Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę mam do końca października, obecnie płacę 64 zł za Canal + Silver (czyli 6x C+, Eurosport 2 itp.) bez MR z jakimś kiepskim dekoderem HD (chyba Sagemcom). Teraz chciałbym to samo, ale z MR i nowym dekoderem, najlepiej z dyskiem twardym oraz w miarę możliwości to Adventure, no i może HBO, za tę samą lub niższą kwotę. Jak widzicie szanse?

Raczej za wyższą w tym układzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ja tak uwazam a ustawa i rzecznik tez, sa to umowy zawierane na odleglosc i te umowy maja tez te terminy wpisane, odpowiedz nie wiaze sie jednak wcale z uznaniem reklamacji, wystarczy aby wyslali pismo, ze zostala przekazana do innego dzialu i tak wlasnie robia i termin maja zachowany, gorzej jest juz z odpowiedzia koncowa bo nc+ uwaza, ze wystarczy wyslac 30 dnia a kiedy dojdzie to juz nie ich broszka i tez to robia bezprawnie.

Moga sobie pozwolic na takie postepowanie bo wlasnie takie osoby jak Ty nie znaja prawa i wierza we wszystko co im konsultant powie a pozostali Ci co znaja maja to gdzies wiec nikt nie bedzie lazil po sadach, bo sprawy ciagna sie latami, ale gdyby klienci mieli swiadomosc i znali swoje prawa oraz istniala konkurencja na rynku nie mogliby sobie pozowlic na takie traktowanie klientow.

Problem lezy w nas bo albo nie znamy prawa albo znamy ale nie chce nam sie z niego korzystac. tylko raz skorzystalismy zbiorowo z naszego prawa po polaczeniu sie, na dobra sprawe sami pozwalamy aby nas tak traktowano i co ciekawe zapewnil nam to urzad, ktory ma bronic naszych interesow, pozwalajac na stworzenie moloha.

@bea_i_nicole co ty wypisujesz. Ja to mówię na podstawie słowa pisanego od konsulów. Po korespondencjach mailowych. Gdyby było tak, jak mówisz, to już dawno nc+ dostałby po "kościach"

Zresztą pofatyguj się do właściwego miejskiego lub powiatowego rzecznika konsumentów. Będziesz wiedział więcej.

Koniec - off-topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem i już wiem na czym stoję :)

Zaproponowali dzisiaj że będę miał wszystko to co mam

z tym stwierdzeniem uważaj, bo w moim przypadku oznaczało to pożegnanie się z c+vod i od razu w dniu przedłużenia zabrali mi dostęp do History HD choć miałem opłacony ten kanał do końca miesiąca.

 

Ot takie przy granie w bambuko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swoich negocjanci nie jestem aż tak zadowolony ale przedłużyłem umowę. Następnym razem jak będą dzwonić to będę odsyłać na maila.

- comfort

- extra

- 6C+

- netVOD

- najem mediaBOX ( aktywacja 49 zł )

 

Cena: 59,90 ( stała ) na 15 miesięcy.

 

Szkoda, że nie pomyślałem zawczasu i muszę oddać leciwego nBoxa 5800s, pewnie by go wypożyczyli dalej za free i dodali MR. Co oni z tymi starymi dekoderami robią ?

 

Zastanawiam się czy da rade jakoś podłączyć drugi telewizor. Nie chodzi mi o to aby oglądać dwa różne programy na dwóch różnych telewizorach. Tylko raz oglądać na jednym raz na drugim, bez noszenia dekodera i przeciągania kabla ( sam korzystam z telewizji, po prostu za dnia siedzę w pokoju dziennym, a na noc idę do sypialni ). Kartę posiadam starą niebieską N-ki jeśli ma to znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swoich negocjanci nie jestem aż tak zadowolony ale przedłużyłem umowę. Następnym razem jak będą dzwonić to będę odsyłać na maila.

- comfort

- extra

- 6C+

- netVOD

- najem mediaBOX ( aktywacja 49 zł )

 

Cena: 59,90 ( stała ) na 15 miesięcy.

 

Szkoda, że nie pomyślałem zawczasu i muszę oddać leciwego nBoxa 5800s, pewnie by go wypożyczyli dalej za free i dodali MR. Co oni z tymi starymi dekoderami robią ?

 

Zastanawiam się czy da rade jakoś podłączyć drugi telewizor. Nie chodzi mi o to aby oglądać dwa różne programy na dwóch różnych telewizorach. Tylko raz oglądać na jednym raz na drugim, bez noszenia dekodera i przeciągania kabla ( sam korzystam z telewizji, po prostu za dnia siedzę w pokoju dziennym, a na noc idę do sypialni ). Kartę posiadam starą niebieską N-ki jeśli ma to znaczenie.

 

A ile płacisz miesiecznie za mediabox ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, jest tu dużo abonentów, którzy mają pakiet Platinum za 99 zł, kończy im się pomału umowa i chcą wiedzieć, czy można mieć to samo ale taniej. Można, pod warunkiem że się złoży wypowiedzenie i poczeka na telefon z DUK ;) Ja swoją Platinum zamieniłem na zestaw będący odtworzeniem tej oferty + kilka innych bonusów, czyli:

 

Comfort+

Extra+

Sport&Film

6 Canal+

HBO x 3 (0 zł na 10 miesięcy, potem wyłączają)

Filmboxy x 5 (0 zł na 10 miesięcy, potem wyłączają)

TurboBox 0 zł

umowa na 24 miesiące

cena na cały okres umowy: 69,99

 

Do tego jakieś tam Canal+VOD, netVOD i inne jakieś tam też za darmo. To wszystko bez jakichś wielkich negocjacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem stos papierów od nc+...

Masakra jak to jest porozbijane...

Superpremium nie było by łatwiej napisać :?::D

A tutaj jakaś promocja na Comfort+ 34,99 na 24 miesiące potem multi,......extra... sport&film itd...

Nie szkoda im papieru na to wszystko :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo wreszcie oferty bez konieczności zawierania kilkumiesięcznych lojalek - i to jest fajne, chyba się na coś skuszę ;)

Teraz świat stoi mikropłatnościami, więc taki ruch jest zrozumiały.

Jeszcze tylko niech dadzą opcję z dawnej Cyfry+ gdzie można było testować dowolny pakiet przez weekend za darmo / raz na umowę i zacznę chwalić nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję

Comfort +

Extra +

Multi +

Premium Sport&Film

HBO

Cinemax

FilmBox

VOD Seriale

VOD C+

Prapremiery

NetVOD

HBO GO

Multiroom HD

pierwsze 12 miesięcy 139, drugie 12 miesięcy 159

dobra oferta ?

 

i kiedy ty masz czas to oglądać

to:

Comfort +

Extra +

Multi +

Premium Sport&Film

Multiroom HD

plus cos tam jeszcze może HBO na 5 m

wszystko na 15 m w łamańcu za ok 53 z za resztę idz sobie z żoną do kina albo kawiarni :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzwonili wczoraj z oferta tego co mam 139,90 na 24 m - grzecznie podziękowałem , dziś telefon ta sama oferta za 149,90 na 24 m :D , mowie kobiecie ze to samo mi wczoraj oferowali za mniej - chwila ciszy zmieszanie :D i pytanie czy 139,90 czy mi odpowiada . Sami zaczynają się gubić w tym co mówią , kompletnie nie przygotowani na rozmowę z klientem. podziękowałem , umowa do końca października rezygnacja z umowy złożone końcem września. Czas pokaże co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...