Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam , tak jak koledzy wyżej - wypowiedzenie złożone przez icok (CBS Action) w poniedziałek,

pierwszy telefon w środę i potwierdzenie warunków dzisiaj - nowa  umowa - 24 miesiące /6 za free

w ofercie Familijny max + film + sport+ cinemax + eleven + Polsat Sport Premium + CP Go+multiroom x1 po 6 miesiącach 85 zł

HBO na prawie 2 miesiące gratis bo okres mam od 27 - wszystko czego oczekiwałem to dostałem a do tego

bardzo miła Pani w DUK ? no i anulowane 9 miesięcy z obecnej umowy.

Była jeszcze opcja z wymianą dekoderów ale na razie podziękowałem (wtedy 4 miesiące gratis zamiast 2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowy 123

 

Mam poniższy pakiet za 89,99 zł na czas niekoreślony (dodatkowo za abonament komórkowy płacę połowę ceny).

 

71vOUuF.jpg

 

Co zrobić/wybrać, aby mieć pakiet POLSAT SPORT PREMIUM najkorzystniej? HBO mnie nie interesuje, a pakietu SPORT PREMIUM nie mogę dobrać dodatkowo.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, rzeznik997 napisał:

Można wysłać jakoś wypowiedzenie poprzez ICOK?

W ICOK kontakt z Cyfrowym Polsatem, napisz do nas, telewizja, numer karty dekodera, warunki umowy, okres podstawowy/wypowiedzenie umowy, nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie i tam piszesz wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2019 o 10:50, brumq napisał:

@Nowy 123

 

Mam poniższy pakiet za 89,99 zł na czas niekoreślony (dodatkowo za abonament komórkowy płacę połowę ceny).

 

71vOUuF.jpg

 

Co zrobić/wybrać, aby mieć pakiet POLSAT SPORT PREMIUM najkorzystniej? HBO mnie nie interesuje, a pakietu SPORT PREMIUM nie mogę dobrać dodatkowo.

 

Z góry dziękuję.

 

Powiem tak jeśli przedłużasz/dotkniesz tej umowy zabiorą Ci rabat 50% na tel komórkowy i zrobią Ci za 10 zyla upust. 

 

Ja mam też umowę pakiet główny za 50 zyla na ofercie TV,50% zniżki na net i 1 zł płace za abo telefoniczne. Nazywa się to "prawo nabyte" i do póki nie dotkniesz tego nic CP nie może zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam:

Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go) Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD, evobox+2MR płacę 110zł/m umowa do 10.04.2020. Wypowiedzenie złożone tydzień temu w punkcie cp. Dzwonili do mnie z propozycją przedłużenia 24/6 na takich samych warunkach. Pytanie czy da radę coś ugrać niżej? Byłbym zainteresowany dodatkowo PSP ale proponują dopłatę 10zł? Jest to oferta cennikowa tylko 6m nie 3 za darmo. Powiedzieli że proszę dzwonić do warszawy jak sie zastanowię.Coś poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kilkanaście stron wstecz ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi więc zapytam:

W poniedziałek wypowiadam umowę z tytułu wycofania CBS, chcę zmniejszyć pakiet i tym samym zobowiązanie do Familijnego za 20 zł miesięcznie. W jakiej konfiguracji mogę ten pakiet otrzymać bo ostatnio zaszły jakieś zmiany w tym temacie? 12/3, 15/3, 24/6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mariusz5891 napisał:

chcę zmniejszyć pakiet i tym samym zobowiązanie do Familijnego za 20 zł miesięcznie. W jakiej konfiguracji mogę ten pakiet otrzymać bo ostatnio zaszły jakieś zmiany w tym temacie? 12/3, 15/3, 24/6?

24/3.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...