Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powinno być wyszczególnione w umowie jaka jest cena za "zaginiony"dekoder. Nie wiem jak jest w przypadku Sagemów ale za Packa chcą oj dużo i dlatego nie dotykam się tego wynalazku. Leży i czeka na zwrot raz już płaciłem za Sagema w CP i od tamtej pory jak słyszę że dekoder na wynajem od operatora to z zasady- dziękuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz 30-40 zł schodzili zobacz ile taki pakiet kosztuje dla nowych.I może twierdzisz że osoba która za to płaciła do tej pory ponad 100 zł nagle dostanie za 44.90 zł.Kto śledzi cały czas to forum to wie doskonale ile osób po fuzji dostało całą paczkę C+ za mniej niż 50 zł a dla ilu było to kompletnie nieosiągalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie rozumiesz tego co wcześniej napisałeś.

Realnie uważam, że Ci którzy płacą obecnie około 60 zł mogą zejść do 44,9 zł. A Ci, którzy teraz płacą 80 mogą zejść do 54 zł. Nie wszystko zależy tylko i wyłącznie od ceny jaką się płaci. NC+ ostatnio pochwaliła się, że straciła 150 tyś abonentów. Dodaj do tego święta i ciśnienie u konsultantów na utrzymanie obecnej bazy abonentów to zobaczysz pole do obniżek cen czego jestem przykładem. Chciałem zrezygnować i nie wiedziałem, że można teraz zejść poniżej 50 zł. A teraz wiem, że mogłem mieć ten pakiet za 39 zł bez extra +. 15 zł taniej, a niby już nie ma z czego schodzić, więc uważam, że jak ktoś teraz płaci 80 zł i się postara to może też zejść w granicach 50 zł za pakiet ! O nowych abonentach nic nie pisałem i generalnie nie mów mi co myślę !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moja umowa to:

- 12 miesięcy

- 59zł

- 3xHBO

- C+ Sport, Family, Family 2

- Universe +

 

Umowa się kończy, złożyłem wypowiedzenie.

Najpierw zaproponowano umowę na 24 miesiące bez HBO, pakiet Sport+ za 69 zł...............................

Następnie Superpremium +, bez Cinemax'u, na 24 miesiące, 12 miesięcy za 59zł, kolejne 12 miesięcy za 79zł.

Nadal negocjuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę (bez składania wypowiedzenia, poprzednia była do końca 02/2015, krakowski nr DUK):

 

comfort+

Multi+

MULTIROOM STANDARD

Premium Sport &Film

Pace pvr 500 GB

Sagemcom

 

Łamaniec ze średnią 62,90 na 15 miesięcy. Wcześniej miałem to samo tylko bez pejsa za 64,90 PLN. Kilka dni przed przedłużeniem wymieniłem sagemcoma na pejsa, co okazało się lepszą pozycją wyjściową (tak myślę) bo teraz mam tego pejsa za 0 PLN i gość dorzucił sagemcoma też za 0 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę (bez składania wypowiedzenia, poprzednia była do końca 02/2015, krakowski nr DUK):

 

comfort+

Multi+

MULTIROOM STANDARD

Premium Sport &Film

Pace pvr 500 GB

Sagemcom

 

Łamaniec ze średnią 62,90 na 15 miesięcy. Wcześniej miałem to samo tylko bez pejsa za 64,90 PLN. Kilka dni przed przedłużeniem wymieniłem sagemcoma na pejsa, co okazało się lepszą pozycją wyjściową (tak myślę) bo teraz mam tego pejsa za 0 PLN i gość dorzucił sagemcoma też za 0 PLN

 

Jeśli nie ma w tym pakietu Ekstra to słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do marca 2015 czy jeżeli wysłałbym już teraz wypowiedzenie mam szansę na jakieś telefony z DUK? Czy dopiero na 1-2 miesiące przed końcem umowy?

 

Obecny pakiet to:

 

za 49 zł wszystko oprócz wiadomo HBO i innych a la carte typu History itp;

6x Canal+;

Mediabox z dzierżawą 5 zł miesięcznie.

 

Za dużo nie wymagam. Chciałbym utrzymać to co mam. Czy warto starać się o wymianę Mediaboxa na najnowszego "WiFi"? Pomijając różnicę w specyfikacji jak oceniana jest ogólna praca dekodera, jakość obrazu i dźwięku czy jest lepsza niż na Mediaboxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to reguły kiedy do ciebie zadzwonią.Ale możesz sam spróbować.Choć na cuda bym nie liczył jak do końca umowy 4 miesiące.Ja np.Wypowiedzenie złożyłem 21 pażdziernika i nikt do mnie nie dzwonił a dzwonili np do abonentów co mają umowę do końca lutego(moja do końca stycznia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...