Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.04.2019 o 22:50, sebap napisał:

Nie mogę bo mam go w umowie jako obowiązkowy, nie dobierałem go przy umowie za 15zł tylko mam go za 10zł. Chyba, że się mylę?

 

mmyBTMx.jpg

Przeciez w tej tabeli jest wyraźnie przedstawione że jest to zobowiazanie na czas nieokreślony za 0 zł. Jego wyłączenie nie wpływa na wysokość abonamentu za zobowiazanie podstawowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, sebap napisał:

Czyli nawet gdybym zrezygnował z pakietu Eleven Sports to i tak będę płacił 70zł? 

Do 18 maja płaciłeś 80 zł ? Eleveny masz w cenie,10 zł wcisnęli do pak. Fam.Max HD. Gdybyś chciał z nich zrezygnować to przy końcu umowy przy przedłużaniu /aneksie trzeba obniżyć cenę abonamentu.To jedna ze sztuczek CP na wyższe zobowiązanie. Ja jestem umówiony z DUK-iem za miesiąc robię to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do maja mam gratis, później będę płacił 70 bo rezygnuję z katalogu VOD.

Jeśli bym chciał przedłużyć umowę (oczywiście po wypowiedzeniu) to aby zachować Eleveny nie obniżę ceny tylko będę miał 70 zł do zapłaty czy Familijny Max można obniżyć do 40 zł?

Edytowane przez sebap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mając 

Pakiet Familijny Max HD
Pakiet Film HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD (2 dekodery
Dekoder evobox,.
Mogę zejść na Rodzinny HD za 5 złoty oddać 2 dekodery od Multiroomu i zostawić bez czynszu evobox? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów atak CP z reklamą umowy na 36 miesięcy przy posiadaniu już tylko dwuletnich praw do LM i LE.

Tym razem wysłałem im mala z ostrzeżeniem że zgłoszę to do UOKiK jeśli dalej będą wprowadzać w błąd i szukać potencjalnych jeleni,którzy nie doczytają warunków umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Obecnie mam Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD Pakiety i usługi dodatkowe: Opcja ON THE GO, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD i sprzęt w dzierżawie za 44,99 i miesiąc do końca umowy. Na co mogę liczyć przy przedłużaniu umowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OlafS napisał:

Znów atak CP z reklamą umowy na 36 miesięcy przy posiadaniu już tylko dwuletnich praw do LM i LE.

Tym razem wysłałem im mala z ostrzeżeniem że zgłoszę to do UOKiK jeśli dalej będą wprowadzać w błąd i szukać potencjalnych jeleni,którzy nie doczytają warunków umowy

Jaki atak? Z skąd pewność, że Polsat nie przedłuży praw do LM? A nawet jeżeli nie przedłuży praw, czego efektem może  być zakończenie nadawania kanałów PSP, to abonenci mający te kanały gwarantowane, będą mieli podstawę do rozwiązania swojej umowy. Poza tym LM w tym przypadku to tylko wabik na abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tpokala napisał:

Witajcie, Obecnie mam Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD Pakiety i usługi dodatkowe: Opcja ON THE GO, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD i sprzęt w dzierżawie za 44,99 i miesiąc do końca umowy. Na co mogę liczyć przy przedłużaniu umowy?

 

Na miesiące darmowe i 45 zł abonamentu, po napisaniu wypowiedzenia np. w ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...