekoderem Evobox w umowie 12/5. Jednak teraz byłbym zainteresowany utrzymaniem Cyfrowego Polsatu z najniższym możliwym pakietem z kanałami Polsat Sport, Polsat Sport Extra (mogą być w wersji SD). Interesowała by mnie umowa 15/5. Jaką cenę za najniższy pakiet zawierający te kanały mógłbym wynegocjować? Czy wogole jestem w stanie zejść z abonamentem z najwyższego pakietu na taki, który posiada te kanały w wersji SD? Proszę o informację.

 

 

Ja bym uważał z kanałami Polsat Sport i Polsat Sport Extra  w wersji SD są niegwarantowane w pakietach. Jest dostęp w pakiecie Mini HD - Rodzinny HD który można mieć od 4,99 zł do 19,99 zł.

 

Tylko jak pokazało życie z kanałem Polsat Sport News w wersji SD czyli rebranding na Super Polsat. Później włączeniem Polsat Sport News w wersji HD w wyższych pakietach za dodatkową opłatą to CP jest zdolne do wszystkiego żeby tylko zarobić na kliencie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czasem jest Happy Hours dla nowych - zazwyczaj o dychę taniej od standardowej ceny i tą cenę można utrzymać po przedłużeniu umowy.

No, nie mozna niestety. 

Happy Hours to Happy Hours. 

Przedluzenie umowy to sztywne kwoty poza paroma przypadkami za pakiet np. Premium za 79,99(gdzie nowy kl. bez happy hours  ma to za 89,99)

 

Natomiast jak byla promocja premium max za 89,99, to teraz przy przedluzeniu bedzie za 99,99 i tyle. 

Do zakończenia umowy 3 miesiące. Opcja rozwiązania umowy z powodu usunięcia CBS Drama (okres rozliczeniowy do 17 dnia miesiąca). Obecnie Familijny HD ze zniżką 10zł czyli 29.99. Celuję w Familijny Max HD + HBO HD + HBO GO + Multiroom. W standardzie dla nowych cena wynosi 69.99zł + 5zł multiroom i pół roku za darmo. Co można ugrać i jak najlepiej działać?

dlugosc umowy i ilosc miesiecy darmowych byla opisywana miliard razy, jak nie wiesz jakie sa to juz Twoj problem, polecam preczytac kilka stron wczesniejszych.

Za ta kwote 69,99 +5 zl mr, dostaniesz Fmax + HBO HD HBO GO + Cinemaxy HD + Multiroom (oferta specjalna)

Albo jak wolisz to co napisales czyli bez cinemaxow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę złożyć wypowiedzenie powodu usunięcia kanału CBS Drama, umowa 29/6. Obecnie posiadam Familijny HD i dekoder HD5000. Chcę teraz mieć Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + 1x MR. Proszę o sprawdzenie czy umiem czytać ze zrozumieniem:

 

1) koszt miesięczny 59,99 zł + MR 10 zł miesięcznie

2) umowa 12/5

3) jako dekoder dodatkowy ( bo z tego co zrozumiałem hd5000 spełnia wymogi dekodera głównego) chcę również HD5000. Koszt aktywacji 29 zł. Czy muszę odsyłać obecny dekoder i wtedy dostanę 2 nowe czy po prostu kurier dowiezie drugi?

Edytowane przez Niszczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...