Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam comfort z pakietem multi za 19,90. Umowę mam do końca lutego.

 

Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani z nc z propozycją specjalnie dla mnie. To co teraz mam za jedyne 29,90. Pytam się dlaczego taka podwyźka. Dostaję odpowiedź że w ostatnim czasie zostały dodane nowe kanały do pakietu który posiadam i to winduje cenę. Pytam się jakie to programy. Ano stopklatka, discopolotv, fokus itp. Odpowiadam że te programy są bezpłatnie dostępne przez dvb-t i fta na satelitach, a ponieważ posiadam swój dekoder to je odbieram bez problemu za darmo. Dostaje odpowiedź że za te bezpłatne programy musze płacić abonament rtv. To pytam czy płacąc abonament nc mogę nie płacić abonamentu rtv? Dłuższa cisza po czym podziękowanie za rozmowę.

 

Przecież to jest jakiś absurd. Chcą wciskać podwyżkę za bezpłatne programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się domyślić że z tymi kanałami to wymówka, a to że masz płacić więcej to fakt że te 19.90 wcześniejsze to na pewno efekt jakichś upustów wypowiedzeniowych czy reklamacyjnych, więc cena mocno promocyjną jeśli chodzi o ten pakiet (o połowę taniej czy się mylę?). W systemie dla takich ludkow będzie się zatem wyświetlać oferta dla ciebie jak dla każdego z tym pakietem, na co oni sami wpływu nie mają, tylko ci "z góry" co ustalili że upust 10 zł z ceny podstawowej to dobra oferta. I tyle. Jeśli wyślesz wypowiedzenie i poczekasz do końca umowy to pewno DUK ci zaproponuje i w końcu cenę jaką masz teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam comfort z pakietem multi za 19,90. Umowę mam do końca lutego.

 

Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani z nc z propozycją specjalnie dla mnie. To co teraz mam za jedyne 29,90. Pytam się dlaczego taka podwyźka. Dostaję odpowiedź że w ostatnim czasie zostały dodane nowe kanały do pakietu który posiadam i to winduje cenę. Pytam się jakie to programy. Ano stopklatka, discopolotv, fokus itp. Odpowiadam że te programy są bezpłatnie dostępne przez dvb-t i fta na satelitach, a ponieważ posiadam swój dekoder to je odbieram bez problemu za darmo. Dostaje odpowiedź że za te bezpłatne programy musze płacić abonament rtv. To pytam czy płacąc abonament nc mogę nie płacić abonamentu rtv? Dłuższa cisza po czym podziękowanie za rozmowę.

 

Przecież to jest jakiś absurd. Chcą wciskać podwyżkę za bezpłatne programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turekpl obecnie mam to co Ty za 29zł z tym że do końca grudnia i jak na razie proponowano mi to za 29,90 lub 24,90 albo dodatkowo EXTRA+ za 39,90 ale jak chciałem zawrzeć taką umowę to okazało się że nie 39,90 a 49,90 więc uważaj jakby coś Ci takiego proponowali i daj znać co będą Ci dalej proponować bo mało osób udzielą się na forum odnośnie propozycji takich pakietów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się domyślić że z tymi kanałami to wymówka, a to że masz płacić więcej to fakt że te 19.90 wcześniejsze to na pewno efekt jakichś upustów wypowiedzeniowych czy reklamacyjnych, więc cena mocno promocyjną jeśli chodzi o ten pakiet (o połowę taniej czy się mylę?). W systemie dla takich ludkow będzie się zatem wyświetlać oferta dla ciebie jak dla każdego z tym pakietem, na co oni sami wpływu nie mają, tylko ci "z góry" co ustalili że upust 10 zł z ceny podstawowej to dobra oferta. I tyle. Jeśli wyślesz wypowiedzenie i poczekasz do końca umowy to pewno DUK ci zaproponuje i w końcu cenę jaką masz teraz.

