Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo mam jeszcze czas do 30 października , więc chciałem najpierw troche popytać ale już coś wiem więc dzięki panowie :)

 

Ale to umowe masz do 30. października? Jeżeli tak, to wypowiedzenie trzeba było do końca września im dostarczyć. W tej chwili wysyłając rezygnacje przejdziesz na 3-miesięczny okres wypowiedzenia, z cenami standardowymi za swój pakiet (czyli dużo wyższymi niż obecnie płacisz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle co to za polityka z tymi łamańcami,dostaje ktoś z was stałą kwotę abonamentu? a jeśli tak to jak argumentuje to w rozmowie z konsultantami?

 

nie wiem jak będzi wyglagała pierwsza faktura pewnie 0 zł bo 6 m promocja , ale konsultant powiedział że mogę płacić średnią co miesiąc

pewnikiem te pierwsze wpłaty to będzie nadpłata, która będzie się zmniejszać gdy przyjdzie płacić za pozostałe 9m

dla nc+ i tak OK bo mają wcześniej kasę i nią obracają

ważne jaka kwaota na ostatniej fakturze bo to pozycja do negocjacji na następny okres ze średniej byłoby 53 a z promocją 6x0 ostatnia faktura to 79,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiesz jeden z drugim że przedłużysz jedynie na poprzednich warunkach. Co to za problem? Chyba 53 zł za Comfort Extra Multi 6xC+ HBO na pare mcy Multiroom i dek w dzierżawie, czyli całość w sumie bez bibliotek On Demand, to chyba niezbyt wygórowana kwota? ;p Nie mogą aż tak znacząco podnosić cen, bo abonenci odejdą. Najgorzej jest startowac u nich od zera, bo trzeba sie przemęczyć na wysokich opłatach 1 rok, ale już negocjując aneks ceny są wg mnie na odpowiednim poziomie. Ale niektórzy troszke zaczynają przesadzać z oczekiwaniami na obniżke chyba. Ja pierwsze umowy startowałem na promocyjnych Multipakietach (wtedy same Canaly+), potem wziąłem sobie C+Start, troche "nabiłem" lat, a teraz jest w zasadzie pełen zestaw za 53 zł, co kiedyś było nie do pomyślenia. Spokojnie poczekamy rok i okaże sie jakie ceny będą. Zapewne nie skocza z 53 na 73. A podwyżke na 59 jestem w stanie znieść (bo tyle dotąd płaciłem). Keep Calm and Watch Canal+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITI Neovision S.A

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

@ FoX12345

Ty masz średnią 53. Podejrzewam, że to Twója ostatnia umowa z tak niskim abonamentem z takim zestawem, a w następnym aneksowaniu jak dostaniesz 59 to będzie wyczyn. 53 no może nie jest ceną wygórowaną, ale zaniżoną do której dopłacają abonenci na ciągnięci, nie wiedzący, że można negocjować itd itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie nc+ redlight hd 9 miesięcy za 9.90zł czyli można negocjować na cała umowe

Hustler HD 4.99zł tutaj od innych się dowiedziałem że jest to promocja do odwołania lub jak kto woli na czas nieokreślony

Głupota jest w ogóle pakiet noc za 20zł zamiast dać wszystko w jednym i 15zł lub każdy kanał także osobno pojedyny.

Ja sobie zamierzam wyłączyć teraz ten pierwszy

A potem popytam ich o Mezzo które jest chwilowo niekodowane tzn było a grzebiąc z Mezzo to się okazuje że kanał jest dostepny w Greckim NOVA w Parowanym Biss Viaccess 5.0 i we Franuskim pakiecie kablowym chyba ale dostepnym satelitarnie chyba jako przekaz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i drugi telefon z DUK, tym razem o wiele lepiej mianowicie:

Comfort+, Extra+, Multi+, 6xC, HBO na 5 miesiecy za free. Czyli wszystko to co miałem w Platinum za 99 zł.

5x0zł

10x79,99zł

średnio 53zł

Chyba się zgodzę, wątpię żebym ugrał coś więcej,

Co o tym myślicie??

