Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dawno mnie tu nie było a za pół roku umowa zmieni mi się na bezterminową więc już czas się zainteresować ;)

Zastanawiam się, czy teraz podpisują umowy przez telefon według tych pakietów, które prezentują w ofercie, czy są jakieś możliwości zmiany. Z tego co widzę to interesowałaby mnie oferta Sport&Film+ (generalnie chciałbym te kanały co mam w sygnaturze - prócz HBO, które może kilka razy obejrzałem w ciągu roku - i co z tego że mam za "darmo"?). Jest tylko jedno ale - po 5-ciu miesiącach trzeba dodatkowo płacić 10 zł, co jest dla mnie bez sensu (o dziwo częste stwierdzenie w odniesieniu do ofert nc+).

Mój koncert życzeń dodatkowo - to płacenie w stałej wysokości przez cały okres umowy (jedno zlecenie stałe) i to jak najdłużej (2lata)? Żadne inne "przygwizdy" jak Internet (GO istnieje?) i VOD mnie nie interesują... W zasadzie to interesuje mnie tylko liga angielska, hiszpańska i niemiecka (mniej) oraz kanały dla dzieci.

 

Z tego, co czytam, to konsultanci chyba zaczęli być szkoleni, co się mówi na forach ;) Na szczęście mam jeszcze w pakiecie dla nich kilka "nowości" negocjacyjnych - dam znać jak mi się powiedzie z nimi... ;) I pewnie oczywiste będzie wystosowanie wypowiedzenia?

 

Pzdr dla bywalców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem po kilku telefonicznych ofertach ze strony konsultantów. Jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia, kończy mi sie umowa na koniec listopada. Mam obecnie pakiet dawny Platinium. Co chwila zmieniają nazwy pakietów i ich zawartość, żeby klientowi namieszać w głowie. Obecnie nić innego mi nie są w stanie zaproponować, niż Superpremium w cenie 109,90 + 10,00 Multiroom. Za Platinium płacę 99,00 i chciałem zmienić na sport + film. Okazuje się to wręcz niemożliwe. Dzwoniłem też na krakowski nr i to samo. Jestem przypisany do klientów klasy biznes i nie mogę zmienić na niższy abonament. Jedyne wyjście to wypowiedzenie. POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemek_psg - rozumiem kibic klubu z Paryża,

wypowiedzieć natychmiast w POK i w czasie negocjacji telefonicznych pytać co z okresem bez umowy i naciskać, aby było bez dopłat, naciskać aby cena była dotychczasowa, - a nowa umowa niższa cenowo. To bardzo ważne !

-------------

dziś przysłali mi sms-a z nc+

treść :

Dzwoniliśmy, aby przedstawić specjalną ofertę. Spróbujemy ponownie. Chcesz poznać wcześniej szczegóły, dzwoń

12 2947879

 

- nikt do mnie nie dzwonił !!! dziś do Krakowa ? poczekam z niepokojem na drugie "dzwonienie" ....

- Ktoś coś wie o takich sms-ach ?

A poza tym nadal czekam na odpowiedź, ile mam płacić w łamańcu czy 53,27 zł czy 58,60 zł ! plus 1,99 zł za History HD.

Jeszcze mi nie odpowiedzieli, która umowa ważna, a już mają specjalną ofertę !? :> :brawo:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś proponowali(nie wysyłałem rezygnacji, umowa do końca grudnia):

-Comfort

-Extra+

-6xCanal+

Umowa na 15msc: 7miesięcy za 59zł, 8 za 69zł.

Co sądzicie? Dostanę jeszcze jakąś lepszą?

 

Z tego wychodzi, że proponowali Sport&Film+. Canal+ mi wystarczy, a czy da radę bardziej zejść z ceny? A czy jest szansa dostać zwykła kartę Cameleon(tą nie parowaną)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu trafiłem na kogoś normalnego, sam zadzwoniłem i udało się przedłużyć.

