Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam społeczność forum,

 

posiadam wypowiedzianą już umowę na Univerese+ z najmem mediabox'a do końca stycznia 2015, za co płacę łącznie 64zł (59+5). Interesowałby mnie comfort+, multi+, extra+, 6x C+, HBO na całą długość umowy. W jakiej cenie realnie mogę taki pakiet otrzymać?

 

Realnie to dostałem to za 59.90 na 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam społeczność forum,

 

posiadam wypowiedzianą już umowę na Univerese+ z najmem mediabox'a do końca stycznia 2015, za co płacę łącznie 64zł (59+5). Interesowałby mnie comfort+, multi+, extra+, 6x C+, HBO na całą długość umowy. W jakiej cenie realnie mogę taki pakiet otrzymać?

 

Realnie to dostałem to za 59.90 na 15 miesięcy.

 

Przy którym tel. te warunki kolega wynegocjował ? :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez gldfish » wczoraj, o 18:51

 

Obecnie mam Universe+ i wszystkie C+ z Mediaboxem za 64zł (w tym 5zł za Boxa). Zostawiłem w ICA nr telefonu, bo umowa kończy się 02.2015. Dziś zadzwonili, zapytali co oglądam. Powiedziałem, że to co mam mi wystarcza, to dostałem ofertę 79,90 + 5zł za Boxa. Czyli 20zł więcej miesięcznie. Konsul powiedział, że wcześniej miałem mega promocję ze 100% rabatem na C+ i teraz lepiej nie będzie.

 

Niezadowalająca propozycja jest dobrym powodem do złożenia rezygnacji z kontynuowania umowy. Zobaczymy jak się sprawa potoczy. Moje założenie jest takie, że chcę utrzymać to co mam. Na nic droższego lub uboższego w kanały nie zamierzam się zgadzać.

 

Czas start... :)

 

Nie zdążyłem wysłać rezygnacji a dziś znów dzwonili, chyba przez pomyłkę. Tym razem propozycja 15,90 przez 6msc + 79,90 przez 18msc. To średnio daje 64zł tak jak mam. Ale daje też 24msc umowy, co niespecjalnie mi się podoba. Łamańców też nie bardzo lubię. Chyba jednak podziękuję i poczekam.

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam społeczność forum,

 

posiadam wypowiedzianą już umowę na Univerese+ z najmem mediabox'a do końca stycznia 2015, za co płacę łącznie 64zł (59+5). Interesowałby mnie comfort+, multi+, extra+, 6x C+, HBO na całą długość umowy. W jakiej cenie realnie mogę taki pakiet otrzymać?

 

Realnie to dostałem to za 59.90 na 15 miesięcy.

 

Przy którym tel. te warunki kolega wynegocjował ? :brawo:

 

Pierwszy telefon z DUK Kraków przedwczoraj. Poprzednia umowa była do końca Stycznia 2015r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca stycznia 2015, dziś do mnie dzwonili z nową propozycją i się załamałem tym co chcą mi wcisnąć. Mam obecnie umowę na 12 miesięcy z pakietem 3xHBO i Canal+ Sport, Family i Family2 + multiroom standard i dzierżawa dekodera. Wychodzi 59zł+10zł+5zł =74zł. Konsultantka zaproponowała mi umowę na 24 miesiące, zamiast 3xHBO chcą dać 3xCanal+ (Canal+, Film i Film2) i uwaga, przez 12 miesięcy za 84,90, na następne 12 miesięcy za 94,90zł. Podsumowując dwa razy dłuższa umowa, zamiast pakietu HBO pakiet Canal+, przez 12 miesięcy drożej o 10zł, przez następne 12 miesięcy drożej o 20zł. Powiedziałem jej, że to nie do przyjęcia. Co dalej czynić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja miałem umowę do końca października a wypowiedzenie w "aps" złożyłem w sierpniu ,dla mnie było warto ...

ps.czasami pisząc posty niektórzy chcieli by "złoty środek" a tak nie ma ...

wypowiedzenie można złożyć nawet 3 miesiące przed końcem umowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...