Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę do końca lutego 2015, kilka dni temu posłałem wypowiedzenie, dziś pierwszy telefon i umowa przedłużona na takich warunkach

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD (moge dobrac w punkcie Sagemcom )

Najem ultraBOX+

Multi+

EXTRA+

HBO

Premium Sport

Premium Film

 

Umowa na 15m-cy, za całość 59,90zł/m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście lepiej wcześniej niż po czasie bo wtedy ceny bez rabatu.

 

Jednak z doświadczenia dość długiego za czasów "enki" wiem że najlepsze oferty sypią się na dwa tygodnie przed zakończeniem umowy :smile: Ponawiam jednak pytanie czy warto atakować o wymianę Mediaboxa na nowego WiFiboxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do tej pory pakiet Silver+ 6xCanal+ 3x Hbo + pace za 69zł.

Plan jest taki by to utrzymać (do dodania za bardzo nic nie ma, bo nie interesują mnie żadne Fboxy,Cinemaxy czy inne Red light) i obnizyć trochę rachunek (59zł?) ale przede wszystkim wymienić dekoder! Albo na media albo na tego nowego wifibox premium

Ktoś tego dokonał osatnio ?

Umowa do końca Stycznia- wypowiedzenie już ponad miesiąc zarejestrowane i póki co cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, niekumata pani yyy, eee, aaa, chciała mi przedłużyć umowę (świąteczna promocja) za 105zł (do tej pory niecałe 80). Odmówiłem, to stwierdziła, że później będę płacił ponad 200zł bo już promocji nie będzie. Odpowiedziałem, że wezmę wobec tego kablówkę, a ona na to, że C+ mają na wyłączność. Ja na to, że kablówka też ma C+, a pani na to: nic mi o tym nie wiadomo, żeby ktoś miał C+ oprócz nc+! Ręce opadają, co roku to samo. Najpierw dzwonią idioci, trzeba wysłać wypowiedzenie, potem zadzwonią w miarę kumaci, albo zapomną o tobie i nic z tego nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łączę się w bólu...

 

do mnie jak zaczęło się wydzwanianie, to powiedziałem, że nie życzę sobie telefonów z ofertami nie zbliżonymi do moich wymagań i na jakiś czas był spokój...

ale z tego co czytam, to absolutnie nie jest regułą, że przestaną...

 

wyjściem jest zakaz korzystania z Twoich danych kontaktowych do celów marketingowych i cofnięcie tego zakazu na 2 tygodnie przed ekspirowaniem wypowiedzianej umowy... (był taki casus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w ramach przedłużenia umowy wziąłem pakiety:

 

Comfort+

EXTRA+

Multi+

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

 

do tego turboBOX+ (podobno nie było media boxów) za 5zł msc (wcześniej miałem ITI5800s z oferty MIX)

 

razem 69zł + 5zł/msc przez dwa lata. Wypowiedzenia nie wysyłałem. Nie wiem czy słabo czy ujdzie :?

 

Ale mniejsza z tym, do rzeczy. Konsultant poradził bym odebrał dekoder w ciągu 14 dni, przy okazji zdając swój dekoder.

 

 

Tak jak pisałem nabyłem go rok temu na Allegro w ofercie MIX, z tego co wiem na własność, więc raczej nie muszę go oddawać?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wpadłeś w problem taki jak i ja ale okazać on się może dla Ciebie zbawienny:)

 

Jak pójdziesz odebrać dekoder to okaże się ze nie możesz bo mając dekoder własnościowy (MIX) nie masz prawa do zmiany go na dekoder wynajmowany:P

 

Ja wtedy zgłosiłem (polecam Facebooka) reklamacje, po 2 dniach oddzwonił Pan z opcją załatwienia sprawy, miał 2 propozycje, żadna nie była dla nie do przyjęcia.

 

-Zostać na starym dekoderze z nowym, wynegocjowanym pakietem plus HBO zamiast na 6 miesięcy to na cała umowę (wynegocjowałem to za 53,3 plus miało być za dekoder 5zl)

 

-Przywrócić wypowiedzenie, zrezygnować ze starej umowy i w styczniu nabyć nową ofertę jako nowy abonent z promocja dla nowych(drogo)

 

Odmówiłem, powiedziałem że żądam tego co wynegocjowałem wiec comfort+, multi+, extra+ premium sport&film , turbobox za 5zl i to w cenie 79,9x19miesiecy i 5 miesięcy gratis (średnio 53,3+5zl za dekoder miesięcznie).