1. Jestem z tego zadowolony - może się dało mniej, może nie.

2. Schodziłem z GOLDA + MR + 6x Canal+ za 94 zł

Obecnie:

UMOWA NA 15 MC

COMFORT+; MULTI+; EXTRA+ HB ITI; HBO; PREMIUM SPORT &FILM; MULTIROOM STANDARD.

za (średnio) 74,23 zł - moje max to było 75 zł :)

Bez HBO chcieli 65 zł.

 

próbowałem 4x0 11x79,90 ze średnia poniżej 60 zł - ale ni [beep]y nie chcieli dać :)

 

Do zobaczenia w Styczniu 2016 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj z Warszawy proponowali

 

comfort+

multi

extra+

6xC+

3xHBO na 5 miesięcy

Canal+VOD

 

5x0 + 10*79 = 53/miesiąc

 

Uparłem się na HBO na cały okres ale nie dali, umowa kończy się za 2 tygodnie, dzwonią codziennie z tej Warszawy ale nie możemy się dogadać ;-)

To HBO na 12m jest możliwe? Co jeszcze chętnie dorzucają gratis to tego pakietu 5x0+10x79 ??

 

Nie zapytałem się też jak się ma do tego opłata za mediaboxa, teraz płacę za niego 5zł (w sumie z tv 59zł) ale zakładam, że jest w cenie, inaczej nie biorę;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale wypowiedziałem dziś umowę w punkcie, nawet nic nie próbował namawiać, wydrukował w chwilę i już. Dostałem potwierdzenie z pieczątką a w treści wypowiedzenia mam wpisane: "Powód rezygnacji" = 'Przyczyny osobiste' a w "Telefon" wpisany numer losowy "123456789". Rozumiem, że to wszystko z powodu, że nie chciało mu się wklepywać danych, tylko teraz mam zagwozdkę czy Działy Utrzymania Klienta przy wybieraniu numerów do "namawiania" kierują się wypowiedzeniem czy systemem, w którym mam wszystkie dokładne informacje? Po prostu się zastanawiam czy teraz w ogóle będą dzwonić z ofertami do mnie? Miał ktoś taką sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wybrałem dobry temat, ale nie znalazłem lepszego ;) Już piszę w czym rzecz, wróciłem z delegacji i otrzymałem informację od żony, że był przedstawiciel NC+ z nowym dekoderem i powiedział, że przyszedł wymienić nasz, na szczęście żona powiedziała żeby przyszedł jak będę. I tutaj pytania czy NC+ coś w ogóle takiego stosuje jak chodzenie po domach, dodatkowo podpisałem dopiero co nową umowę na 24m od października, mam od nich pace HD więc nie rozumiem co mam wymieniać jak bym miał SD to jeszcze bym mógł to zrozumieć a tutaj? Czy trafiłem na oszusta (skąd wiedział, że korzystam z NC+) czy faktycznie NC+ zaczęła wysyłać przedstawicieli? Czy koledzy spotkali się już z taką sytuacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj z Warszawy proponowali

 

comfort+

multi

extra+

6xC+

3xHBO na 5 miesięcy

Canal+VOD

 

5x0 + 10*79 = 53/miesiąc

 

Uparłem się na HBO na cały okres ale nie dali, umowa kończy się za 2 tygodnie, dzwonią codziennie z tej Warszawy ale nie możemy się dogadać ;-)

To HBO na 12m jest możliwe? Co jeszcze chętnie dorzucają gratis to tego pakietu 5x0+10x79 ??

 

Nie zapytałem się też jak się ma do tego opłata za mediaboxa, teraz płacę za niego 5zł (w sumie z tv 59zł) ale zakładam, że jest w cenie, inaczej nie biorę;-)

 

Zapomnij o darmowym Mediaboxie.Pewnie będą chcieli opłate 99zł jesli nie chcesz płacić 5zł.HBO powinieneś dostać w ost dniu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Ja bym chciał przedłużyć umowę, jestem już z C+(nc+) już od 2008 roku, jedynie bym chciał zostać na mniej więcej obecnych warunkach tylko nie wiem czy mi dadzą. Obecnie mam pakiet UNIVERSE+, cała paczka C+ i płacę 59 złotych.