Nie no ok, ale niech powiedzą wprost o co chodzi. Jak przedłużalem umowę to ten pakiet chodził w takiej cenie. Dla mnie argument ze dodali bezpłatne programy i to jest podstawą do podwyżki jest poprostu dziecinnie głupi :-)

A przeciez większość programów tak jest oznaczona ze mogą je wyłączyć bez naszej zgody a abonament trza będzie płacić.

 

Zapomniałem napisać ze proponowali mi dekoder za 0 zł ten z WiFi. Odpowiedziałem im ze mam juz dekoder z WiFi dvb-t i innego nie potrzebuje. Tez cisza brak alternatywy.

 

W sumie to 29,90 mogę wziąść ale z np HBO na caly okres umowy. >:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znać co będą Ci dalej proponować bo mało osób udzielą się na forum odnośnie propozycji takich pakietów

 

Spoko będę pisał. Szukałem wczoraj postów i rzeczywiście jak na lekarstwo :-)

 

Co prawda ja mam jeszcze multiroom i 2 dekodery, ale w podobny pakiet będę celował(comfort multi extra), więc jak co to napiszę jak sprawa się ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś przedłużyłem umowę, którą miałem do końca grudnia. Zadzwoniłem do Krakowa, żeby podali mi informacje odnośnie zdania sprzętu (powiedziałem, żę święta się zbliżają i mogłoby nie być już czasu na telefon). Dotychczas miałem Universe + 3x Canal+ Sport + HBO za 59zł + 5zł Mediabox. Po miłej rozmowie z Panią ustaliliśmy warunki na to samo plus 3x Canal + Film + Canal+VOD + NETVOD(na 7 miesięcy) za 54,90zł +5zł Mediabox. Wszystko ma być już dzisiaj włączone a umowa na 15 miesięcy od stycznia 2015 do Marca 2016.

Wydaje mi się że warunki ok.

To mój pierwszy post, ale forum śledzę od dłuższego czasu, także dzięki wszystkim za porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......... Po miłej rozmowie z Panią ustaliliśmy warunki na to samo plus 3x Canal + Film + Canal+VOD + NETVOD(na 7 miesięcy) za 54,90zł +5zł Mediabox. Wszystko ma być już dzisiaj włączone a umowa na 15 miesięcy od stycznia 2015 do Marca 2016.

Wydaje mi się że warunki ok.

To mój pierwszy post, ale forum śledzę od dłuższego czasu, także dzięki wszystkim za porady :)

 

Fajnie,że ktoś czyta......... nie ma zbędnych pytań. Oferta b.dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po przedłużeniu 2 umów. Wcześniej wypowiedzenia poszły oczywiście. Dla rodziców Comfort + Extra + wynajem dekodera 0zł - za 46,90miesięcznie na 15 miesięcy. Wcześniej za te same kanały 69 zł. Dla siebie Comfort + Extra + Sport&Film, HBO, Cinemax, Filmbox, Canal+ VOD, wynajem dekodera 0 zł - za 99,90 zł miesięcznie przez 24 miesiące ... wcześniej 169 zł. Pewnie dałoby radę taniej, ale i tak jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa do końca stycznia 2015, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane w listopadzie.

Dotychczas miałem c+silver, 6xc+, pace pvr i multiroom za 69,00 zł.

Dzisiaj pierwszy telefon z DUK Kraków, Pan zapytał co może mi zaoferować abym został z NC+, powiedziałem, ze to co mam + hbo na cały okres umowy za 59,90 zł.

Pan zaproponował:

- umowa 15 miesięcy, stała cena 59,90zł za to co poniżej:

- comfort+: 39,90 zł

- multi+: 0,00 zł

- extra+: 10,00 zł

- premium film (c+, c+ film, c+film2): 5,00 zł

- premium sport (c+sport, c+family, c+family2): 5,00 zł

- aktualnie posiadany ultrabox+ pace pvr: 0,00 zł

- aktualnie posiadany multroom 2 karty cameleon: 0,00 zł

- HBO na 6 miesięcy za 0,00 zł.

