Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

nadszedł czas podpisania nowej umowy z nc+, za ile mógłbym dostać taki pakiet?

Comfort + HD z Canal+ Sport

Teraz płaciłem 50 zł, czy po wysłaniu wypowiedzenia umowy mógłbym wynegocjować to samo? Oczywiście wg pani na infololinii narazie jest to niemożliwe.

Dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed chwilą kolejny telefon i konsultantka powiedziałą, że to ich ostatni telefon. Była bardzo stanowcza w tym co mówiła, że już więcej nie zadzwonią :P Tak się zastanawiam ile razy po Jej słowach jeszcze będą dzwonić :P

 

Pewnie tak jak do mnie. 1000 + razy :)

 

 

A do mnie nadal nikt nie zadzwonił. Minął już miesiąc po złożeniu wypowiedzenia i zostały jeszcze dwa do końca stycznia. Żadnego telefonu smsa emaila czy listu, że wypowiedzenie zarejestrowali w systemie i żebym został z super ofertą przygotowaną tylko dla mnie. Po złożeniu wypowiedzenia w punkcie nc plus dostałem tylko kwitek potwierdzający i cisza. Kiedy mogę zacząć się niepokoić? zawsze po złożeniu wypowiedzenia przychodzil list i e mail ze przyjeli wypowiedzenie i że namawiają do pozostania. Teraz już im na mnie chyba nie zależy. Dziwną mają tą politykę do jednego dzwonić po kilka razy na dzien, a do drugiego ani jednego razu. Zgodę na dzwonienie wyraziłem, już dwa razy tak przedłużałem i dzwonili. Chyba, że gosciu w nc plus chciał mi zrobic na złość i tam to odklikał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A do mnie nadal nikt nie zadzwonił. Minął już miesiąc po złożeniu wypowiedzenia i zostały jeszcze dwa do końca stycznia. Żadnego telefonu smsa emaila czy listu, że wypowiedzenie zarejestrowali w systemie i żebym został z super ofertą przygotowaną tylko dla mnie. Po złożeniu wypowiedzenia w punkcie nc plus dostałem tylko kwitek potwierdzający i cisza. Kiedy mogę zacząć się niepokoić? zawsze po złożeniu wypowiedzenia przychodzil list i e mail ze przyjeli wypowiedzenie i że namawiają do pozostania. Teraz już im na mnie chyba nie zależy.

Jeśli zależy Ci na kontakcie z ich strony, zaloguj się do ICA, tam jest możliwość poproszenia o telefon od nich. Dzwonią do 72 godzin. Ja tak zrobiłem, też miałem umowę do końca stycznia, którą już przedłużyłem po zaledwie jednym telefonie od nich :). Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed chwilą kolejny telefon i konsultantka powiedziałą, że to ich ostatni telefon. Była bardzo stanowcza w tym co mówiła, że już więcej nie zadzwonią :P Tak się zastanawiam ile razy po Jej słowach jeszcze będą dzwonić :P

 

Pewnie tak jak do mnie. 1000 + razy :)

 

 

A do mnie nadal nikt nie zadzwonił. Minął już miesiąc po złożeniu wypowiedzenia i zostały jeszcze dwa do końca stycznia. Żadnego telefonu smsa emaila czy listu, że wypowiedzenie zarejestrowali w systemie i żebym został z super ofertą przygotowaną tylko dla mnie. Po złożeniu wypowiedzenia w punkcie nc plus dostałem tylko kwitek potwierdzający i cisza. Kiedy mogę zacząć się niepokoić? zawsze po złożeniu wypowiedzenia przychodzil list i e mail ze przyjeli wypowiedzenie i że namawiają do pozostania. Teraz już im na mnie chyba nie zależy.

Mam identyczną sytuację jak Ty wypowiedzenie złożone w punkcie 21 pażdziernika umowa do końca stycznia.Też nie dzwonią tylko że sam dzwoniłem w innych sprawach i chętnie przedstawiają oferty na przedłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodę na dzwonienie wyraziłem, już dwa

razy tak przedłużałem i dzwonili. Chyba, że

gosciu w nc plus chciał mi zrobic na złość i tam

to odklikał.Dzwonic sam nie chcę bo wychodzę z

założenia że jeśli sam zadzwonię to dam im znać

że to mi zależy a nie im. Nie ma reguły co do

okresu dobrych ofert, ja dwa razy z rzędu

przedluzalem umowę na 3 miesiace przed koncem

na najlepszych warunkach jakie tylko byly.

 

EDIT konsultanta raczej nie denerwowałem. On był miły choć zakręcony, ja też byłem miły. Powiedziałem co chcę wydrukował wypowiedzenie, podpisałem, dał mi ksero i do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak miało nie dotrzeć jak ja zlozylem je w punkcie nc+? To co mam teraz dzwonić czy dotarlo? Jak nie zadzwonią do końca świąt to wtedy zadzwonię i udam głupa, że nie pamiętam do kiedy jest umowa i do kiedy i gdzie oddać mam sprzęt. Wtedy zorientuje się czy wypowiedzenie zarejestrowali czy nie. Jak nie to będę miał jeszcze ze dwa dni aby iść do innego punktu nc i tam ponownie złożyć wypowiedzenie. Inaczej w styczniu byłoby już za poźno i nie chcę się bawić w reklamacje gdyż potwierdzenie z punktu posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oni nie mają w systemie odnotowane w jaki sposób złożyłem wypowiedzenie? Żebym nie wyszedł na głupka, że złożyłem w punkcie, a dzwonię i pytam czy dotarło. Choć i tak sie wstrzymam do świąt, bo jest jeszcze czas.

 

EDIT Przepraszam za stylistykę, piszę z nowego telefonu i zapominam, że ten nie daje automatycznie dużej litery po kropce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się mylę czy nie.Opieram się na informacjach przeczytanych w internecie.Co prawda było to jakoś zaraz po fuzji ale czytałem o przypadkach gdzie wypowiedzenie składane w punkcie zaginęło.Nie wiem jak to wcześniej wyglądało czy trzeba było zanieść pismo czy tez drukowali.Ale fakt jest faktem czytałem o kilku takich przypadkach.Nie wiem na ile były one wiarygodne ale ja mam ograniczone zaufanie i wolę się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...