 

to co poniżej po wypowiedzeniu i 3 nieodebranych połaczeniach z 012 sami zaproponowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj z Warszawy proponowali

 

comfort+

multi

extra+

6xC+

3xHBO na 5 miesięcy

Canal+VOD

 

5x0 + 10*79 = 53/miesiąc

 

Uparłem się na HBO na cały okres ale nie dali, umowa kończy się za 2 tygodnie, dzwonią codziennie z tej Warszawy ale nie możemy się dogadać ;-)

To HBO na 12m jest możliwe? Co jeszcze chętnie dorzucają gratis to tego pakietu 5x0+10x79 ??

 

Nie zapytałem się też jak się ma do tego opłata za mediaboxa, teraz płacę za niego 5zł (w sumie z tv 59zł) ale zakładam, że jest w cenie, inaczej nie biorę;-)

 

wypowiedziałem i przeczekałem 3 tel z Krakowa i gdy wspomniałem żę inni dostaja HBO na 5 m to HBO sami zaproponowali na cały okres, za turbo nic nie płacę i dodatkowo mam C+vod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Wam zazdroszczę proponowanych ofert....U mnie wypowiedzenie złożone we wrześniu, koniec umowy w październiku. W dniu wczorajszym pierwszy telefon z Krakowa. Do tej pory opcja stary Platinium za 99+20 zł multiroom premium; wczorajsza propozycja to 99 zł za praktycznie to sam+ HBO na 9 miesięcy za darmo (...po konsultacji z kierownikiem), brak wymiany sprzętu. Słabo....Przeciągam do końca, lepiej podpisać nową umowę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam NC+MIX pakiet Universe+ za 49 zł umowa do 30 grudnia , wczoraj dzwonili i proponowali przedłużenie tego samego na 15 miesięcy za 49.90zł czyli o 90 groszy drożej , jak narazie odmówiłem pani ma dzwonić dzisiaj jeszcze raz , spróbuje powalczyć o comfort+, multi+, extra+, 6xC+3xHBO gratis - 5x0zł, 10x79,90zł (śr. 53,27zł).

 

Jak myślicie jest szansa że się uda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam NC+MIX pakiet Universe+ za 49 zł umowa do 30 grudnia , wczoraj dzwonili i proponowali przedłużenie tego samego na 15 miesięcy za 49.90zł czyli o 90 groszy drożej , jak narazie odmówiłem pani ma dzwonić dzisiaj jeszcze raz , spróbuje powalczyć o comfort+, multi+, extra+, 6xC+3xHBO gratis - 5x0zł, 10x79,90zł (śr. 53,27zł).

 

Jak myślicie jest szansa że się uda ??

 

też miałem Universe+ za 49 /umowa do 30.10/

pierwotnie proponowali mi to samo za 53 potem za 49,90 ale na 24m

zgłosiłem wypowiedzenie/29.09/, i nie odebrałem z 3 tel z Krakowa /ostatni ok 10.10/

potem powiedziałem że nowy w nc+ ma to samo srednio za 48 zł/co prawsa na 30m/ a inni dostaja comfort+/multi/extra+ 6xC+ i HBO na 5 m

na to konsultant z własnej woli, że on proponuje mi to co wyżej tylko HBO na cały okres umowy i mogę płacić miesięcznie 53,27 - umowa na 15m

zgodziłem się

potem okazało się że mam jeszcze włączony c+vod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z DUK Kraków

Comfort+, Extra+, Multi+, 6xC+, na 15m

3xHBO na 7 m

MR standard

Pace zostaje

 

Cena

 

7x49,90zł

8x79,90zł

 

Srednio 65,90zł

 

Podziękowałem, pani twierdzi, że taniej z paczką C+ nie dostanę....hmm pożyjemy zobaczymy :D

 

W ogóle co to za polityka z tymi łamańcami,dostaje ktoś z was stałą kwotę abonamentu? a jeśli tak to jak argumentuje to w rozmowie z konsultantami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...