Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 1 telefon z ich strony. Umowa do 31.10.2014, wypowiedziana.

 

Do tej pory

Universe

6xC+

HBO z HBO GO

multiroom 2xCameleon

Pace PVR

64,90

 

Nowa propozycja

Umowa 24 m-ce

Comfort

Multi+

Extra

6xC+

HBO, zapomniałem spytać o HBO GO

multiroom 2xCameleon

Pace PVR

całość 6x0/18x79,90 śr. 59,93

 

Ofertę przyjąłem, udało się po pierwszym telefonie. Jestem zadowolony bo mam spokój na najbliższe 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I znowu przedłużyłem umowę.

Comfort+

Multi+

Extra+

6xc+

Multiroom 2xKameleon

najem Pace

Łamaniec 5*0 + 10*79,90. HBO na 5m za 0zł. Już wszystko działa więc HBO tak jakby na 6m. Myślałem że zadzwonią do mnie z DUK krakowskiego bo dają lepsze oferty (i zadzwonili ale nie byli chętni do rozmów). Wczoraj telefon w W-wy. Dzień na zastanowienie (bardziej dla przyzwoitości negocjacji) i dziś potwierdzenie warunków. Mogłem sie upierać na HBO na pełny okres, ale przed wysłaniem wypowiedzenia założyłem sobie taką ofertę i ją dostałem, więc nie chciało mi się czekać do końca umowy i mam SPOKÓJ. Nara. Do zobaczyska w 2016 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny telefon z DUK ....

nie przyjąłem.

 

Pierwszy błąd w negocjacjach cenowych. Po co pokazałeś im zainteresowanie produktem?

Wiedzą już że jesteś zainteresowany i nie nie zejdą odpowiednio nisko.

 

Nie do końca pokazałem, najpierw powiedziałem ze mam znacznie tańsze alternatywy i ze specjalnie mi nie zależy, jak pytał co mam/chce mieć - powiedziałem ze wszytko, niemniej jednak dałem jasno do zrozumienia ze klienta premium nie traktuje się taka ceną i że podtrzymuje wypowiedzenie bo mi nie zależy na nc+ - mam gdzie pójśc.

I bardzo dobrze zrobiłeś. :brawo: Zwłaszcza podoba mi się zdanie "(...)mi nie zależy na nc+ - mam gdzie pójść(...)". :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj aneksowalem

pakiet

Comfort+

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

Cinemax

Filmbox

Redlight HD

netVOD+ konto podstawowe

MULTIROOM STANDARD

Multi+

EXTRA+ HB ITI

HBO

History HD

SunDance HD

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

VOD+ Seriale+

Adventure TV HD

Na 24 miesiące za 99.90zl po telefonie z mojej strony taniej niż miałem dodatkowo z Adventure HD. Może dało by się jeszcze troszkę niżej ale jak dla mnie oferta dobra tym bardziej że nie musiałem konsulowi tłumaczyć zbyt wiele sam wyszedł z taką propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie pakiet z Canal+ Family i Family 2 oraz Sport płacę 79zł. Zaproponowali mi umowę na rok z HBO na pół roku 89.90zł Podziękowałem dążę do pozostania przy mojej obecnej opcji do około 59zł

Ta propozycja tylko do odrzucenia. ... I po co ci HBO ?

- Płaciłem za "Gould" 79 zł więc te same programy, - 58,60 zł w łamańcu to jest minimum ! 4x0 zł + 11x79zł -

Ja nadal czekam grzecznie na odpowiedź z nc+ ... czy to będzie 53,27 zł/mc, ... czy 58,60 zł/mc, cóż oni zrobią ?, czy umowa pisemna jest bardziej ważna od ustnej ? .. .... bo mam dwie różne umowy na piśmie.

a jeden dekoder ....czekam do 25 października. .. czyli 30 dni. :read:

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konczy mi sie umowa, mam Universe+ z Premium Family i Sport + HBO za 59 zl + 5 zl za mediaboxa (promocja swiateczna 2013) , chce zostac na jakis ciekawych warunkach, na co moge liczyc ?

dzwonilem, nic ciekawego nie zaproponowali, proponowali jeszcze czekac z przedluzeniem lub z rezygnacja, bo pewnie bedzie lepsza propozycja

widze, ze wiekszosc jednak wysyla wypowiedzenia i czeka na telefon z Krakowa, warto ryzykowac?

 

na co moge liczyc? zalezy mi na utrzymaniu pakietu a chce jeszcze 3x c+film, multiroom, vod, history hd, moge troszke doplacic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc,

 

Moja Mama płaciła do tej pory

 

 

SKŁADNIKI OPŁATY ABONAMENTOWEJ CENA RABAT SUMA

■ CANAL+ Silver 109,00 -40,00 69,00

■ HBO 25,00 -25,00 0,00

■ Kanały CANAL+ Film&Premiere 40,00 -40 00

 

Okres rozliczeniowy do każdego 18 dnia miesiąca a faktura wystawiana każdego 3 dnia miesiaca.

 

Nagle przyszła faktura, która nie uwzględnia rabatów-zapewne skończył się okres promocji a nie było niestety żadnego telefonu ze strony NC+

 

SKŁADNIKI OPŁATY ABONAMENTOWEJ CENA RABAT SUMA

■ CANAL+ Silver 109,00 0,00 109,00

■ HBO 25,00 0,00 25,00

■ Kanały CANAL+ Film&Premiere 40,00 0,00 40,00

 

Przygotowałem już standardowo pismo z rezygnacją i mam dwa pytania do Was:

 

1.Czy mogę pismo złożyć za Mamę?Podpisane oczywiście przez nią.

 

2.Co w cenie 70-80zł można w tej chwili wycegocjować od NC+? Nie trzeba nowego dekodera ani usług typu HBO GO itd itp.

