Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory:

Silver + (6xC+)

Muliroom 2 karty

SAGEM

69zl/m

Dzisiaj przedłużenie:

Comfort +

Multi+

Extra+

HBO x3

Multiroom 2 karty

Sagem

12x49.90 i 12x79.90 ...albo średnia 64.90

 

Wczesniej propozycje ze średnia 59 zł ale bez HBO ..też mi mówili że jak nie miałem wcześniej HBO to teraz też nie mogą mi dać w takiej cenie...jak widać jednak można :)

Dzisiaj tel od bardzo konkretnego konsula...zapytał co chce za ile i na ile...byłem dobrze przygotowany wiec rozmowa poszła gładko i spokojnie....może i jeszcze bym coś ugrał ale po pierwsze męczą mnie takie tel i negocjacje a po drugie z uwagi na to ze mam 2 karty to płace tylko połowę tego co wynegocjowałem..wiadomo o co chodzi :)

No to następne negocjacje za 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to. .. bo to też się Ciebie tyczy. Zapomnij teraz o tak niskiej opłacie. Ze 169 nie zjadą Ci tyle, ale na 100 możesz liczyć.

 

 

@JejoX

Ich nie poje....o. Regulamin przysłali pewnie, ale po co czytać. Jak się nie pilnuje terminów to tak jest. 3 miesiące. Jeśli dziś złożysz wypowiedzenie, umowa kończyć Ci się będzie z dniem 31.01.2015r. ;) . Oczywiście ofertę możesz dostać nawet dziś po wysłaniu wypowiedzenia w APS.

 

To zapłacę-ale nigdy więcej do nc+ nie wróce.Mam 3 umowy w Polsacie i chętnie przeniose i tą. Szkoda tylko ze na koniec tak pospolitego Kowalskiego :censored: .

 

Da sie to wypowiedzenie wyslac e-mailem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety przegapilem wypowiedzenie umowy. Mialem CANAL+Optimum HD , HBO HD, HD Optimum Promo, multiroom, wynajety dekoder HD PVR. Umowa na 18 miesiecy za 84,90zl (pierwsze 7 miesiecy za 65zl). Podskoczylo do 180,27. Ten wyzszy o prawie 100zl rachunek bede placil przez 4 miesiace.

I teraz moje pytanie: czy w sytuacji jakiej jestem zgodza sie na taki np wariant: umowa 24m, Comfort+Extra, Multi, 6xC+, HBO za 6x0+18x79,9, czyli srednio 59,93. Lub jakas inna oferte w tym stylu. Moje argumenty sa dosc silne, poniewaz jestem klientem ktory tv prawie nie oglada (oprocz tvn24 i tvn24bis). Nie intersuja mnie kanaly filmowe (nic tam dla mnie nie ma) ani sportowe. Cyfre mialem ze wzgledu na dzieci. Jednak mlodsze woli juz grac niz ogladac tv, a strasze slucha tylko 4fun, ktore jest darmowe. W przypadku, gdy nc+ nie zgodzi sie na moje warunki, to sie z nimi rozstane. W tej chwili duzo ciekawiej wyglada dla mnie oferta CP. Jestem abonentem PLUSa, wiec mialbym rabat 50%. Juz w pakiecie za 9,90 mam wszystko co mnie interesuje. A najdrozszy pakiet z multiroomem mam przy umowie na 24m za mniej niz 50PLN. I jeszcze przez pol roku mam to za darmo. I to wszystko bez zadnych negocjacji, czego w Cyfrze zawsze nie znosilem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon z nc+ pani twierdziła ze to dział utrzymania klienta ;) numer224612403

kolejna beznadziejna oferta 109,90

Superpremium -

w tym multi+

extra+

comfort+

premium sport i film

canal+- wszytkie

hbo - wszystkie

cinemax-wszystkie

c+vod

vod SERIALE - za darmo cały okres trwania umowy

filmbox - 6 miesiecy za darmo

netvod - odpłatnie

prapremiery - tego już podobno nie ma

hbo go - odpłatnie

history hd - odłatnie

sundance hd - odpłatnie

redlight hd - odpłatnie

multiroom - zaznaczyłem że nie wymagam, ale to i tak nic nie dało

 

pójdę dziś złożyć wypowiedzenie może się coś zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubek1984: bez wypowiedzenia złożonego i zatwierdzonego w systemie nawet nie powinieneś rozmawiać o ofertach przedłużeniowych bo to jedynie strata czasu i niepotrzebne nerwy.

 

@jelitwypatrosz: wątpliwe aby z sumy 180 zł zeszli na 59 zł- za duża różnica. Jak złożysz rezygnacje, to zapewne będą dzwonic z różnymi mniej lub bardziej dennymi propozycjami. MOŻE bedzie ofertan na 80 zł jak miałeś do tej pory- tego nie wiemy. ALE możesz spróbować poczekać do ostatniego dnia umowy, wcześniej odrzucając wszystkie oferty po kolei jak leci, i samemu zadzwonić do DUK ostatniego dnia. Powiesz że ktoś dzwonił z tego numeru do Ciebie, i oddzwaniasz. Zapewne kulturalnie zapytają co mogą zrobić abyś pozostał ich klientem i jakiej oferty oczekujesz- przedstawisz swoje oczekiwania i powinno sie udać zejść na 60zł. Oczywiście pewności nigdy nie ma, ale warto spróbować skoro masz możliwość odejść do CP a 3 mce wypowiedzenia i tak musisz opłacić w nc+. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

i kolejny telefon od DUK, i propozycja po konsultacji z kierownikiem

 

FULL EXTRA (niby wszystko co jest dostepne) + 2x multiroom 179,99

 

Mowie gosciowi ze FULL EXTRA w opcji z erotyka w zeszlym roku byl sprzedawany w promocji za 109zl, jak sie doliczy te dodatkowe tresci typu HBO GO, multiroom po 10zl, to i tak wychodzi kolo 170zl - wiec rzaden szal ta oferta, to jest warte mniej, ma dzwonic w poniedzialek jak sie zastanowie...

