Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też racja, pierwszy raz widzę takie dziwne sumy tzn. HBO za 7 zł więcej, niemniej jednak narobił nadzieję :D choć wątpię w realność. Pewno jak do ICA wejdzie to czeka go niespodzianka co do włączonych usług i szczegółów oferty. :P

 

Co do tematu: uzgodniłem z rodziną, że z obecną ofertą jaką mamy (Universe + History HD za 51zł/msc, dekoder mamy MediaBox+ więc też nie ma potrzeby zmieniać, multiroomu też nie potrzebujemy jednak, puścimy naziemną w drugim TV) jedyne co by mogło nas interesować to 6xC+ a w najgorszym wypadku 3xC+ sportowe. Ciekaw jestem czy za taką ofertę (Comfort+, Extra+, Multi+, 6xC+, History HD) da radę uzyskać stałą ofertę maksymalnie do 65 zł? Czy obecnie tylko i wyłącznie łamańce?

Oczywiście wypowiedzenie wysłane (2 dni temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem, może nie w 100 % jak bym chciał ale muszę chwilowo wyjechać z kraju na miesiąc, więc do DUK krakowskiego już zadzwoniłem sam. Miła Pani konsultant.

 

Umowa 24 mce:

Comfort

Multi

Extra

6x C+

3x HBO

Cinemax

Filmbox - 6 mcy free

MR Standard

Najem Mediabox + Sagem free

Net VoD konto podstawowe

C+ VoD

HBO GO

 

12 mcy 89,90

Następnie

12 mcy 99,90

 

Miałem GOLD + History HD + najem mediaboxa, wszystko za 85,90

Najbardziej mi zależało na Cinemax i MR

 

Pozdrawiam i dziękuję forumowiczom, ukłony zwłaszcza dla ircios.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w tej chwili mam Universe + 3xC+ sportowe + HBO na caly okres umowy i place 59 + 5zl za dekoder. Umowa do konca roku. Wypowiedzenie juz wyslane.

W nowej umowie chce:

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+

HBO na caly okres umowy

Cinemax na caly okres umowy

Redlight lub Hustler (lub oba :P)

 

Nie interesuja mnie zadne VOD, NC GO itp. itd., ponadto nie potrzebuje MR. Za ile moge otrzymac to co powyzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

dzisiaj przedłużone - do tej pory silver + 6xc+ wraz z pace pvr i drugim cameleonem. Łącznie 64 zł. Wypowiedzenie wysłane. Umowa do 31.10.

Przedłużyłem na warunkach:

Comfort+

Multi+

Extra+

6xC+

HBO 4 mieś.

Filmbox 4 mieś.

MR (Cameleon)

najem Pace PVR

dodatkowy dekoder HD (0 zł, przesyłka kurierem za darmo).

 

Porozmawialiśmy sobie szczerze - m.in. o HBO. I faktycznie potwierdził, że na razie przestali dawać HBO na całą umowę gratis (za wyjątkiem przypadków 'specjalnych' - cokolwiek to znaczy). Na dziś dzień był w stanie max zejść do 4x0 zł oraz 11x79,90 zł. Daje to średnią 58,66 zł i na to się zgodziłem. Powiedziałem wprost, że istnieje możliwość zejścia do 5x0 o 10x79,90 na co przytaknął, ale ponoć taką opcję może aktywować jedynie w ostatnie dni mojej umowy.

Chyba czuł, że wiem co można ugrać bo grał w otwarte karty ;). Zaproponowałem, żeby coś dołożył do tego HBO skoro nie ma szans na całą umowę i dopiął Filmboxa. Ponadto zapytał czy nie chcę za darmo dekodera HD do drugiej karty z darmową wysyłką (co mi bardzo pasowało, bo w tej chwili mam starego Philipsa SD z początków działalności C+ ;))

Jeśli ktoś cierpliwy to jak zwykle czekać do ostatnich dni. Mnie się już o niecałe 5 zł miesięcznie bawić nie chciało i wziąłem j/w. Najgorszy interes jak widać to nie był :)

Powodzenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę. Pamiętaj, że History jest opcją i tak negocjuj, abyś miał za zero.

Tak się zastanawiam dlaczego to opcja jest ? Patrze w program History a tam ...wojny magazynowe ,walka o bagaż ,warsztat jakiegoś D. ,lombardy itp...własciwie to samo lub podobne wynalazki lecą na discovery .natgeo czy bbc .

Mam takie odczucie że sztucznie wymyślono History jako extra aby abonent otrzymując "to" miał poczucie że w pakiecie ma cos naprawde niesamowitego. Gdyby zrobic np Discovery za dodatkowe 2 zeta to myślę ze afekt "wow" byłby taki sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory pakiet All {Mediabox +Multiroom P} płaciłem 189 zeta po wypowiedzeniu oferta przedłużona 1 propozycja=169 z 2=179!!! i wreszcie 3 za 109,90 na 1-12 m-c/129,90 na 13-24m-c Pakiet wszystko to co było w All bez opcji NOC , net vod pakiet dodatkowyi i Adventure HD. Propozycja przyjęta i spokój na dwa lata.Wielkie dzięki za pomoc wszystkim z tego forum wreszcie stałem się uświadomionym :brawo: abonentem nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu konsultantka z DUK odgrażała się że więcej nie zadzwonią, ale w piątek zadzwonili i za 4 x 0 zł + 11 x 79,90 zł mam teraz:

Comfort+

Premium Sport & Film

CANAL+ VOD (nie wiem po co bo mam moduł CAM)

EXTRA+ HB ITI

Multi+

HBO na cały okres umowy

dodatkowo History HD za 1,99 zł miesięcznie.

 

Czyli średnio 58,59 + 1,99 = 60,58 zł, czyli 40 gr taniej niż do tej pory.

 

No to teraz 15 miesięcy spokoju. ;)

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj przedłużyłem umowę i zauważyłem nie dawno że mam dostępne kanały na które się nie umwawiałem, tzn Cinemaxy, Filmboxy i kanały z opcji dla dorosłych. Czy to jest jakaś promocja że po przedłużeniu włączają na jakiś okres full pakiet ? pytam bo nie chce sie zdziwić kiedy w przy płaceniu okaże się mam do zapłacenia większą kwotę niż ta którą mi zaoferowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...