 

Bardzo Was proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JejoX, możesz wysłać pismo pocztą, niestety obowiązuje Cię już 3-miesięczny okres wypowiedzenia. Na razie pewnie będą Ci wciskać podobny pakiet za powiedzmy 99 złotych, jak chcesz ugrać mniej to musisz poczekać do końca umowy, czyli zapłacić 3 takie rachunki, sam sobie policz, czy Ci się to opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przedłużyłem umowę na 15 miesięcy 5*0 + 10*79.90 średnia 53.27 do tej pory płaciłem 64 zł. za to samo

comfort +

extra+

multi+

6*C+

2 karty cameleon

pace 500 gb

dodatkowo HBO 5 miesięcy

filmbox 5 miesięcy

umowa do końca pażdziernika tel. z W-wy z działu utrzymania klienta i dlatego muszę sam zrezygnować z dodatkowych kanałów bo oni nie mają możliwości na automatyczne wyłączenie po 5 miesiącach. konsultantka była bardzo miła i konkretna, myślę, że to jest dobra oferta mam to co chciałem za mniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konczy mi sie umowa, mam Universe+ z Premium Family i Sport + HBO za 59 zl + 5 zl za mediaboxa (promocja swiateczna 2013) , chce zostac na jakis ciekawych warunkach, na co moge liczyc ?

dzwonilem, nic ciekawego nie zaproponowali, proponowali jeszcze czekac z przedluzeniem lub z rezygnacja, bo pewnie bedzie lepsza propozycja

widze, ze wiekszosc jednak wysyla wypowiedzenia i czeka na telefon z Krakowa, warto ryzykowac?

 

na co moge liczyc? zalezy mi na utrzymaniu pakietu a chce jeszcze 3x c+film, multiroom, vod, history hd, moge troszke doplacic ;)

No ja mam dokładnie ten sam pakiet za 59 tylko z ADB Box+ za 0

Interesuje mnie +- utrzymanie podobnej ceny i dobranie 3xC+film oraz Mediaboxa jako dekoder główny do miltiroomu standard czyli:

Comfort,multi,extra+

6xC+

HBO

Multiroom ADB Mediabox + Box+

Założyłem że te 3 C+ film powinienem wysępic ;) i dopłacać 5pln do Mediaboxa no i oczywiście aktywacja 0 ;) czyli za ten pakiet z tym sprzętem chciałbym płacic 64pln ,taką oferte brałbym dzisiaj i na 2 lata. czy mi się uda to nie wiem bo nie widziałem tu na forum kogos kto by miał dokładnie taki zestaw . Umowa do końca grudnia więc narazie spokojnie czekam i w listopadzie wysyłam wypowiedzenie mając podglad na nowe oferty świąteczne bo byc może w razie niepowodzenia z konsultantem obecna umowa wygasnie a wezmę cos nowego ,zobaczymy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj aneksowalem
pakiet

Comfort+

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

Cinemax

Filmbox

Redlight HD

netVOD+ konto podstawowe

MULTIROOM STANDARD

Multi+

EXTRA+ HB ITI

HBO

History HD

SunDance HD

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

VOD+ Seriale+

Adventure TV HD

 

Ja poluje na to samo ale zamiast multiroom chcę hbogo czekam tel w piątek zobaczymy co zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JejoX, możesz wysłać pismo pocztą, niestety obowiązuje Cię już 3-miesięczny okres wypowiedzenia. Na razie pewnie będą Ci wciskać podobny pakiet za powiedzmy 99 złotych, jak chcesz ugrać mniej to musisz poczekać do końca umowy, czyli zapłacić 3 takie rachunki, sam sobie policz, czy Ci się to opłaca.

 

3 miesiące??? no chyba ich po....Jak skończyła mi sie pierwotna umowa to nadal 3 miesiące wypowiedzenia???

 

HBO i CANAL+ Film& Premiere to chyba opcja dodatkowa wiec moge ja ja chyba normalnie wylaczyc i do konca umowy placic te 109 za sam silver?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie skończyła mi się umowa i automatycznie dostałem dużo wyższy rachunek z 96zł na 169zł. Chcę przedłużyć umowę ale nie zależy mi na NC+ mam pakiet Canal+ Film Premiere Silver + Multiroom standard. Co można ugrać ? Słyszałem że ludzie wynegocjowali po 59 te pakiety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to. .. bo to też się Ciebie tyczy. Zapomnij teraz o tak niskiej opłacie. Ze 169 nie zjadą Ci tyle, ale na 100 możesz liczyć.

 

 

@JejoX

Ich nie poje....o. Regulamin przysłali pewnie, ale po co czytać. Jak się nie pilnuje terminów to tak jest. 3 miesiące. Jeśli dziś złożysz wypowiedzenie, umowa kończyć Ci się będzie z dniem 31.01.2015r. ;) . Oczywiście ofertę możesz dostać nawet dziś po wysłaniu wypowiedzenia w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o tym że kończy mi się umowa i jej nie wypowiedziałem a z drugiej strony NC+ powinno informować że umowa wygasa lub w ICA podać do kiedy ma się umowę. Rozmawiałem z kumplem ma ten sam pakiet przy przedłużaniu zeszli mu 20zł czyli płaci teraz 76zł tego będę się trzymał zobaczymy czy się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo płacił koło 100 i wysłał pewnie w odpowiednim czasie papier. Ty płacisz 169. Myślisz, że 100 Ci zejdą? Zobaczymy. Ja myślę, że zostaniesz w tych granicach co płaciłeś.

 

@ cammerio

Oczywiście, że jest taka możliwość. Aktywacja jednorazowa 199 lub 49 z dzirżawą miesięczną 5 lub 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...