Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam obecnie umowę przedłużoną od 1 czerwca,lecz od kilku dni mam telefony z nr 158304246,chcą mi wcisnąć jakiś dekoder hd,bo ja niby mam jakiś stary dekoder.Wymieniłem babce ,że mam pace 500gb pvr i swój ferguson,o co niby tu chodzi....,ktoś wie,niby 2 dekoder był by za free.

Pytanie 2 ,czy mając taki pakiet,idzie jakoś ugrać hbo do końca umowy,bo obecnie mam tylko do końca grudnia,proszę o odp.

 

Comfort+

CINEMAX

HBO

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuzszej przerwie,czas sie "uaktywnic" bo wypowiedzenie poszło i zaczna sie przepychanki z NC+,jak co roku czy półtora zresztą.Mam wielka prosbe do zorientowanych i siedzacych w temacie na biezaco,za ile mozna dostac max za to co mam w podpisie? Nie zalezy mi na Redlihgt

 

przy cenie obecnej 64 zł jaką płacisz, .... bez wygibasów, powinieneś bez problemów zejść na w łamańcu 53,27 zł.

Po co brać wygibasy .... to już nie rozumiem .... bo tyle tego w sieci. :>

pozdro. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się osiągnąć cel. Bardzo szybko. Umowa do końca października. Obecnie posiadałem skromny Universe bez C+ (49 zł).

Pierwsza oferta: dorzucają HistoryHD i rachunek wyższy o ok. 2 zł.

Dzisiaj drugi telefon: Obecny pakiet + paczka C+ w łamańcu za 53 zł z groszami na 15 miesięcy (do końca stycznia 2016). Pytam o HBO, a właściwie mówię kobiecinie, że jak da HBO na pół roku to możemy się dogadać. Prosiła poczekać kilka chwil po czym udało się. Myślałem, że skoro nie miałem C+ to tak łatwo się nie uda. A tu: raptem druga rozmowa (z warszawskiego numeru) i za dopłatą rzędu 4,50 zł otrzymuję 6 x C+ i półrocze z HBO. Super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Moja oferta wygląda następująco:

CANAL+ Silver

MULTIROOM STANDARD

Najem PVR (Multiroom)

HBO

Kanały CANAL+ Film i Premiere

Najem ultraBOX+

 

po ludzku są to wszystkie pakiety nie-premium, 6xC+, 3xHBO, Multiroom na Cameleonach. Dekodery to Pace 500GB w obu przypadkach. Płacę 64 zł.

 

Teraz tak kombinuję i używając obecnych nazw to będzie:

Comfort+; Extra+; Sport & Film+ (czyli 6xC+); HBO; MR (zauważyłem że wszyscy błędnie podajecie oddzielnie jakieś Multi+; kanały własne typu NSport+ czy Kuchnia+ itd są w pakiecie Extra+).

 

Interesuje mnie oferta ze stałą ceną i chciałbym zapytać czy komuś udało się to wyłapać za mniej niż 64zł? Gdzieś ktoś pisał że ma za 54.90 zł i 59,90 zł ale nie wiem czy były to oferty łamane typu 12x 49,90+ 12x 79,90 (gdzie wychodzi 64,90zł- widziałem że ktoś pisał o takiej ofercie) itp.

Oferta 4x0+11+79,90 i inne łamane mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma się rację to się ma, tak to wygląda. Fakty pozostają faktami, nawet jeśli 999 osób mówi "tak" a tylko jedna mówi "owak". Swoją wiedzę czerpię stąd:

http://ncplus.pl/sklep/oferta/comfortplus-extraplus

 

Być może w niektórych wariantach wcześniej był to oddzielny pakiet- obecnie najwidoczniej nie jest.

Bardzo dziękuję Panie/Pani xxl_mercos za rozwijanie dyskusji w najważniejszym jej kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Canal + Silver oraz KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE (czyli 6xC+) za 64 zł miesięcznie, bez multiroom i z dekoderem Sagecom.

 

Umowa do końca października, wypowiedzenie wysłane. Kilka dni temu pierwsza oferta, pisałem jaka w tym temacie, teraz nie pamiętam, ale kiepska.

 

Wczoraj zaoferowali wszystko to co mam za 64,90 zł na 2 lata (niby rok 59,90, a drugi 69,90, ale mogę płacić cały czas stałą cenę 64,90), do tego multiroom na którym mi zależy za darmo i opłata aktywacyjna za jeden dekoder w wysokości 99 zł, drugi gratis, HBO na pół roku za darmo i VOD na 24 miesiące za darmo.

 

Dziś mają dzwonić, żeby potwierdzić, spróbuję jeszcze Adventure za darmo złapać. Wiadomo, że można taniej ale mnie taka oferta satysfakcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum bez hbo i cinemax i innych dodatków. Teraz płacę 99,00, umowa do końca października. Negocjacje idą bardzo ciężko. ostatnia propozycja to oferta łamana ze średnią 79,00 za to co mam lub z hbo i cinemax za 99,00. odmówiłem i czekam dalej. Trochę mnie męczą te negocjacje bo widzę, że nie chcą zejść z ceny przy platinum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum bez hbo i cinemax i innych dodatków. Teraz płacę 99,00, umowa do końca października. Negocjacje idą bardzo ciężko. ostatnia propozycja to oferta łamana ze średnią 79,00 za to co mam lub z hbo i cinemax za 99,00. odmówiłem i czekam dalej. Trochę mnie męczą te negocjacje bo widzę, że nie chcą zejść z ceny przy platinum.

 

Mi dzisiaj proponowali GOLD + HBO + Cinemax + Filmbox za 99,99zł/mc w umowie na dwa lata - podziękowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Aktualnie mam pakiet Universe za 45 zł miesięcznie (średnio).

 

Koniec umowy z końcem stycznia 2015. Wypowiedzenie wysłane i już doręczone (w tym tygodniu),

 

Orientuje się ktoś, co można uzyskać? W sumie interesuje mnie to co teraz mam, ale w lepszej cenie.

 

Ponieważ mam telefon w Plusie mam propozycję rabatu 50% na Cyfrowy Polsat - czyli Familijny MAX GD ze sportem za ok 30 zł.

 

Jak myślicie, NC+ zaproponuje coś konkurencyjnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po powstaniu nc+ ciężko było u nich z notowaniem, z tego co czytałem tutaj dużo osób się skarżyło na to, że poprzednie propozycje nie nawiązywały do poprzednich rozmów. Podobne wrażenie miałem negocjując przedłużenie umowy jeszcze w Cyfrze w 2012 roku. Teraz jednak miałem wrażenie, że odwołują się do wcześniejszych rozmów i podobne wrażenie mam czytając tutaj relacje innych użytkowników. Wcześniej też pewnie coś notowali, bo jak zaraz po powstaniu nc+ zaczęli wysyłać listy abonentom n to miały one różne wersje i numer, który podobno oznaczał stopień "cwaniactwa" abonenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...