Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.04.2021 o 08:42, maniek357 napisał:

Stare pakiety są dalej dostępne, ale w standardowych cenach. Rodzinny HD jeszcze kilka miesięcy temu można było dostać za 5 zł, teraz kosztuje 20 zł. 

Dodaj informację że dalej są dostępne ale tylko dla obecnych a nie nowych abonentów. I jak ktoś ma Rodziny HD za 5zl to będzie dalej taką kwotę miał wystarczy nie przedłużać umowy tylko przejść na czas nieokreślony. 

W dniu 7.04.2021 o 08:27, perdos napisał:

Umowa kończy mi się 23.04.2021. Obecnie posiadam Pakiet Rodzinny HD+Pakiet Cinemax HD+ Opcja ON THE GO. Płacę 10 zł miesięcznie po rabacie Smart dom -10 zł. Według zapisów w umowie abonament powinien wzrosnąć do 20 zł po rabacie, ale w icok mam do zapłacenia dalej 10 zł za okres 23.04.2021 - 23.05.2021. Czy to oznacza, że opłata jednak nie wzrośnie? Jest sens w ogóle sens to ruszać?

 

Czy taka oferta jest dostępna? Z tego co czytałem stare pakiety nie są dostępne, a widzę że ktoś właśnie taki dostał. To jak to jest w końcu?

Nic z tą umową nie rób przejdzie na czas nieokreślony za 10zl. 

W dniu 7.04.2021 o 09:27, Arerox napisał:

Serio? Jak włączę to dostane 2 miesiące PSP za darmo? 

Wczas się obudziłeś od zawsze tak było.

21 godzin temu, Michal1982 napisał:

Witam.

Pytanko: Rodzinny HD za 5 złotych, po okresie podstawowym 15. Czy warto zmieniać na pakiet "S"? Jakie są różnice w programach TV? "S" pewnie dostanę 10x12 i 20x12?

Chłopie nic nie ruszaj przejdź na czas nieokreślony bo inaczej stracisz bardzo dużo kanałów, w pakiecie S praktycznie nie ma co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bartolini1379 napisał:

Dodaj informację że dalej są dostępne ale tylko dla obecnych a nie nowych abonentów. I jak ktoś ma Rodziny HD za 5zl to będzie dalej taką kwotę miał wystarczy nie przedłużać umowy tylko przejść na czas nieokreślony. 

Jeśli piszę w temacie "PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP", to po co mam dodawać, że nie dla nowych ? Po 2. zapomniałeś chyba, że większość osób ma w umowie +10 zł na czasie nieokreślonym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dawno mnie tutaj nie było (od września) i widzę, że wiele się zmieniło. Przeczytałem kilkadziesiąt stron wstecz i mam spory mętlik w głowie :/

Może jakaś dusza będzie mi stanie doradzić...

 

Obecnie mam Premium Max HD + 3 MR (gratis + 2x5PLN) i płacę za to 110, umowa do września.

Jaka opcja obecnie będzie najkorzystniejsza? Tutaj raczej pakiet L, jak rozumiem.

Z paczek dodatkowych, jakie widzę, Filmbox nie jest mi potrzebny w stosunku do tego, co mam obecnie.

HBO i Eleven to must have.

 

I teraz pytanie, jak skonstruować pakiety, żeby wyszło jak najtaniej/najkorzystniej przy porównywalnym pakiecie do tego, który posiadam.

 

 

Ewentualnie, jakbym chciał wziąć taki pakiet: M+HBO+Eleven, jak by to wyglądało? MR jestem skłonny ograniczyć do jednego dekodera, o ile będę miał CP OTG.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, maniek357 napisał:

Jeśli piszę w temacie "PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP", to po co mam dodawać, że nie dla nowych ? Po 2. zapomniałeś chyba, że większość osób ma w umowie +10 zł na czasie nieokreślonym. 

Głupoty piszesz. Faktycznie w umowie mają+10zl na czasie nieokreślonym a w rzeczywistości cena pozostaje bez zmian. I to są fakty!!! Więc najpierw się upewnij wśród znajomych a potem cytuj coś, kto wypisuje brednie.

5 godzin temu, an10ka napisał:

Znajomej kończy się umowa (24m-ce). Co może wynegocjować? Najlepiej byłoby zejść z ceną. :)

Teraz płaci 20 zł (teraz to jest pakiet S, wcześniej nie wiem jak się nazywał).

Najlepiej to nic nie ruszać, jeśli wybierze pakiet S to kwota wyniesie 15zl ale straci kilkanaście kanałów. Będą dostępne tylko kanały naziemnej telewizji i to jeszcze nie wszystkie i wszystkie polsatowskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowego MR już nie ma?

 

@stan69 a jakby to wyglądało, jakbym chciał teraz zejść do M+HBO+Eleven+2MR cenowo (mam Evobox PVR bez czynszu)? Jest to możliwe obecnie (mam Premium Max do września). Naliczy się jeśli tak, to jaki) ten rabat na pierwszy rok? Czy jest teraz taka opcja, czy muszę, jak dawniej czekać do 4 miesięcy do końca umowy? Sprawdzałem i umowa kończy mi się w sierpniu (początek września podpisałem 12/3).

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się za 7 miesięcy, ale już dostaję informacje, że mogę przedłużyć. Płacę obecnie 110 PLN i mam:

 

Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Film HD, Pakiet Eleven Sports HD, Katalog treści online

 

Widzę, że teraz się parę rzeczy pozmieniało, każdy pakiet ma swoją cenę. Jak to wygląda cenowo gdybym chciał zostać przy tym, co mam?

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, maniek357 napisał:

Jeśli piszę w temacie "PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP", to po co mam dodawać, że nie dla nowych ? Po 2. zapomniałeś chyba, że większość osób ma w umowie +10 zł na czasie nieokreślonym. 

W umowie mam +10 zł na czasie nieokreślonym, ale za następny okres rozliczeniowy, który już jest po umowie na czas określony nic więcej nie naliczyli, także chyba ten zapis nie działa.

 

20 godzin temu, Bartolini1379 napisał:

Nic z tą umową nie rób przejdzie na czas nieokreślony za 10zl. 

No tak, ale z tego co widzę da się wynegocjować Rodzinny HD za 12x10 zł+12x20 zł co przy rabacie smart dom dałoby mi rok bez opłat. Jak się nie uda zawsze mogę wycofać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, cabott napisał:

Ewentualnie, jakbym chciał wziąć taki pakiet: M+HBO+Eleven, jak by to wyglądało? MR jestem skłonny ograniczyć do jednego dekodera, o ile będę miał CP OTG

Obniżając zobowiązanie masz tylko 1 ofertę - 3 msc pełnej oferty za darmo. Miesiące 4-24 płatne po 70 zł, OTG dostaje każdy. Dekodery od MR trzeba odesłać wcześniej, przed przedłużeniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuje dalej, pytałem z tydzień temu i już wiem co z przedłużeniem z podobnym pakietem, a co jakbym chciał obniżyć?
Mam
Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD,
Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go)
Place za to w standardzie 100 zł, mam evobox z dyskiem bez czynszu.

Teraz tak, gdybym chciał zejść, pakiet M+HBO+Eleven=60 zł. Czy 4 miesiące przed końcem umowy dostanę to 3x0 + 21x60? No i co z OTG (na komórce często oglądam i się przydaje) i z dekoderem, zostaną za 0 zł?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...