Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Ircios tak wyszło niektórzy pisali tu o wyprawie na wojnę,okopach....)

 

(śmiech...) mówisz przypadkiem o mnie? Gratulacje wspaniałej oferty, bracie ciężkie wyzwanie mi rzuciłeś, ale podejmuje :jupi: Żartuje, bo ja pójdę w innym kierunku (jeśli zadzwonią) też chce mieć pełną ofertę, ale bez fikołków i VOD w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w NC+ też przeczytają nim zadzwonią

Przykro mi ale się mylisz.

Zdecydowana większość wypowiedzeń, to rzeczywista chęć zakończenia umowy z jakiegoś tam powodu, malutki procent to osoby które zawsze wypowiadają, żeby nie przegapić, i malutki procent to wytrawni gracze z satkuriera, którzy liczą na lepsze warunki.

Gwarantuje Ci, że na 100% konsultant nie przeczyta przed telefonem Twojego wypowiedzenia i zada Ci pytanie co skłoniło Cię do wypowiedzenia. Jedyny wyjątek nastąpi wtedy jeśli Twoje pismo zostanie potraktowane jako reklamacja, to wtedy zadzwonią do Ciebie z reklamacji w odpowiedzi na pismo, ale obstawiam, że tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale się mylisz.

 

Pożyjemy, zobaczymy poinformuje Was, w jakim kierunku to idzie. Za pół roku masz 20zł (jak dożyje :D ), jak twoje słowa się sprawdzą, a ja jestem słowny. Jakby tak mnie potraktowali jak mówisz, będę może w przyszłości wysyłał samo wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca grudnia 2014 wypowiedziana,

 

Oferta: Comfort Extra Multi Sport Film HBO na 15 miesięcy stałą cena 59,90 (wcześniej 64 bez HBO)

 

Negocjacje stanęły na dekoderze ja chciałem Mediabox, konsul dawał tylko i wyłącznie Turboboxa, umowę przyjąłem z adnotacją że do 7 dni zdecyduję się albo na Turbo najem 5 zł/miesiąc albo jednorazowo 99 zł, albo zostaje z moim PACE-m, który delikatnie mówiąc zaczyna mnie irytować, jest wolny czasami się zawiesza, ostatnio nie nagrał mi meczu :P

 

Pytanie co robić, zostać ze starym PACE-m czy za wymieniać na Turboboxa? Zależy mi głównie na niezawodności nagrywarki, i szybkości samego dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca grudnia 2014 wypowiedziana,

 

Oferta: Comfort Extra Multi Sport Film HBO na 15 miesięcy stałą cena 59,90 (wcześniej 64 bez HBO)

 

Negocjacje stanęły na dekoderze ja chciałem Mediabox, konsul dawał tylko i wyłącznie Turboboxa, umowę przyjąłem z adnotacją że do 7 dni zdecyduję się albo na Turbo najem 5 zł/miesiąc albo jednorazowo 99 zł, albo zostaje z moim PACE-m, który delikatnie mówiąc zaczyna mnie irytować, jest wolny czasami się zawiesza, ostatnio nie nagrał mi meczu :P

 

Pytanie co robić, zostać ze starym PACE-m czy za wymieniać na Turboboxa? Zależy mi głównie na niezawodności nagrywarki, i szybkości samego dekodera

Moje negocjacje stanęły w tym samym punkcie ja chciałem Mediaboxa a oni mi wciskali Turboboxa.Powiedziałem że absolutnie nie ma takiej opcji ale ja nie mam karty kameleon więc z innym dekoderem z dyskiem może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Universe+ i wszystkie C+ z Mediaboxem za 64zł (w tym 5zł za Boxa). Zostawiłem w ICA nr telefonu, bo umowa kończy się 02.2015. Dziś zadzwonili, zapytali co oglądam. Powiedziałem, że to co mam mi wystarcza, to dostałem ofertę 79,90 + 5zł za Boxa. Czyli 20zł więcej miesięcznie. Konsul powiedział, że wcześniej miałem mega promocję ze 100% rabatem na C+ i teraz lepiej nie będzie.

 

Niezadowalająca propozycja jest dobrym powodem do złożenia rezygnacji z kontynuowania umowy. Zobaczymy jak się sprawa potoczy. Moje założenie jest takie, że chcę utrzymać to co mam. Na nic droższego lub uboższego w kanały nie zamierzam się zgadzać.