W każdym momencie umowy wybrane opcje można odłączyć z wyjątkiem opcji comfort+.

W/w warunki przyjąłem, gdyż na HBO tak naprawdę zupełnie mi nie zależy.

Podziękowania dla forumowiczów, gdyż zawsze przed końcem umowy z uwagą śledzę niniejszy watek i korzystam z Waszych doświadczeń.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@turekpl i @TomeX wy macie Comfort Multi za 19.90 i 29.00 a ja mam za 39.00. Rok temu przechodziłem z Cyfry do nc+. Gdzie tu sprawiedliwość? Jestem ciekaw co mi zaproponują a chciałbym do tego tylko 3 kanały pakietu Sport.

Dlatego trzeba wertować forum. Ja przy przejściu z cyfry do nc poczytałem ze 20 zł jest optymalną ceną na tamten okres za comfort z multi i o taką cene się kłóciłem.:-)

 

Co niektórzy to dostali tez mr w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam społeczność forum,

 

posiadam wypowiedzianą już umowę na Univerese+ z najmem mediabox'a do końca stycznia 2015, za co płacę łącznie 64zł (59+5). Interesowałby mnie comfort+, multi+, extra+, 6x C+, HBO na całą długość umowy. W jakiej cenie realnie mogę taki pakiet otrzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam umowę do końca stycznia 2015. Obecnie moje warunki umowy wyglądają tak:

 

ckcsu9oekydu_t.jpg

http://zapodaj.net/c140831afb9fe.jpg.html

 

Chciałbym przy tym pozostać ale zejść nieco w dół z abonamentem. Optymalnie byłoby do 99zł. Dodatkowo zależy mi na wymianie głównego dekodera na WiFi Premiumbox+.

To realne założenia czy raczej nie ma szans na wynegocjowanie takich warunków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szansę i to naert w granicach 70-90 zł. Natomiast nikłe szanse na wymianę dekodera, bo pozbywają się starego sprzętu.

 

Niestety na nowym dekoderze dość mocno mi zależy, bo obecny jest bardzo prądożerny zarówno uruchomiony jak i na standby... W dodatku nie mogę korzystać z netVOD jak i innych internetowych usług, bo w obecnym sprzęcie nie ma wifi.

Kilka dni temu miałem pierwszą propozycję: pozostanie przy obecnym pakiecie za 119zł. Czyli obniżka o 10zł. Kiepsko. Poza tym na pytanie o wymianę dekodera, pani powiedziała, że obecny który mam jest jednym z najlepszych, nie opłaca się go wymieniać i zaczęła mi wciskać jakiś mini router/adapter do podłączenia do sieci :(

 

Wypowiedzenia nie złożyłem i teraz się zastanawiam czy może się na taki krok zdecydować...?

Może warto zakończyć tę obecną umowę i podpisać nową? Przeglądając oferty dla nowych klientów, widzę że za 114,90zł można mieć pakiet "superpremium" + multiroom + dekoder wifi premiumbox+. Miałoby to sens czy nie opłaca się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku takiego podłączenia sprawa się komplikuje, bo ono już zostało wykorzystane w celu podłączenia usługi multiroom. Także trochę lipa :(

No trudno, póki co poczekam na druga ofertę od nc+, bo domyślam się że zaczną coraz częściej telefonować wraz z upływającym okresem umowy. Na pewno napiszę jaką następną propozycję mi przedstawią. Może przyda się ta informacja dla innych użytkowników forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc w skrócie obecnie mój pakiet wygląda tak :

pakiet

Universe+

 

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

HBO

CANAL+ Platinum OP

MULTIROOM STANDARD

History HD

 

płacę 86 zł

 

Teraz chcę wywalczyć pakiet superpremium z multiroomem, i canal+ vod , paczka history za ilę mogę to wywalczyć ?? Umowa kończy mi się wraz z końcem grudnia a oferty które ciągle mi proponują to superpremium za 109 zł lub comfort + z opcją extra i hbo na 7 miesięcy za 89,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...