Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówi się ze na kolejne dwa pakiety ochotę ma Apple,Twitter i Facebook.

Tak samo jak i Amazon.

 

Pisałem o tym w innym wątku, ale mniejsza o to, to świadczy o tym że jednak nie wszystko kupuja od MP&SILVA tak jak wszyscy tutaj starają się wmówić.

Przecież już od dawna kupowali coś co nie jest sprzedawane przez MP & Silva. Teraz się z tym ogarnąłeś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mówi się ze na kolejne dwa pakiety ochotę ma Apple,Twitter i Facebook.

To raczej nie przejdzie bo taki np. Fejs musiałby robić blokady po IP lub inne temu podobne rzeczy.

Nie ma takiej opcji aby w kraju w którym zakupiono PL w normalnym przekazie sat lub kablu mecze tej ligi byłyby na Fejsie lub Twitterze czy Amazonie.

To nie przejdzie, chcieć sobie mogą tak samo jak Virgin Media z UK chce pokazywać całe kolejki co tydzień, ale nie bo nie bo tradycja itp. itd wymyślona wieki temu przez ledwo ruszającego się dziadziusia.

 

Postaw sie na miejscu np. polskiego C+ płacącego licencję za mecze kiedy te same mecze miałbyś w necie [ za jakąś pewnie opłatą ] na Fejsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie jedno pytanko. Kiedy możemy poznać nowe rozdanie TV w Ekstraklasie i Premier League? Wydaje mi się,że w tym roku będzie wiadome gdzie Ekstraklasa,co do Premier League też mi się wydaje że też w tym,bo w 2015 roku,c+ miało jeszcze jeden sezon poprzedniej umowy,a przedłużyli na kolejnej 3 lata obecnej. Ja osobiście bardzo chciałbym Premier League i Ekstraklase w Eleven, nawet jak bym miał płacić 25-30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasę Polsat jeszcze spokojnie by zmieścił, wystarczy współpraca z TVP. Tylko czy taka współpraca jest możliwa, gdyż jak wiadomo prezes TVP dzisiaj jest, a jutro może go już nie być. Ekstraklasa rozgrywa się i tak głównie w weekendy. Przecież Polsat Sport nadaje już i tak 1 ligę i się mieści to jakoś. Jednak to nie Polsat musi grać o wszystko w sprawie Ekstraklasy :) Strategiczne prawa, w tym perełkę dla fanów piłki nożnej, czyli LM, mają zapewnione. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobno, prawa do Pucharu Włoch ma Polsat, kończą się w tym sezonie.

https://satkurier.pl/news/123906/coppa-italia-przez-3-lata-w-polsacie-sport.html

 

Na pewno w tym sezonie?

Edytowane przez Mr. Orbita
Offtopic z wątku Eleven.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...