 

Czas start... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tym historycznym sprzętem jakim jest turbo pożeracz prądu. Na mbox nie masz praktycznie szans. Powalcz o Premium boxa. Nowi za free go dostają

ktory to premium box??

https://satkurier.pl/news/108640/now ... umbox.html

A na jakich warunkach mógłbym go dostać? najlepiej wariant optymistyczny i pesymistyczny :)

Tak jak nowy.

@czerstwy. O co Ci chodzi z tą kartą Cameleon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej umowie z internetem Orange? Zastanawiam się, czy nie wziąć dodatkowo tego internetu przy przedłużeniu umowy. 40 GB, pierwszy rok za free, drugi rok za 49.99 zł to chyba dobra oferta. Planuję zakupić tablet, więc internet mobilny przyda mi się jak nic, tylko nie wiem, czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
......bracie ciężkie wyzwanie mi rzuciłeś, ale podejmuje :jupi: Żartuje, bo ja pójdę w innym kierunku (jeśli zadzwonią) też chce mieć pełną ofertę, ale bez fikołków i VOD w rozsądnej cenie.

 

20141202_175136.jpg

 

ICA na TV tak wygląda :jupi:

 

To chyba najlepsiejsza oferta na naszym forum :wink:8)

Najważniejsze że mam święty spokój do 30.09.16..... grubo :D

Dla niewtajemniczonych to była tylko mała "konfiguracja" mojego pakietu ponieważ mam umowę od 1.10.14 do 30.09.16 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej umowie z internetem Orange? Zastanawiam się, czy nie wziąć dodatkowo tego internetu przy przedłużeniu umowy. 40 GB, pierwszy rok za free, drugi rok za 49.99 zł to chyba dobra oferta. Planuję zakupić tablet, więc internet mobilny przyda mi się jak nic, tylko nie wiem, czy warto.

 

Lepiej sprawdź konkurencję z netem mobilnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej umowie z internetem Orange? Zastanawiam się, czy nie wziąć dodatkowo tego internetu przy przedłużeniu umowy. 40 GB, pierwszy rok za free, drugi rok za 49.99 zł to chyba dobra oferta. Planuję zakupić tablet, więc internet mobilny przyda mi się jak nic, tylko nie wiem, czy warto.

 

Lepiej sprawdź konkurencję z netem mobilnym ;)

 

Co konkretnie masz na myśli? Przeglądałem ofertę LTE Plusa i według mnie mniej korzystna, może coś źle sprawdziłem, w Play'u natomiast 25 GB za 30zł lub 49,99zł na nielimitowany internet. W tej ofercie Orange jest jednak rok za free, więc średnia przez 2 lata wychodzi 25zł/msc za 40 GB. Żeby nie rozmywać tematu, bo nie jest on poświęcony LTE, może być priv. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej umowie z internetem Orange? Zastanawiam się, czy nie wziąć dodatkowo tego internetu przy przedłużeniu umowy. 40 GB, pierwszy rok za free, drugi rok za 49.99 zł to chyba dobra oferta. Planuję zakupić tablet, więc internet mobilny przyda mi się jak nic, tylko nie wiem, czy warto.

 

Lepiej sprawdź konkurencję z netem mobilnym ;)

 

Co konkretnie masz na myśli? Przeglądałem ofertę LTE Plusa i według mnie mniej korzystna, może coś źle sprawdziłem, w Play'u natomiast 25 GB za 30zł. Żeby nie rozmywać tematu, bo nie jest on poświęcony LTE, może być priv. ;)

 

To ja sie dolacze jeszcze wole internet stacjonarny, wi fi w calym domu wybralem orange net do 80mb stacjonarny i zeby bylo na temat to tv nc+ do tego znizka na tel. 35zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Konsul powiedział, że wcześniej miałem mega promocję ze 100% rabatem na C+ i teraz lepiej nie będzie.

 

Słyszałem podobny tekst z tym rabatem na C+ od konsultanta. Ale bez wypowiedzenia. Obecnie moje wypowiedzenie złożone 1.12.2014r. widnieje już w systemie i teraz czekam na kontakt (ewentualnie sam zadzwonie). Zobaczymy jak teraz będą wyglądały negocjacje. Do 28.02.2015r. Universe+, 6 x Canal+ za 49zł. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...