Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj dostałem telefon z "brak ID" Pani grzecznie sie przedstawiła ze dzwoni z NCplus i zaproponowala dekoder za free

bez dodatkowych opłat w ramach akcji "przejście na hd" czy coś takiego.

Czy ktos przeswietlil ta promocję? O co tutaj chodzi ?Chca sie pozbyc uzytkowników z kartami kameleon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli korzystasz ze sprzętu po "dawnej" Cyfrze+ to zapewne masz na myśli dodatkową kartę Cameleon. Otóż jest z tym dość duży problem - aktualnie nie są skłonni proponować takim abonentom drugiej karty Cameleon tylko stawiają warunek przejścia na sprzęt ADB (co skutkuje koniecznością połączenia ze sobą obydwu dekoderów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio ALL INCLUSIVE za 179zł a dokładnie 18 mcy 159zł a ostatnie 6 mcy po 179zł. W cenie dwie karty Cameleon. Dodatkowo płaciłem za jednego pace 20zł czyli w sumie ostatnie rachunki wynosiły 199zł. Po wypowiedzeniu raptem 3 telefony, sensowniejsze oferty z Krakowa, ale i tak na poziomie 120zł.

Sygnał wyłączyli 1.10.2014 więc odpaliłem prepaida Polsatu (przy okazji wymienili mi za darmo stary dekoder na HD !?).

Dzisiaj z ciekawości zadzwoniłem do Krakowa 122947879, TRZY oferty:

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

MultiRoom cmeleon

1 x Pace bez opłaty za wynajem

15 mcy za 89zł

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO

MultiRoom cmeleon

1 x Pace bez opłaty za wynajem

15 mcy za 99zł

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO

2xCinemax

5xFilmbox

MultiRoom cmeleon

1 x Pace + 1x Sagemcom (do pobrania w punkcie) bez opłat za wynajem

24 mcy za 99zł

 

Wybrałem tą ostatnią. Sygnał wrócił w ciągu 1h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges

 

gdzieś czytałem że komuś się umowa kończyła np w marcu to już w grudniu wysłał wypowiedzenie przyjęli mu i negocjował przedłużenie to jest w ogóle możliwe?

 

mi się kończy 31.01 czyli że ja wysyłam 2 stycznia. A miesiąc bądź 2 chce wyłączyć 1-2 kanały bonusowe by mi cena spadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges

 

gdzieś czytałem że komuś się umowa kończyła np w marcu to już w grudniu wysłał wypowiedzenie przyjęli mu i negocjował przedłużenie to jest w ogóle możliwe?

 

mi się kończy 31.01 czyli że ja wysyłam 2 stycznia. A miesiąc bądź 2 chce wyłączyć 1-2 kanały bonusowe by mi cena spadła

Jak najbardziej możliwe. Jestem tego najlepszym przykładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teges

 

gdzieś czytałem że komuś się umowa kończyła np w marcu to już w grudniu wysłał wypowiedzenie przyjęli mu i negocjował przedłużenie to jest w ogóle możliwe?

 

mi się kończy 31.01 czyli że ja wysyłam 2 stycznia. A miesiąc bądź 2 chce wyłączyć 1-2 kanały bonusowe by mi cena spadła

Proponuję tak w listopadzie, koniec listopada. Grudzień, święta i oferty mogą być dużo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj przedłużyłem umowę po małych problemach z wypowiedzeniem (musiałem składać reklamację).

Z pakietu Full Extra (99PLN) przeszedłem na Comfort/Extra/Muliti+paczka C+ i HBO za 79PLN. Wiem, że można taniej ale przy moim poprzednim abonamencie to chyba i tak dobry wynik.

Umowę miałem do końca września ale dopiero dzisiaj uznali moje wypowiedzenie i wyłączyli sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

 

Z końcem listopada kończy mi się umowa, wysłałem już wypowiedzenie.

Obecnie mam pakiet Universe za 49,00 zł (przy przejściu na ncplus dostałem 10 zł rabatu).

Czy obecnie mogę liczyć na lepszą ofertę za Universe + ?

Obecnie nie ma pakietu Universe, jego odpowiednikiem jest Comfort+ z Multi+ i Extra+. Taki pakiet możesz spokojnie dostać za 39,90 a ktoś tu nawet dostał za 29,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonili 2 razy z DUK Kraków.Podpisałem aneks na 15mieś.

Było:

Platinum i 2 karty za 119zl

Nowa umowa za 79.90.Stała cena.Bez łamańca.Pewnie mogłem 10zl jeszcze zjechać ale obniżka o 40zł bardzo mnie cieszy.Mam więcej za mniej.To jest mój najnizszy abonament od 11 lat :D

Comfort+ 39.90zzł

6 x C+ 40zł

2karty 0zł na 15 mieś

Multi 0zł na 15 mieś

Extra 0zł na 15 mieś

HBO za 0zł na 15 mieś :)

Cinemax na 6 mieś za 0zł

Pace za 0zł na 15 mieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już mogę w 100% potwierdzić że to co wynegocjowałem to mam na swojej umowie

 

Mianowicie

 

Do tej pory Comfort+ z Multi+ 29zł umowa była na 12m

 

Wypowiedzenie wysłane umowa kończyła się 31.10.2014

2.10.2014 zadzwoniłem do DUK Kraków ( bo nikt nie dzwonił )

 

I otrzymałem taką ofertę którą od razu zakceptowałem

 

Comfort+ i Multi+ ( bo na tym tylko mi zależało)

 

6m 0zł 9m 24,90zł

 

Średnio 14,90zł :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś ofertę przedlużeniową.... Comfort, extra, 6 c+, HBO, Cinemax, Filmbox, History, Sundance, Adventure, C+ VOD, HBO GO, nc+GO, MR i 2 Pejsy 144,90 stała na 15 lub 24 m. Powiedziałem, że się zastanowię, ale którego dnia wypowiedzenie wysłać :lol2: . Za ten zestaw mogę dać max 109. Czy mi się uda, zobaczymy w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotąd mam golda (ale 6xcanal+) + multiroom

 

Po pierwszej ofercie która była w sumie o 3 zł niższa niż teraz płace, Pan się rozłączył i wrócił za 2 min z "lepszą" ofertą.

Zaproponował:

wszystkie pakiety tematyczne(Comfort+, Extra+, Multi+) + 6xCanal+ + Multiroom za 74,90 na 24 m-c i HBO na 9 m-c za darmo.

Chcę wyrwać tego łamańca 4x0 11x79,90 (ktoś pisał, że mu się udało to wyrwać i z multiroomem i z canal+ i hbo), więc ściemniam, że znajomy tak dostał i to by mnie satysfakcjonowało. Konsultant przekonywał mnie ( i to jest ciekawe), że mógłbym dostać HBO na cały okres, gdybym miał w dotychczasowym pakiecie. Uważam, że to ściema i podziekowałem (chyba, że się mylę) i kazałem zadzwonić za tydzień z ciekawszą ofertą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...