 

HBO już nie ugrasz na całą długość umowy, Platformy cyfrowe dostały zakaz wprowadzania darmowego HBO na więcej niż 6mc gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i drugi telefon z DUK, tym razem o wiele lepiej mianowicie:

Comfort+, Extra+, Multi+, 6xC, HBO na 5 miesiecy za free. Czyli wszystko to co miałem w Platinum za 99 zł.

5x0zł

10x79,99zł

średnio 53zł

Chyba się zgodzę, wątpię żebym ugrał coś więcej,

Co o tym myślicie??

Jestem świeżo po rozmowie z konsultantem. Umowa do końca października. Do tej pory Universe+ (obecny Comfort+ Extra+ Multi+) za 49 zł - stała cena z dekoderem TURBO. Do tego miałem aktywne netVOD+ konto podstawowe za 1,99 oraz NC+ GO internet za 3zł. Łącznie płacilem 53,99.

Od listopada będę miał umowę na 15 m-cy z czego 5 gratis. Od 6 - 79,90. Średnia cena 53,27.

Comfort+ Extra+

6 x C+

Canal+ VOD

NC+ GO internet

netVOD+ konto podstawowe

Zyskałem C+, kasa podobna - jestem zadowolony. HBO mam na dawnej Cyfrze+, więc już o to nie walczyłem, ale ciężko z HBO na stałe ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie takie info od konsula dostałeś ;). Bzdura i tyle.

 

No od konsula bo jak wspominałem wcześniej mieszkam z konsulem z DUK. Więc od czasu do czasu zajrzę i coś napiszę. W tym miesiącu, HBO idzie na sprzedaż bo Wataha zrobiłą jakiś wynik oglądalności to raz. A dwa, nawet przełożeni dostali info 14 października od HBO że nie podłączamy gratis, wyjątkiem są reklamacje lub przyznawane opcje 'w ramach rekompensaty'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie takie info od konsula dostałeś ;). Bzdura i tyle.

 

No od konsula bo jak wspominałem wcześniej mieszkam z konsulem z DUK. Więc od czasu do czasu zajrzę i coś napiszę. W tym miesiącu, HBO idzie na sprzedaż bo Wataha zrobiłą jakiś wynik oglądalności to raz. A dwa, nawet przełożeni dostali info 14 października od HBO że nie podłączamy gratis, wyjątkiem są reklamacje lub przyznawane opcje 'w ramach rekompensaty'.

 

Są jeszcze oferty ze stałą ceną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko napisze tyle od siebie:

pakiet sport&film z pakietem extra+ i hbo w cenie abonamentu 0zł 4 miesiące 79,9zł 11 miesięcy co daje to średni abonament przeliczony na okres 15 miesięcy 58,6 zł.

oferta z wczoraj wieczora,umowa na wypowiedzeniu do konca pazdziernika.

co konsultant z DUK to inna bajka,juz mnie to wkurza taka zabawa w ciuciu babke.

i gdzie ten zakaz HBO na stałe sie pytam?

a dekoder to ultrabox pace 500gb chca dac za free ,pewnie taki sam syf jak i philips 250gb ktory mam obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja się pochwale, wczoraj zgodziłem się na przedłużenie umowy na warunkach:

 

Comfort+

HBO

Multi+

Extra+ HB ITI

Premium Sport & Film

 

5 x 0zł + 10 x 79,90, wszystkie pakiety na cały okres umowy. Dzisiaj dobrałem sobie Cinemax w ofercie promocyjnej na pół roku (6 x 9,90zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na kolejne 15 miesięcy za stałą cenę 39,90 zł za m-sc

 

W ramach tych 39,90 zł mam:

Comfort+

Multi+

6x C+

Najem dekodera Pace

 

Parę dni wcześniej odrzuciłem propozycję za 46,90 zł za m-sc, w której oferowano mi wszystko co powyżej + HBO na cały okres umowy + piłka Brazuca w prezencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...