Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przedłużyłem umowę - wystarczył jeden telefon do centrum obsługi klienta z pytaniem kiedy moge złożyć wypowiedzenie.

Wiem, że szału nie ma, ale to jest to co chciałem:

- miałem - pakiet Universe+ bez żadnych dodatkowych kanałów za 59zł/msc,

- mam - comfort+/multi+/extra+/pemium sport&film/hbo(na 6msc za 0zł) i canal+ vod (0zl/24msc) - umowa na 24msc,łamaniec 6msc za 0zl i 18msc za 79,90zł (czyli średnio niecałe 60zł/msc).

Konsultantka bardzo miła i nie naciskała na przedłużenie. Na początku oferta łamaniec 49,90zł/6msc potem 79,90zł/18msc udało się zejść jw.

Pozdrawiam i dziękuję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W lutym kończy mi się umowa, wysyłać już wypowiedzenie?

2. Aktualnie mam pakiet Silver i paczkę c+ za 70 zł, ile mogę zbić za to ?

 

zrób tak jak ja - zadzwoń do centrum obsługi klienta i dopytaj kiedy możesz wysłać wypowiedzenie, na 100% zapytają czy mogą Ci przedstawić ofertę i negocjuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W lutym kończy mi się umowa, wysyłać już wypowiedzenie?

2. Aktualnie mam pakiet Silver i paczkę c+ za 70 zł, ile mogę zbić za to ?

 

zrób tak jak ja - zadzwoń do centrum obsługi klienta i dopytaj kiedy możesz wysłać wypowiedzenie, na 100% zapytają czy mogą Ci przedstawić ofertę i negocjuj :)

Nic nie dostanie dobrego. Nie ma sensu teraz dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie przedłużyłem umowę na 15 miesięcy bez łamańca za 59,90 za COMFORT + ,MULTI +, EXTRA +, SPORT&FILM (6xC+) , HBO (3xHBO), HISTORY HD gratis.

Umowę miałem do końca stycznia 2015 za to wszystko do tej pory płaciłem 69 zł plus History HD ZA 1,99 ocywiście wypowiedzenie złożone.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek dostałem ofertę na 69,99 na to samo co miałem (Uniwers, 6xC+, MR 2 karty cameleon i 2x PACE) ale umówiłem się na telefon wieczorem. Konsultant nie zadzwonił. Dziś zadzwoniłem i trafiłem na nerwową i nie miłą konsultatnkę która w sumie o[beep]yła mnie jak jej powiedziałem jaką ofertę miałem i ona stwierdziła że mniej niż 79zł nie dostanę.

Czekać na ruch od nich ? czy próbować dzwonić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...