 

Pan powiedział ze nie ma takiej opcji ale oddzwonią do mnie za kilka dni co dalej. Ja powiedziałem ze oczekuje tego co zawarliśmy przy przedłużeniu umowy, inaczej idę do UOKiK.

 

O dziwo po 15 minutach konsultant (ten sam ) oddzwonił do mnie i zaproponował trzecia opcję (przyjęta). Przyznał się do błędu i powiedział ze jedyne co mogą jeszcze zrobić to kończymy umowę od razu czyli końcem listopada (była do końca grudnia) z ich winy wiec bez kar, ja jak najszybciej (był 22listopad) idę do jakiegokolwiek punktu NC+ i podpisuję nowa umowę (obojętne jaki pakiet, wziąłem najtańszy za 39,9) ważne żeby w umowie był dekoder na wynajem (wziąłem fuksem Mediaboxa za 5zl miesięcznie i aktywacja 49zl, jeszcze je mieli).

 

Po powrocie z NC+ napisałem na czacie NC+ na FB info o nowym numerze abonenta i od tej chwili czekali 4 dni na walidacje umowy, po walidacji zadzwonił do mnie konsultant i przedyktował mi na ta nowa umowę stare, wywalczone warunki w tamtej wynegocjowanej cenie, ja na to ze chce jakąś rekompensatę bo musiałem się najeździć, nazałatwiać i coś chce za to dostać. Pan się zgodził bez wahania i dostałem to co mam teraz w opisie, w tej cenie którą wynegocjowałem do starej umowy:) Oplata aktywacyjna 49zl którą zapłaciłem w punkcie została przeksięgowana na konto abonamentowe wiec mam nadpłatę i wszystkie kanały zaczęły śmigać godzinę po telefonie z NC+ z nowa oferta. Stara umowa przestała obowiązywać dokładnie od 1grudnia, znikła z systemu i wszystko jest ok.

 

Trochę sie balem całej operacji ale rozmowy telefoniczne i czat były rejestrowane, wiec ryzyko mniejsze. Teraz widzę ze wszystko działa, potwierdzałem jeszcze kilka dni temu na ogólnej infolinii jakie mam pakiety, jaka cena na ile umowa itp (wszytko się zgadza, umowa do 31 lutego 2016 wiec na 15 miesięcy w tej wynegocjowanej cenie:) )

 

Dodatkowo w punkcie za darmo dostałem antenę sat bo brałem nowa umowę:P

 

Jeśli masz jakieś pytania to wal smiało na PW, mam nadzieję ze pomogłem.

 

PS: Mój ojciec miał taka sama sytuacje ale jemu się nie chciało łazić i bawić więc został na starym dekoderze z pakietami comfort, extra, multi 6xc+ i hbo na cala umowę (15miesiecy) z cena regularna 54,9zl.

 

PS: Szczęście masz takie że jak by byli ogarnięci konsultanci to by nam tego nie zaproponowali i ciągle do końca umowy dostawalibyśmy opcje przedłużenia umowy na starym sprzęcie albo rozwiązania jej, inaczej system nie puszcza:P więc sprawe mamy załatwiona i za 15 miesięcy nie musimy martwić się że znów coś się nie będzie dało bo mamy sprzęt własnościowy.

 

Walcz o swoje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wypowiedzenie złożone miesiąc temu. Od tego czasu cisza, do przedwczoraj...

Obecnie mam Universe+, 6xC+, Najem ultraBOX+ za 59 PLN i od listopada dobrane HBO za 25PLN., czyli kwota za ostatni miesiąc 84 zł

Pan z krakowskiego DUK zaproponował to co mam obecnie za cenę 39,90 na 24 mies. Ponieważ byłem wtedy w trasie i nie mogłem swobodnie rozmawiać poprosiłem o telefon w czwartek. Wcześniej czytając forum wydawało się, że cena powyższa jest zaskakująco niska. Najczęściej pojawiały się kwoty w wysokości od ok. 54 do 59 zł. Czy kwota 39,90 jest realna, czy też należy się tu doszukiwać jakiegoś podstępu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

31 grudnia 2014 kończy mi się po raz któryś umowa w nc+, wcześniej miałem na 12 m-cy, ale teraz podobno minimalny okres to 15 m-cy - prawda to?

 

Aktualnie posiadam Universe+ i płace 48zł + 1zł na netVOD czyli 49zł.

 

Proponują mi to samo średnio za 42,20zł przez 15 miesięcy + FilmBOX na 6 m-cy lub to sam czyli Universe+ z HBO za 49,90zł.

 

Da się coś taniej w tym temacie? Nie wiem czy na chwilę obecną jest to dobra oferta? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...