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mialbym zostac, to interesuje mnie mniej wiecej to co mam w tej chwili, za kwote nie wyzsza niz do tej pory. Jesli nie zgodza sie na to od razu (tj w tym miesiacu), to ja z z nimi nie bede juz negocjowal. Przechodze do Polsatu. U nich te nadplacone 400zl odrobie w 8 miesiecy (przy najwyzszym pakiecie), a pozniej bede placil stosunkowo (w porownaniu do nc+) niskie rachunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwią przedłużyłem umowę, do tej pory miałem Universe+ 6C+. Chciałem to samo i konsultant mi zaproponował łamańca 4x0 11x79,90 czyli średnia 58,59 i dodatkowo HBO na 6mc gratis.Zgodziłem się bo nie mam ostatnio czasu się wykłucać i tak wyszło 1,5zl taniej na miesiąc niż miałem do tej pory. Wszedłem na ICA a tam w kładowych pakietu brak opcji Extra+ tylko Comfort i Canale,Hbo. Myślę zadzwonie i się upewnie czy aby wszystko ok, więc zadzwoniłem i inny konsultant zapewnił mnie że Extra+ będzie tylko oni tak zaznaczją Comfort+ ale za to zauważył jedną niezgodność....HBO mam na 4mc a nie na 6mc. Pytanie czy w ICA faktycznie przy tych pakietach nie pokazuje extra+ i co zrobic z HBO,reklamacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kolejna oferta :) dzwonia raz za razem

 

Tym razem pakiet "full", bez erotyki, bez davinci, nationale geo, dzieci, kino swiat

149,99 + 10 +5 (multiroom) = 164,9

 

ciekawe jak to sie ma do wczesniej proponowanego FULL EXTRA (niby wszystko co jest dostepne) + 2x multiroom 179,99

 

gdyz dowiedzialem sie podczas tej rozmowy ze FULL EXTRA nie zawiera 100% oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam obecnie posiadam pakiet prestige za który płaciłem 133zł i i dekoder do użytku za zero złotych. umowa była do końca września proponowane stawki za to samo 179zł potem 149 i ostatnia oferta 139 wysłałem wypowiedzenie troche za pózno i rachunek za ten miesiąc to 219zł . chciałem spytać czy mam szanse ugrać to samo co mam za kwote maks 89zł? czy to realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślałem że prędzej 99zł będzie bardziej realne ale spróbuje ugrać za mniej. Gdyby nie piłka w nc+ to już dawno bym był w CP bo u nich najdroższy pakiet to 89zł i do tego 6mies za free. a tu niesamowite oferty za 139 i jeszcze wmawia mi że nowy klient za to samo płaciłby 200zł paranoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piłka jest ważna ale jestem skłonny za ten sam pakiet maksymalnie płacic 100 zł i ani grosza więcej umowa na 24 M dekoder dalej 0 zł za użytkowanie nie chce multiroomu ani dodatkowego dekodera. dlatego jestem ciekaw ile jestem w stanie zejsc z kwoty 133zł. najwyżej zapłace te 219 i się rozejdziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges

gdzieś czytałem że komuś się umowa kończyła np w marcu to już w grudniu wysłał wypowiedzenie przyjęli mu i negocjował przedłużenie to jest w ogóle możliwe?

mi się kończy 31.01 czyli że ja wysyłam 2 stycznia. A miesiąc bądź 2 chce wyłączyć 1-2 kanały bonusowe by mi cena spadła

 

....ja tak miałem, negocjuje 3 miesiące wcześniej, wypowiedzenie wysyłam 3 miesiące przed końcem umowy, staram się raczej sam dzwonić, czasami nawet można przedłużyć na ciekawych warunkach 3 miesiące wcześniej nawet bez wypowiedzenia ale trzeba trafić na konkretną osobę w DUK, obecnie jednak Cyfrowy Polsat w programie SmartDom proponuje mi za 44 zł pełny pakiet (mam telefon w plusie), więc ciężko będzie mi wynegocjować pełną ofertę NC+ (bez canal+) w tej cenie, więc przypuszczam że po ponad 10 latach raczej przejdę do Polsatu..

Napisałem im na piśmie co daje mi konkurencja czyli pełny pakiet za 44 zł i zobaczymy jak przebiegną negocjacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku umowa kończyła mi się w kwietniu więc wysłałem oświadczenie , że nie zamierzam przedłużyć umowy już w grudniu. W styczniu otrzymałem telefon z DUK z sakramentalnym pytaniem co chciałbym otrzymać. W ten sposób stałem się abonentem słynnego full extra. Stara umowę skrócono m,i o trzy miesiące. Pierwszorzędny ruch bo w tym roku negocjacje mogę rozpocząć w okresie przedświątecznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...